12. prosinec 2019
Svátek slaví Simona, zítra Lucie
DISKUSE K ČLÁNKU

Administrator:Papouška je mi líto,ale nechápu tu hloupou majitelku, proč už od začátku nenabízela tomu nálezci aspoň 10.000 korun, když ji ho vrátí, myslim, že by ho měla rychle doma. Místo toho žvatlá cosi o tom, že nikomu nic nehrozí, no to je fakt super a určitě mají všichni nálezci motivaci se ozvat a papouška vrátit. Jak může být někdo tak hloupý? Na něčem mi záleží, nabídnu odměnu. To dá rozum.

(20. 10. 2019 16:56)

pabuli@...:úplně vám rozumím nám uletěl papousek a našli jsme ho po měsíci po tom co jsme vystavili odměnu 20tisic jedna paní ho měla na zahradě a prej se jim moc líbilo jak tam lítá a tak.
Moc mě mrzí ze vám papousek uletěl.
Držím palce aby se papousek brzy našel.
Je to šílený budu na vás moc myslet.

(19. 10. 2019 14:17)

nemocna:Lidi nebudte tak hnusní a bezcitní, nejen že je smutno jí prožila s ním několik krásných let, ale pro papouška to může být steskem i smrt, jsou oddáni svému majiteli a zvyklí na své prostředí i potravu, vše co není normální je stresuje a dost trpí, proto moc prosím kdo jej má vratte jej majitelce už kvůli tomu papoušku přece nechcete mít na svědomí jeho zbytečnou smrt nehledě že už ted jej týráte že není ve svém domově a u svých lidí, že jej nepředáte, prosím udělejte dobrý skutek a vratte jej!

(18. 10. 2019 20:51)

Damir55:Ať skočí z okna pinda

(18. 10. 2019 20:01)

Damir55:Zasra.anej pták a článek tvl ten autor ať přestane brát to svinstvo...

(18. 10. 2019 18:33)

Monikay:moc hezký papoušek

(18. 10. 2019 17:39)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy