12. prosinec 2019
Svátek slaví Simona, zítra Lucie
DISKUSE K ČLÁNKU

rentierskej:ale mohly, stačily jim asi tak 2 víkendy v plzni!

(30. 09. 2019 15:31)

Vierazkosic:Myslím, ze roztroušená skleróza je dědičná nemoc. A pokud má maminka výčitky, že jako nemocná mohla nakazit i své dítě a vymlouvá se na to, že roztr.skl. bY její synek mohl dostat z ockování...tak je mi líto toho malého. Bohužel děti si rodiče nemohou vybrat. Většinou sa ale takto nezodpovědně chovají vzdělané matky. V Itálii neočkované děti nemohou chodit do škol, tudíž matky nemůžou do práce...u nás by to bylo porušování Listiny práv...a kdovi co ještě... A ano, rodiče by léčbu svých neočkovaných děti (pokud dostali nemoc kvůli absenci očkování) měli platit. A taky všem, kdo v okolí onemocněl uvedenou nemoci kvůli neočkovaným dětem (pedagogům, dětem ve třídě a pod).

(30. 09. 2019 13:42)

monpetitloup:Mít v sobě geneticky potenciál nějaké nemoci neznamená automaticky onemocnět. Nicméně očkování může být právě tím spouštěčem.

(30. 09. 2019 18:10)

JosefKamjdu:

(30. 09. 2019 21:13)

sigmae:mít dědičnou chorobu a pořídit si dítě je především bezohlednost ( vůči tomu dítěti)

(30. 09. 2019 23:18)

dajka123:No vidíš a já vím o jedné 🐄, která má 5 děcek i přesto, že její tchán, manžel zemřeli na dědičnou chorobu plnou bolestí a 3 z nich to mají taky. Tomu se říká sadismus a bezcitnost.

(01. 10. 2019 09:37)

monpetitloup:Pokud jde o geneticky přenosné autoimunitní nemoci, reakce může být zaznamenána až měsíce po očkování. O to problematičtější je souvislost prokázat a vysoudit náhradu.

(30. 09. 2019 18:18)

horalysa:Přesně ten sám názor jsem ráno napsal. Do posledního haliře bych léčení nechal matce zaplatit.

(30. 09. 2019 13:38)

DWEI:Vysokoškolsky vzdělaná žena a po vyndání baterie mu místo nasazených antibiotik potírala místo močí???? To si snad někdo dělá srandu!!!! Za nákladnou léčbu, která naštěsté byla úspěšná, by měla tato Milka scela jistě zaplatit zdravotní pojišťovně celou léčbu.....

(30. 09. 2019 13:15)

egyptanka:Souhlas. Vysokoškolsky vzdělaná. Hm,nedivím se,že to v našem státě podle toho vypadá. Poslední socka je chytřejší než ona.

(30. 09. 2019 13:55)

majojo:bůh ví, jaké soukromé učiliště jí nějakej movitej fotr zaplatil.

(30. 09. 2019 14:41)

dajka123:Zajímalo by mě na které VŠ se studuje debilitismus.

(01. 10. 2019 08:02)

bobou:Nenechají své děti očkovat? Je to jejich rozhodnutí, ale když potom dítě v důsledku neočkování onemocní právě tou nemocí na kterou mělo být naočkováno. Nechal by jsem rodičům uhradit všechny náklady na uzdravení.
V opačném případě, že dítě onemocní na následky povinného očkování, měl by stát hradit nejenom léčbu, ale i veškeré další náklady.

(30. 09. 2019 12:53)

JosefKamjdu:Plně s vámi souhlasím, tak by to mělo být a nebuzerovat a nepokutovat rodiče, když očkovat nedají. Mám mnohonásobně vysledováno, jak očkování až brutálně poškozuje mnoho dětí. Mám ale pochybnosti, že by se někdy zdravotníci se svými právníky přiznávali k poškození z očkování i když by zákon platil.

(30. 09. 2019 14:12)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy