16. únor 2020
Svátek slaví Ljuba, zítra Miloslava
DISKUSE K ČLÁNKU

Ivana Svobodov:Opravte si dnešní otvírák... Karel Gott 84!🤦?

(08. 10. 2019 05:40)

Jana Eber Smidova:Pan Karel Gott se jednoznačně vším, co dělal pro naší zemi, dostal na post a příčku nejvyšší o tom není pochyb.
I toto se dá srovnávati s Králem naší země.
Proto je a bude, i nadále námi tolik milován.
To mu nikdo nemůže upřít.
A za to si zaslouží pohřeb se státní poctou.

Stačí důstojné rozloučení pro veřejnost v té Katedrále. Za poděkování a pokoru nás všech.
To snad českou státní pokladnu nezruinuje!
Byl to velký umělec, s ním byl prostě svět krásný.

(03. 10. 2019 16:57)

Wolencak:Není hloupá rozlučka v katolickém kostele, když pan Gott byl Žid?

(03. 10. 2019 17:12)

raut:Na Seznamu je článek, ve kterém Forejt vysvětluje co to je státní pohřeb, byť nemá přesná pravidla. A zákonitosti o stažení vlajek na půl žerdi
Zde je ten článek hodně okleštěný.
Karel Gott si rozhodně pocty zaslouží, ovšem myslím si, že státní pohřeb, tak jak je u nás podvědomě vnímán, by být neměl. Lucerna je symbol vrcholu umělecké činnosti zpěváka, Gott to tam miloval a myslím, že by byla rozhodně vhodnější nežli chrám Sv. Víta či jiný kostel.
Ale to rozhodne to manželka,která nyní odcestovala...

(03. 10. 2019 09:52)

bre-burda:Je to hysterie a závody v tom, kdo projeví větší zármutek (a sebe zviditelní). Přiznejme mistrovi, co jeho jest a nezatahujme ho do politiky a státních záležitostí. Jméno Karel Gott pro mne bude navždy spojeno se třemi pojmy: píle, mistrovství a pokora!

(03. 10. 2019 09:46)

xiioma:Skvělé odpovědi bývalého kancléře. Při vší úctě k zesnulému Mistrovi je vidět, že pravidly se současný Hrad opravdu nezabývá. Zamýšlená úcta je skrytá arogance, buranství a hloupost.

(03. 10. 2019 08:53)

va45:Já vidím Forejta asi tak.Zhrzený člověk,který protože fetoval a dělal sexuální orgie byl prezidentem Zemanem ze svého postu propuštěn.Kdyby tam byl do dneška tak bude pomáhat s pohřbem pana Karla Gotta.Zeman jinou možnost neměl,když Forejta odhalili novináři.Pokud si pamatuji tak ho prezident Zeman dosti dlouho obhajoval.

(03. 10. 2019 15:57)

Wolencak:Va45, ale jestli Forejt fetoval a nechal se kouřit od nějakého pas*** nemění nic na tom, že má pravdu!

(03. 10. 2019 17:18)

moravak77:Forejte běž do p...e A proč měl takový pohřeb Havel??? s vojenskými poctami???? Nech si své protokoly, jsi ješitný, že ti je někdo dovoluje porušit.

(03. 10. 2019 08:48)

8vox8: správné a trefné

(03. 10. 2019 15:30)

Jana Eber Smidova:souhlas

(03. 10. 2019 16:59)

Wolencak:Moraváku77, ty jsi stejný hňup, jako Babiš.Havel byl prezident a vrchní velitel.Gott byl jen komediant, aniž bych ho chtěl urazit.

(03. 10. 2019 17:21)

junkiexl:Chybejiciho Boha Cehunum nahradil “ nejvetsi Cech” s nemeckym jmenem pro Boha. Snad ma Ivan rozum a po prvnim soku ze smrti manzela se zachova rozumne a teto saskarny usetri nejen Gotta, ale i sebe a hlavne deti.

(03. 10. 2019 07:57)

europa:Státní pohřeb? To si dělají srandu? Byl to snad nějaký státník, aby měl státní pohřeb? Aby se z nějakého kvákala nepotentovali. Tohle je nejen nevkusné, ale taky to bude stát spoustu peněz z našich kapes. Rozhodně s tím nesouhlasím!!! Ty peníze jsou potřeba jinde.

(03. 10. 2019 06:51)

ljubaa:Nebyla jsem vůbec fanynka K. Gotta, ale myslim ze reprezentoval po desetiletí republiku. Jednoznačně je to jedna z vyznamnych osobnosti naší republiky. Bohuzel Váš nesouhlas asi nebude bran v potaz... že jsou penize potreba jinde je asi pravda, ale domnivam se, ze se uz nesmyslně promrhalo tolik penez, ze v tomto připadě by bylo přinejmenším ponižující tohoto předního clověka, pokud by to bylo z důvodu financní státní pohřeb neuskutečnil. A pokud považujete tohoto pana zpěváka za kdákala, tak bych chtěla vědět, co jste dokázala Vy.... Holt se z toho asi potentujete, ale státní pohřeb asi bude navzdory vašemu nesouhlasu...

(03. 10. 2019 07:16)

Wolencak:Ljubo, státní pohřeb nebude!

(03. 10. 2019 17:33)

moravak77:tak ty máš dost, potřeboval by si profac­kovat­...hul­váte. Proč by národní poklad , který nám záviděl celý svět a který se zasloužil o reprezentaci jak nikdo jiný, neměl mít státní pohřeb. Slovo státní není od slova státník - představitel, ale že je to pocta od státu. A pokud mluvíš o kvákalovi....ukaž se nám a něco nám zaspívej...ale hlavně ne RAP nebo něco takového.

(03. 10. 2019 08:51)

Jana Eber Smidova:správně!

(03. 10. 2019 17:01)

Wolencak:Moraváku77, aniž bych Tě chtěl zkoušet a dokázat, že jsi hňup,můžeš mi vysvětlit, od kterého slova jsou odvozena slova "státník-státní", když ne od "stát".Vem si traktor a běž se projet.

(03. 10. 2019 17:41)

va45:Klid.Šaškárna při pohřbu Havla stála hodně peněz.Já jsem hodně litoval Pražáky,když se chodili tři dny klanět k prázdné rakvi. Snad si proboha nemysleli,že v té rakvi leží.A co jsem nemohl překousnout,že dětem zkazili vánoce tím,že zakázali vánoční besídky.Mně vánoce ta klika na hradě určitě vánoce zkazila.Havel, když zemřel tak byl bývalý prezident,ne prezident na Hradě sloužící.

(03. 10. 2019 16:04)

bobeszchaloupky:snad ho nebudou balzamovat jako Gott walda

(03. 10. 2019 05:59)

Ivana Svobodov:Pro slzy nevidím 😥 Kája už je v klidu,nic ho nebolí. Rozhodl se sám ukončit trápení podpůrné léčbou a proto ji ukončil. Odešel jako rytíř s velkou dávkou odvahy. Věděl, že jeho dny jsou sečteny 🙏 Státní pohřeb by rozhodně nebylo to,co by si přál. Žil celý život pokorně, skromně. Na monstrózní akce si nepotrpěl. Důstojné rozloučení ano. Ale představa státního pohřbu se vším,co k tomu patří je přesně to,co by nechtěl. On nebyl politik, byť se o politiku zajímal. Tohle by skutečně nechtěl. Už s ohledem na svou rodinu 🙏🕊️🙏

(03. 10. 2019 05:50)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy