20. leden 2020
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
DISKUSE K ČLÁNKU


Templ:Ukrajinci jsou totálně v hajz.. kdo tam teď byl ví o čem mluvím🤮🤮

(19. 11. 2019 14:06)

anonym01:nebyt nemcu, jsme v riti taky. jen si to neuvědomujeme.

(19. 11. 2019 17:13)

satanas:NO, proto bylo asi skoda se nechat od Hitlera osobodit, a zrovna Rusama,,kde Protektorat dnes mohl byt,,,???

(20. 11. 2019 10:36)

xiioma:Ale schovat synka na Krym, který je vlastně válečnou zónou bez mezinárodního statusu. To se mu hodí.

(19. 11. 2019 13:36)

zdenek43:Babišem dané slovo neznamená nic. Nemá problém změnit názor během několika hodin a původní slib nedodržet a vše mu to připadá zcela přirozené a normální. Dva příklady za všechny. Sebevědomě prohlásil, že v roce 2017 bude mít vyrovnaný rozpočet, neboť mu ho zabezpečí výběr daní za pomocí EET. Výsledek je zase deficitní. Tedy doslova „ode zdi ke zdi.“ V jednom rozhovoru označí V čtyřku za marginální, okrajové a bezvýznamné seskupení, aby ji o pár měsíců později hodnotil jako hlavní a nejdůležitější prvek v boji proti evropským kvótám. V oblasti etiky morálky a slušnosti má Babiš zcela zvrácený charakter, neboť své okolí, tedy spolustraníky, své zaměstnance a hlavně voliče, považuje za pouhý nástroj, který ho vytáhne k vytoužené moci. Svědčí o tom i jeho nevybíravé vulgární a sprosté vyjadřování na nahrávkách, které směřuje na své zaměstnance, partnery, spolustraníky, ale i voliče.

Stíhaný premiér prosadil nekompromisní výběr daní i na těch nejmenších OSVČ za pomoci EET, ale sám, jakmile může, tak se poctivému odvodu daní vyhýbá jako čert kříži, například za pomoci korunových dluhopisů. Jak může tento člověk kázat někomu o morálce a nazývat jej zlodějem („všetci kradnů“), když sám překračuje všechny hranice slušného chování a využívá trhliny v zákonech k neplacení daní.

Novináře, kteří se ho ptají na jeho kontroverzní kauzy, nazývá zkorumpovanou pakáží s dovětkem SORRY JAKO. „Proč bych já vám měl říkat, kolik vydělávám, co vám je po tom?“ A tím se vyhnul vysvětlení, kde na korunové dluhopisy vzal peníze.

Nahrávky nasvědčují používání nekalých praktik proti svým konkurentům, říká na nich: „My po nich jdeme.“ (myšleno orgány ministerstva financí, kterým šéfoval nebo snad myslel svoji bezpečnostní agenturu?) Takhle Babiš řídí náš stát.

Nevadí mu, že Agrofert hospodaří na pozemcích, které mu nepatří a ze kterých neplatí žádný nájem. To je opravdu vzorný příklad pro ostatní, jak všechny důkladně využít a oblafnout. .....

(19. 11. 2019 13:28)

anonym01:jeho pritel orban je stejny.

(19. 11. 2019 17:16)

zdenek43:DEJTE SI BACHA - JESTE NEZNAMENA, ZE soudruh-StBak BABIS NECO RIKA , ze je to veskutecnosti pravda !!! - Babišem dané slovo neznamená nic. Nemá problém změnit názor během několika hodin a původní slib nedodržet a vše mu to připadá zcela přirozené a normální. - ...... chování prezidenta Miloše Zemana při oslavách státního svátku na Pražském hradě 28. října. Zeman pozval jako hosty i ukrajinské proruské aktivisty ze spolku Kyrym birligi. Slavnostní recepce ve Španělském sále se zúčastnila členka spolku Tamila Nimetullajevová ...

„Chování prezidenta Zemana považujeme za nemravné. Setkávání naší hlavy státu s kolaboranty, kteří mají vyvolat dojem, že anexe cizího území je legitimním krokem, pokud si to tamní lid přeje, přímo napomáhá okupačnímu režimu, který na cizím státu vykonal neomluvitelné násilí,“ uvádí se mimo jiné v dopise....předseda Kolegia Paměti národa Jan Dobrovský na ukrajinské ambasádě.

protestovat proti chování prezidenta České republiky Miloše Zemana, který pozval na oslavy státního svátku 28. října ukrajinské krymské kolaboranty – proruské aktivisty ze spolku Kyrym birligi. Chování prezidenta Zemana považujeme za nemravné. Setkávání naší hlavy státu s kolaboranty, kteří mají vyvolat dojem, že anexe cizího území je legitimním krokem, pokud si to tamní lid přeje, přímo napomáhá okupačnímu režimu, který na cizím státu vykonal neomluvitelné násilí. Chování hlavy českého státu je v přímém rozporu s oficiálním stanoviskem České republiky, která prostřednictvím svého ministra zahraničních věcí odsuzuje porušení mezinárodního práva při ruské anexi Krymu. Česká republika dále považuje poloostrov za součást Ukrajiny....

(19. 11. 2019 13:25)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy