25. únor 2020
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
DISKUSE K ČLÁNKU


jnatal@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 12:59)

meksiko:Rozhodnout se pro sebevraždu, obléci si na to pyžamo,udělat z bytu pelech, vykouřit popelník plný vajglů cizách značek, drápar se na celkem nepřístupné okno v koupelně, vše okolo exkrementy znečistit (což se sebehrahům ale nestává), vylézt na paraper a skočit. JO?

Přitom si mohl v černínském paláci najít mnohem pohodlnější přístup k nějakému jinému oknu.

Ten kdo ho shodil ale tu možniost neměl, musel proto použít tu koupelnu.

(08. 12. 2019 12:02)

Schlafenberg:Jan Masaryk byl narkoman, kořala a Gottwaldův slouha.

(08. 12. 2019 11:48)

Bystrozraky1:V tom mu dávám za pravdu,ale jedno ožrání a skočil si v pyžamu když si myslel,že je na břehu Vltavy.

(08. 12. 2019 00:13)

rezacek:"Skok v pyžamu nebyl jeho styl". To je jasné. On obvykle skákal v obleku. Ale teď vážně: BYLA TO SEBEVRAŽDA. 1. Když najdu tělo po pádu, tak první, co udělám, zkontroluji , jestli vůbec ještě žije, jestli nemá nějaké velké krvácení atd., v každém případě s ním hýbu. V tu chvíli nějaké přeměřování vzdáleností apod. má stejný význam jako hodnocení radioaktivního uhlíku ve špíně bot Járy Cimrmana. 2. Kdyby ho chtěl někdo zavraždit, tak si vybere mnohem lepší a spolehlivější způsoby - nabízí se nějaká povedená autohavárie, otrava atd. 3. JM si konečně uvědomil, co udělal: zradil památku vlastního otce. On jediný zůstal v Gottwaldově vládě a komouši ho potřebovali. Přátelé na západě jím opovrhovali, na východě žádné neměl a Gottwald si s ním vytíral řiť. Pravičáci do poslední chvíle věřili, že JM a Ludvík Svoboda je podrží. JM zradil a Svoboda byl vždycky korouhvička. Proto to dopadlo, jak to dopadlo. 4. Komouši by ho určitě odstavili o rok, o dva později, možná by skončil společně se Slánským, Píkou nebo Horákovou. Ale ne týden po převratu, kdy potřebovali zdání legality. Proto tvrdím, že JM byl dohnán (!) k sebevraždě. Komouši mají na svých rukou jeho krev, ale symbolicky, ten poslední krok (z okna) udělal on sám.

(07. 12. 2019 20:50)

sleepka:a kolik humanitárních debilů se bude tou profláklou pí-ovinou deset let za ho-vno živit??? ............ na to prachy jsou ???

(07. 12. 2019 20:44)

rezacek:To je přeci jasné: Čím vice budeme ve sračkách, tím více se bude vytahovat minulost, aby se "nálada" obyvatelstva přenesla jinam.

(07. 12. 2019 20:52)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít