6. prosinec 2019
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
DISKUSE K ČLÁNKU

sestra:Tak at to vemou pres Dominiku, to je taky Gottova...vytrou Dorote zrak ;)

(05. 12. 2019 14:58)

satriani:Vykulenec Slováček si chce nahrabat

(03. 12. 2019 07:51)

1pravda1:Gottová nedokázala ani zařídit Gottovi hrob tolik týdnů po smrti! To zvládne kdejaká babka a nemá na to miliony korun. Pohřeb zařídila prezidentská kancelář a vláda, Ivana zvládla rozloučení u kontejneru. Po úmrtí byla zalezlá u milionáře a chodila ve tři ráno kanálama. Ať neleze lidem na oči, ona už nikoho nezajímá. Výtěžek z koncertu můžou dát na léčbu leukemie - výzkum.

(02. 12. 2019 23:06)

sestra:To strevo neda ani dohromady vetu, musi mit mluvci. Hlavne se zase do vseho sr´t a delat ze sebe pani dulezitou.

(05. 12. 2019 15:01)

1pravda1:Gottová v domácnosti se svojí osobní mluvčí ať leze kanálama, lidé ji nemuseli ani za Karlova života ani po jeho smrti. Sama dokázala zpívat jednu píseň dva večery v muzikálu, pak jí prý bolel krk a už se jí nechtělo, no jo, první večer se zpívalo pro celebrity... Gott se za ni styděl, jak chodila s tím límcem... on - který zpíval i v den smrti své matky, nemocný, nikdy si nestěžoval. Pak po jeho rakovině si nechala opravovat svoji vilu na Bertramce, vystěhovala ho na Prosek do bytu, pak stavěla chalupu pro svojí matku a Gott s tím měl jen problémy a nervy. TA MU PŘITÍŽILA DOST! MEGERA NENAŽRANÁ. AŤ SI UŽÍVÁ MILIONŮ A NEOTRAVUJE. VĚTROVEC A SLOVÁČEK BYLI JEHO SPOLUPRACOVNÍCI, OSTATNÍCH HO ZBAVILA A DO VŠEHO SE NAINSTALOVALA SAMA. Ať už zaleze.

(02. 12. 2019 23:01)

robin5:Lidé, kteří Gotta znali a přátelili se s ním spoustu let, vlastně od jeho začátků, určitě nijak jeho svatou památku neposkvrní nějakým koncertem. Gottová by si měla uvědomit, že život jde dál a pokud dělá takové kašpařiny, jako schovávání se a utajování kde se zrovna nachází, pak je blbější než se zdálo. To samé platí o holkách, mají normálně chodit do školy, Gottová se má starat o domácnost a potom by jí na zbytečnosti, jako co kde se šustne okolo nebožtíka nezbyl čas. Měla by hnout tím svým zadkem a něco konečně dělat, tím nemyslím pohopitelně zpěv.

(02. 12. 2019 21:09)

sestra:Je blba a leva jak tago na vsechno, at si zbali ty svoje melouny a zmizi nekam.

(05. 12. 2019 15:05)

Hnuep:Kde-kdo se na pánovi Gottovi přiživuje. A ta paní co byla jeho manželka má asi pocit, že nad všemi těmi lidmi vládne.

Dělá komedii s dopisem paní Gottová.

Pro mě byl Gott nula a když jsem četl, že nutil svoji malou dceru zpívat písničku s nádechem smrti, která u toho prý brečela, ale jak je vidět, dozpívala, tak je pro mě pan Gott hO/V&A&D&O.

Jeho zpět se mi nelibi, ale obrazy maloval pěkné.

(02. 12. 2019 18:10)

sestra:Dej blbci funci a moc.

(05. 12. 2019 15:08)

Evka4:Já si myslím, že když je koncert vysloveně určen jako pocta Karlovi, tak by do toho Ivana měla co mluvit. V tuto dobu se to fakt nehodí. Tondovi jde asi o prachy, což v jeho případě chápu

(02. 12. 2019 16:34)

jana999:tak já si myslím, že když je to pocta, tak by to mělo být zadarmo, jinak to není pocta ale byznys

(02. 12. 2019 18:00)

hadraplan:Slováček se chce zviditelnit.Asi docházejí prašule,mladá milenka není levná zábava

(02. 12. 2019 16:04)

radi:První ...

(02. 12. 2019 15:35)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy