14. prosinec 2019
Svátek slaví Lýdie, zítra Radana
DISKUSE K ČLÁNKU


europa:Měla poslechnout lékařku na neonatologii. Mohla mu ušetřit spoustu bolesti. Takhle připravila svému dítěti samé utrpení a nakonec stejně zemřel. Takového něco si říká matka?

(03. 12. 2019 05:55)

.tg.bb:Ty jsi taky chytráček největší. Lékaři umí zachránit i menší děti. Když už je systém takto nastaven, dítě vážící 1 kg narozené ve 27. týdnu by neměl být takový problém vypiplat. Ale asi se jim nechtělo. Umělé mléko? Nastanou potíže s trávením a pak už to jede. Pokud se ukáže, že chlapeček neměl jiný problém než ten, že se narodil předčasně a v nemocnici, kde na to nebyli zařízeni, je to jejich průs er. V 11 měsících už je pozdě hasit to, co zanedbali na začátku.

(03. 12. 2019 09:04)

Altingerka:Tak pátrejte po tom, čím jsou nedonošený děti krmený. Nedonošený dítě nemá vyvinutý polykací systém, takže se musí přistoupit k sondě. Pokud mu lékaři sondou zaváděli mléko, tak bylo optimálně složeno, právě pro tenhle případ, kvalitní bílkoviny, minerální látky atd. To dítě mělo evidentně jiný zdravotní problém a pochybuju, že za to mohla podávaná strava. Už jen podle počtu provedených operací, doktoři dělali, co mohli. Afrancouzi věděli, že dítě převoz stejně nepřežije, tak slíbit se dá hodně.

(03. 12. 2019 14:27)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy