16. prosinec 2019
Svátek slaví Albína, zítra Daniel
DISKUSE K ČLÁNKU

viho:V seriózní dopravní společnosti by strhli plat manažerovi zodpovědnému za úklid vlaků. Ve státním molochu Českých drah se veřejně sami smějí svému šlendriánu a nikdo za nic nenese odpovědnost. Proto ty dráhy tak vypadají...

(19. 10. 2019 23:44)

Administrator:Nehudruj ty joudo.

(20. 10. 2019 09:36)

luklovah:carlae A jak to víte že nejhorší jsou mladí aktivisté vy jste jedna z nich že podle sebe soudím tebe že to tak všechno víte.Když někoho vidíte že zahodí kelímek vy se ho jdete zeptat kam patří jestli k mladým aktivistům , zase jedna chytrá jak rádio Jerevan

(19. 10. 2019 13:27)

carlae:No nadávat na dráhy, ale co tak nadávat na cestující, jejichž způsob chování je na zblití. Jezdívala jsem Praha-Brno poměrně často. Ale nikdo neby\l takový nepořádek po cestujících a to se mohlo i kouřit - jako je teď po pár zastávkách. Je to jako všude - místo do koše tak jak mi to upadne z paprčí. Nějak se z těch "cestujících stali........ . Nejlepší jsou ti mladí aktivist - co bojují - vlastně za co? Dopije vodu a plasťák majzne za sebe, kelímky a podobné o to ani nepíšu. Stal se z nás díky ..... národ línejch špindírů

(19. 10. 2019 12:42)

Kvetuse:To je pravda, jednou za mesic jezdim vlakem nastesti jen hodinu a pokazde si rikam co zase bude. Zpozdeni 10 minut na Smichove uz ani nehlasi a to vlak vyjizdi z Hl. nadrazi, coz na Smichov trva 8 minut! Spolecnost mi bud delaji mlade zeny co v kupicku neustale telefonuji nebo rozcapeny spratci s ozralyma fotrama, na plny koule pustena hudba a pruvodci se tomu jeste usmiva. Jako kdyby ostatni snad nemeli narok na klid, jen se ozvat tak vas prohodi oknem.

(19. 10. 2019 14:48)

Jan Bubela:Pravda... Hlavně nevím proč jsou vlastně jízdní řády ještě na minuty všechno to jsou jen orientační časy... Jezdím vlakem často a ještě se mi nestalo že bych přijel na čas fakt ne... To když jede člověk ráno do práce vlakem nemá šanci tam být na čas vlakem ne...

(20. 10. 2019 08:58)

kikina_klausovic:Blesk Premium Babišovi zkrachovala restaurace. Jako za to debilům z Blesku platit? Tady máte odkaz a přečtěte si zadarmo: http­s://ww­w.fo­rum24­.cz/ba­biso­va-restaurace-ve-francii-zkrachovala-se-zamestnanci-nikdo-nekomunikuje/

(19. 10. 2019 11:28)

PetrVesely:Vždyť to jsou RAŇAJKY!

(19. 10. 2019 10:36)

Rudolf L:Nadávat na železničáře je jako nadávat doktorovi že má v čekárně našlapáno. On totiž také neuklízí,ale má na to firmu. Jinak pro ty co špatně vidí, ty houby tam někdo naaranžoval pro pobavení, neboť takový trs by z linolea opravdu nevyrostl. Ale duševní velikáni z toho mají aférku, která se musí okomentovat....

(19. 10. 2019 09:13)

ov21:v uklidu jsou vetsinou pracovnici ze zemi byvaleho sovetskeho svazu, tam je to asi normalni.. Jinak foto muze byt i z odstaveneho vagonu...

(19. 10. 2019 07:58)

Damir55:Je vidět co za šmejdy pracují za prachy daňových poplatníků...místo aby to uklidili,tak si ještě z lidí dělají srandu...ožralci ajznboňácký.

(19. 10. 2019 07:18)

vendulala:Neuklízí, prý žádné prostoje a vlaky musí být vytížené. Je to hnus, cestovat běžným vlakem, který nepokračuje do zahraničí (ty jsou čisté). Přinesla jsem si z motoráčku blechu a když jsem řekla průvodčímu, že by měli provádět deratizaci, urazil se.

(19. 10. 2019 12:08)

Philadelphia:

(19. 10. 2019 13:10)

_zacotomame:Kdybys po mně chtěla deratizovat vagón, protože jsi v něm chytla blechy, asi bych se neurazil, ale dostal bych záchvat smíchu. Ono splést si blechu s hlodavcem je opravdu kuriozní Možná by se neurazil, kdybys požadovala dezinsekci

(22. 10. 2019 21:36)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy