16. prosinec 2019
Svátek slaví Albína, zítra Daniel
DISKUSE K ČLÁNKU

chany:Mě jen udivuje,proč se tedy na soutěž díváte?A potom píšete tyto komentáře?O vyřazení rozhodují diváci.Nejde tu jen o tanec,ale celkový dojem.Diváci vyřadili p.Koukalovou.A jede se dál.Všichni jsou moc dobří.A pan Eben?Uvádí s humorem.Kdo chce zažít pohodový večer u TV rád se podívá.Za mě a široké okolí pohodový pořad.

(02. 12. 2019 09:30)

defakto:... Gábina si vypadnout nezasloužila ! Tančila krásně , za vším jsou nějaké zákulisní intriky , asi si už vybrali koho chtějí ve finále . Dále se už na SD odmítám dívat !

(01. 12. 2019 17:21)

mislivec: Nebylo by bývalo se na tu p y č ovynu nedívat už od začátku? Deset let života ušetřit? Gábynu vyřadily diváci jako vyřadily už asi sto jiných kosočtverců před ní, normoš postup dle pravydel. V příští sérii budu fandit Lucce Plekancové, jestli ji chlívák roku Marek Eben nasadí za vyřazenou Gabču.
Ještě by měl prozradit co v tom mikro ku ndále dělá a jestli je tam s nim i Kostkačka.

(01. 12. 2019 17:46)

zlobit:Nebuďte nespravedlivý, dobří jsou všichni co toto dokáží. Ale bohužel ne všichni jsou sympatičtí a to u nás Gábina zrovna nebyla. Teď už je jedno, kdo vyhraje.

(01. 12. 2019 12:35)

Kral-klonu:Ubohé­..tr­apné­....nud­né..­..ne­zaji­mavé­...pr­otla­čova­né a samej sliz🤮 šaškárna a blbárna na kterou koukaji jen zoufalci!

(01. 12. 2019 12:14)

banany:Měl jsem si vsadit a vyhrál bych že Koukalka vypadne! Naštvala veřejnost že za.h.ýbá tak nedostala hlasy!!!!!

(01. 12. 2019 11:34)

1pravda1:Eben se vždy vyjadřuje k tancům, to má v tom kumbále tv? Nebo mu stačí tance z generálky? Celé roky si myslím, že stojí v rohu a na tance se dívá, aby mohl páry obhajovat před porotou, jak to dělá. Tahle řada je nejslabší ze všech řad, Kostková - trapná opět včera zkazila vyřazování páru tak jako u Arichtevy.... Eben to moderátorsky drží, vtipný je i Genzer a včera i Kovy.

(01. 12. 2019 11:29)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy