5. prosinec 2019
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
DISKUSE K ČLÁNKU

agfor:Británie vydrž. Jseš první vlaštovka, která odmítá šikanování bruselských de bi lů.

(16. 10. 2019 13:02)

gabreta:"Británie, zůstaň, volají Češi"
Kecy! Británie je první vlaštovka rozpadu toho nefunkčního molocha !!!

(16. 10. 2019 10:50)

Citronel:Doufám,že u nás nějakého též blba nenapadne něco podobného.Dříve bylo i 3krát denně slyšet,jak na nic nejsou peníze.Nyní se vše buduje za přispění EU.Jistě,že se něco odvádí,ale podle toho jak se vše buduje a renovuje,tak myslim,že víc vycucáme.Jak se renovovalo u nás nádraží,tam se až mrhalo,bez EU by to nádraží už nebylo a to je jen nepatrný příklad.My bychom bez EU pošli a to co by vymysleli naši politici,to bychom se teprv divili,na to by vedení EU nikdy nepřiš­lo.Pa­matu­ji,jak jsem si přál,aby na nás někdo dohlížel,bohužel,my nejsme schopni si vládnout.Já jsem po těch létech pří volbách opravdu bezradný.

(16. 10. 2019 10:06)

Schlafenberg:Zase sluníčkové lži a bláboly. Většina Čechů si přeje nejenom Brexit ale i Czexit.

(16. 10. 2019 09:09)

snehulak:Jaké štěstí pro Brity, že o Brexitu nerozhoduje 1000 imaginárních Čechů, vycucnutých z prstu agentury Meridian.

(16. 10. 2019 08:45)

russo:Kam ten Plesk na ty své průzkumy chodí... Nikde jsem o takovém průzkumu neslišel. Také přeju Britům ať co nejdříve vypadnou s toho molochu. Čím dříve odejdou tím dříve poznají i ostatní země, že to jde daleko lépe v té či oné zemi, když jim Bruselští byrokraté nenařizijí co mohou a nemohou!

(16. 10. 2019 07:34)

al.bunda:Britanie,držím palce ať se ti podaří vypadnout z toho toalitního spolku EU a tiše závidím

(16. 10. 2019 07:19)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy