19. říjen 2019
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
DISKUSE K ČLÁNKU

11Rena:Asi jejich matka nejlíp ví, jak na tom ty děti jsou.Proč to tu někteří tak hnusně komentujete?

(10. 10. 2019 15:03)

va45:Bože to se tady sešlo korunovaných v.o.l.ů. Já to paní Gottové schvaluji.

(10. 10. 2019 12:13)

bibijana:Pěkně nás tady tituluješ.Zajímavé je, že rodiče brali holky na všechny významné koncerty a jiné akce,kde byly desetitisíce lidí, nechali je vystupovat na veřejnosti v různých muzikálech,píše se, jak emočně nezvládala dcera nahrávání skladby s otcem, jak trpěla, tak to taky schvaluješ? A tady je tak významná údálost, mše v katedrále, to je ohromná výsada, pocta, netruchlí jenom oni,ale tisíce lidí.Jsou už velké a pokud chtějí dál vystupovat před obecenstvem a na veřejnosti, tak by měly být trochu proti stresu odol­nější­.Mimoc­hodem, pohřeb v kostele má v sobě cosi uklidňujícího, budou tam obklopení lidmi,které znají - Bohdalová, Brožová,Michal David apod. To všechno jim může pomoct ztrátu otce zvládnout.To vůbec nemáš šanci pochopit. Jestli toto nejsou ve svém věku schopny zvládnout, tak do budoucna na jeviště už vůbec nepatří.

(10. 10. 2019 14:24)

jarunkapd:Je to ubohé,obě dcery viděli,že otec je starý a zemře stářím,takže proč ne jít na pohřeb Asi se všichni z těch dvou slepic zblázníme. Už mne ten cirkus kolem Gotta unavuje.Najednou čteme jaký to byl opilec,kur e v n i k,prostitutka mu při sexu zlomila penis a jiné hnusotiny,takže se dcery ani nemají čím chlubit.Spívat uměl,peníze jim nechal jinak žil tak,že bych takového otce nechtěla.

(09. 10. 2019 23:05)

soorry:Rodina jako rodina, ono to taky potrvá dlouho. Moje děti byly mladší než ty dvě, na pohřeb šly, je fakt, že netrval několik hodin. Může požádat kamery, aby je nesnímaly, na to je zákon. Nebo se budou dívat na televizi někde v klidu. Větší stres je sedět u umírájícího a čekat až vydechne, je mnohem horší, aspoň pro mě. Půjdou do školy, určitě nějaké slova padnou. Jít na pohřeb je konečná, rozloučit se, tohle nejde vzít zpět, pak litovat, aby ji to jednou nevyčetly.

(09. 10. 2019 21:30)

sassanka5522:nestrápňuj sa viac ako treba...tvoje deti boli na pohrebe,ale tvoj pohreb nie je a nikdy nebude ako Gottov..ako sa môžete porovnávať s takým velikánom ??, smiešne

(10. 10. 2019 06:41)

bibijana:sassanko - ty jsi tupá,tlacháš hlouposti. Soorry má pravdu.Jde o přítomnost potomků na pohřbu. Umírání,smrt a pohřeb je stejný jak u bohatého,nebo chudého,slavného, mladého, nebo starého.Oč menší bolest kdo prožívá? Nikdo Gottovi to velikášství nebere.Ale ve smrti jsou si všichni rovni, rozumíš!!!!!!

(10. 10. 2019 14:30)

bibijana:Už jsem to jednou psala,ale z neznámého důvodu se můj vzkaz paní Ivaně nezobrazil.Takže ještě jednou, vzkaz pro paní Ivanu. Byla by to ta největší chyba, nevzít dcery na poslední rozloučení do katedrály.Nejsou to už přece žádné malé holky,ta starší za necelé dva roky dostane občanku.Naopak, sdílená bolest, je poloviční bolest.Být jejich matkou, navštívila bych Bertramku a ukázala jim, jak národ smutní po jejich otci,rozhodně bych je neochudila o rozloučení v katedrále.Můj Bože,takové místo je vyhrazené jen pro ty největší osobnosti, musí být hrdé a pyšné na svého otce, musí vidět, jakých poct se mu posmrtně dostává.Smrt člověka,rozloučení a truchlení, je součást života.Kolik daleko menších dětí tohle podstou­pilo,­posled­ně třeba děti zemřelé manželky předsedy lidovců.Ty ztratily náhle matku.Prostě, takových poct se už nikomu v takové míře nedostane a dcery by u toho měly být!!! Vzkažte to někdo paní Gottové!

(09. 10. 2019 21:02)

rubina:Ivana to bude mať veľmi ťažké, ak ušetrí svoje dcery, spraví len dobre.Držím palce, veľa sil.

(09. 10. 2019 19:18)

Evka4:Považuji to od Ivany za velmi moudré rozhodnutí. Jako pětiletá jsem byla na pohřbu a z toho smutku, kvílení..mám osypky dodnes.Myslím, že smrt milovaného tatínka je pro ně už dost velká hrůza.

(09. 10. 2019 18:25)

karant:Tvl!!!!!
Fronta bude až ke Slovanskému domu, kde se palác Žofín nachází....

Redaktor je přespolní, nebo jako rodilý pražák stále neví co je Slovanský dům a co je Slovanský ostrov ? Panebože!!

(09. 10. 2019 17:59)

Damir55:Blesk premium tvl zkopat ty ludry

(09. 10. 2019 16:16)

ljubaa:pokud se jim na jejich slavnej Blesk Premium kazdej vykašle, tak budou radi, kdyz to nekdo vubec bude cist...

(09. 10. 2019 16:33)

karant:Zaplať si a dozvíš se např. novinu, že Žofín je ve Slovanském domě

(09. 10. 2019 18:07)

ljubaa:Pamatuju si, kdyz mi bylo 11 let, tak mi umrel dedeček. Rodiče za nej taky nechali slouzit zádušní mši. Naprosto jsem nechápala.... Myslim, že děti by na pohřby chodit neměly. Něco jiného je, aby si je pak rodice vzali a vsechno jim vysvetlili, ale obřad je nějak pro detskou duši týrání.... Zvláště, pokud holčičky byly u toho, kdyz jim tatinek umřel.... Já si treba do dneška pamatuju, jak jsem koukala na komín u krematoria a babicka mi zakryvala oči... Z tohoto důvodu nechodim na pohřby, proste si myslim, že drasat si zbytečně nervy je v dnešní doběš zbytečné... kazdy si toho svého blizkého uctime sami v sobě... I děti..

(09. 10. 2019 15:01)

simplify:Zavedením článků Blesk-premium přesně v době, kdy se píše o zemřelém Karlu Gottovi, považuji od redakce za HYENISMUS nejvyššího stupně. A doufám, že jim na to nikdo neskočí.

(09. 10. 2019 14:26)

blanka19:možno si to tak želá Ivča. Asi si nechá zaplatiť zaa každý zverejnený článok

(09. 10. 2019 15:02)

alusinek:Pro mladší dcery je jen dobře,že na pohřeb nepůjdou,byl by to pro ně velký stres.Na druhé straně je velká nezodpovědnost,že si Gott pořídil v takovém věku děti,museli s tím počítat,že to takto někdy dopadne a zůstanou bez táty, kterého jim těžko někdo vynahradí.Ivana si náhradu najde

(09. 10. 2019 13:41)

jity:Je to pravda, ale bohužel i mladý otec nebo maminka dětem odejde. Spolužačka mé dcery měla také starší rodiče a ti ji dovedli až k maturitě. Gott do 90ti holt osud určený neměl.

(09. 10. 2019 13:57)

junkiexl:A prijde SiliMonja, Vivi a Frederico? Kejta a Ivana Z.?

(09. 10. 2019 13:18)

moudivlacek:ZASE KECY: fronta se prý bude tvořit ze Zborovské až ke Slovanskému domu. Ten je ovšem v ulici Na Příkopě. Mohli byste si zjistit, že tam má být ke Slovanskému ostrovu. Nedouci, hlupáci, vám bych nenechala vydělat ani na slanou vodu.

(09. 10. 2019 12:44)

Paul Katzchen:,, Nejmladší děti,, se nezúčastní posledního rozloučení se svým otcem,Ivana je chce uchránit stresu. Ale chodit s Gottem do studií a natáčet písničky, to stres nebyl že. Jsou ty děti vůbec Gotta? Vsadím se, že do pár dnů, sa Ivana i s dětmi na trvalo odstěhuje do USA.

(09. 10. 2019 12:25)

Anifa:Je rozumné, že tam nepůjdou. Představa, že se na ně vrhají všichni ti novináři a televizní štáby. Na místě Ivany bych to udělala stejně. Určitě budou mít soukromé rozloučení v rodině.A kdyby se alespoň na čas odstěhovala, udělá nejlépe

(09. 10. 2019 12:35)

8vox8:

(09. 10. 2019 14:30)

jity:proboha proč tolik zla. Holky jsou ještě malé, nedavno jsem četla zpověď prince Harriho jaké to bylo když šly jako děti za mrtvou matkou. Považuje to za týrání dětí, tak proč by je měla týrat i Ivana. Co je na tom za stres jít s otcem do studia. Ty děti to přece nepoznamená, byly tam s tatínkem a možná i maminkou.

(09. 10. 2019 13:33)

ljubaa:Nevím, jestli máte děti. Ale v tomto věku dite pohřby nechápe... je to tramatické pro dospelého, natož pro díte... Koncerty, natácení a studia a pohřeb - to trochu mícháte hrušky a jablka....

(09. 10. 2019 15:04)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy