22. listopad 2019
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement
DISKUSE K ČLÁNKU

Andrea_B:Proboha lidi, hlavně blesk tlapkám nevěřte. Je to celé špína. Na této akci jsme se zúčastnili ( spolek Německý ovčák v nouzi, z.s.), odmítla jsem jakoukoliv další spolupráci s Blesk tlapkama a to z důvodu, že v tomto projektu hraje klíčovou úlohu známa podporovatelka množíren a překupnice psů, kterou vyšetřuje kriminální policie. Blesk tlapky navíc v tom jedou s ní. Co se týká samotných příběhů, tak ty jsou z 50% vymyšlené. Jejich cílem není v žádném případě pomáhání psům, ale jen sledovanost a prachy. Nic víc. Na akci v Chrudichromech jsem byla osobně a tu komedii viděla na vlastní oči. Nejprve se snazili ze psu udelat agresory, aby to bylo zajimave a po našem nátlaku zase uplne otočili, že jsou to miláčkové. V dalším videu z teto kauzy muzete videt, jak jejich pečovatelka sama říká, že z agresoru jsou po 11 dnech uplný mazlové a jak se o ne staraji jei deti. Každy kdo alespoň trochu rozumí psům moc dobre vidi, že to celé tak trochu nesedí. Dalsí věci je pak dodržování karantény, tj. pes musí být po příjmu v izolaci od ostatnich psu a zvirat po dobu 21 dní. Tady je venci deti!! a psi se nacházejí spolu s dalšími někde v lese na jednom pozemku společně s jinými chudaky z jinych kauz. Pritom v objektu nikdo nebydli a jen je tam 2x denně jezdí vencit. Prasarna. A posledni teckou je, že ten spolek- ZPNP, z.s. přestal existovat, protože jakmile se členky dozvedely o vsech tech prasarnach pachanych Katkou Ondičovou, tak ze spolku vystoupily. Vcetne předsedkyně spolku. Sama jsem se Ondičové před časem zastávala a dávala jsem za ni ruku do ohně. Pekne jsem se spletla. Přesně díky takovýmhle šmejdům jako je Ondičová a Blesk tlapky jsme házeni s nimi do jednoho pytle. Kazi povest nám všem poctivým. Prosím, nebuďte tak důvěřivý. Ne všechno je opravdu takové, jak je vám prezentováno. Andrea Bychlová, předsedkyně spolku Německý ovčák v nouzi, z.s.

(18. 10. 2019 11:27)

Hrbacek:*STAROSTA V CHRUDICHROMECH SE ZBAVIL PSŮ , ALE ZA JAKOU CENU ?!* Odp. ŽE SI NA ,,ZÁCHRANU ´´ POZVAL JEŠTĚ VĚTŠÍ DOBYTEK ! Typická Česká povaha duševních omezenců Tato ,,záchrana´´ mě silně připomíná rčení když zloděj křičí chyťte zloděje . jako by lidé zapomněli jak dopadli všichni ti roztrhaní psi v zařízení toulavých tlapek , kde je měla D.Zárybnická (Středová) po desítkách v nevyzpytatelných smečkách , kde někteří jedince drželi v těsných klecích bez možnosti přirozeného pohybu , jídla a pití , nemluvě o neskutečném smradu z hoven a moči , a aby to nestačilo tak někteří aktéři z Toulavých Tlapek byli odsouzeni za krádež psů , stejně tak mnoho psů se dodnes nepodařilo dohledat a jsou stále nezvěstní ! ..ht­tps://­www.y­outu­be.co­m/wat­ch?v=r­vJjbN8­2Q6k

(23. 09. 2019 18:15)

kralovna-vsech-mori:Tyhle dobrosééry nakopat do pérdele. Psy mu seberou a dají do ještě horších podmínek. Na vlastní oči jsem viděla jak žijí u jedné dobroséérky psi odebraní v množírně. Nic se pro ně nezměnilo. Šedesát jich je na jedné chodbě baráku, a jak to tam vypadá si asi umíte představit.

(23. 09. 2019 08:58)

baronessa:Je nemožné tomu člověku chov zakázat? Vždyť je jasné, že není duševně v pořádku.

(23. 09. 2019 07:47)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy