16. červenec 2019
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
DISKUSE K ČLÁNKU

letajici_svec2:po te co tenhle vyzranej papalas skoncil v propadlisti dejin musi mit pani Paroubkova velky mindrak, tak aspon jeste musi neco vytezit, nez ho nakonec kopne do riti

(07. 02. 2011 14:40)

citrooon: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 02. 2011 19:31)

variace:nerozumím tomu, jak nick výše uvedený se tady dokáže prezentovat- směšný, trapný, idiot. Možná xenofobní, pokud tomu rozumí. Neřešte nás, dámo, s takovou zrůdou, jakou jste podle toho, co píšete vy, se nehodlám zahazovat. Na každou svini se někde vaří voda - pozor na vás už vře. A děkuji bohu, že žijete údajně v cizině - ve vašem případě bych to odhadovala na zoo - i to je pro lidi vašeho IQ cizina. Hlídejte babu v kleci!!!!

(06. 02. 2011 17:50)

xena1:Jestli si děláš úsudek o národu dle diskuzí na Blesku, pak to něco naznačuje hlavně o tvé úrovni...

(06. 02. 2011 14:15)

avina:Že všichni práskají,až se něco prolát­ne.Fu­j.Po­dlost Jurinové-dodatečně kecá,přitom napřed jednala jinak­.Pros­pěchá­ři.Ml­čte,kd­yž máte na triku!

(06. 02. 2011 10:21)

cocococo:To je straslivy,jak jste vsichni zli.Co se stalo? Uz dlouha leta ziju mimo Cechy a na Blesk-Plesk obcas chodim,ale co ctu tady za hnusny a zly nazory je neskutecny.Prectete si to po sobe aspon nekdy at vite jakej jste ted narod.To je tedy kvalita .Akorat opravdu zplynovat.Na nic jinnyho uz nejste.

(06. 02. 2011 09:33)

variace:která dští oheň a síru pekelnou až v okamžiku, kdy musí loď opustit.. Vy stará ....., proč jste vše neoznámila tisku předtím, než vás oprávněně vykopli? (resp. jste tam vůbec neměla být). Jste stará směšná udavačská maškara, ale to jste byla vždycky.

(05. 02. 2011 14:02)

marmelada:v současné společnosti / nejsme ve Švédsku/ nelze ani rodit bez ochranky. Kolik zaujatých jedinců je jen na diskuzích.... rozebírá se jako Paroubkovi každý? O někom se nenapíše, ašč by bylo co..... asnad mnohem více bylo co.

(05. 02. 2011 12:24)

tomik007:je legrace jak tady krysy pisti kdyz se jim slapne do hnizda - zejmena znamy Ales

(05. 02. 2011 12:22)

mesalina:je snad v pořádku, že manželka politika, který má plná ústa obyčejných lidí, nemůže porodit tak, jako ostatní obyčejné ženy, co by se stalo? co by jí to udělalo, jen by tím získala, ale na to nikdo z jejich poradců nepřišel, tak snad příště....ale jinak je mi to jedno, já je stejně volit nebudu, i kdyby rodila s kulichem nebo bez kulicha ...jinak p. Jurinové fandím, může si teď říkat co chce, dostala výpověď a nemusí být tudíž loajální.....

(05. 02. 2011 12:06)

milanhudi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 02. 2011 11:35)

laura80:víš proč,moulo?protože ty sedíš v prázdné ordinaci v laubovce a dokážeš akorát nadávat pacientům ,koho by měli zavřít jsi ty,zmetku

(05. 02. 2011 12:10)

milanhudi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 02. 2011 22:25)

variace:Prominentní, resp. dle dnešní terminologie VIP pacienti, v nemocnicích byli, jsou a budou. Pokud si nezaplatí nadstandard na soukromých klinikách. Nevybočujme od tématu - soudružka Jurinová mi byla vždy velmi protivná - i jako zprávařka. Jsem ráda, že jsem se nemýlila. Prostě kolem sebe kope. Paní Jurinová, proč jste Paroubková neoznačila jako, jak Vy říkáte "kulíška" v době, kdy jste měla velmi dobré rito v Motole?

(05. 02. 2011 11:26)

defakto:Včera jsem pochopil , že Kraus mele z posledního , když zve hosty jako Paroubková , Mojsejevová atd. Hodně upadl ten jeho pořad i sám Kraus !!!

(05. 02. 2011 11:16)

magion2: a vůbec ty nechutné vulgární výrazy někdy­....­.ubo­host­...

(05. 02. 2011 12:32)

tonny44: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 02. 2011 10:55)

hejhej:jistě nebyla jediná,které foukali v nemocnici do zadku.Ale kde se poděo hlásání Paroubka před volbami - vše pro obyčejné lidi.Už několikrát dokázal že jen žvanil.

(05. 02. 2011 10:46)

letajici_svec2:a co ten smog? Vsak uz je i v Jesenikach, kde i za komancu byl nejcistsi luft v evrope!!! Az nas vsechny bude zrat rak, tak nepomuze nasadit ani dva kulichy, leda tak papirovy boty!

(05. 02. 2011 10:41)

bafi:Já nechápu ,že ve většině tady vás je taková zášť a nenávist vůči komukoliv,kdo vynese na světlo jak se věci mají. Ať už je to kdekoliv ,ať se jedná o paní Jurinovou,či to byl pan Michálek S MŽP. Zajímalo by mě,když ji tak urážíte copak máte v hlavičkách vy,jaké zastáváte funkce a vaše vzdělání. To asi je panečku přínos pro náš stát
Dál se zastávejte nabubřelců typu Ludvík aspol. ,ale jen si pak tady zase nestěžujte,že vás někde vyhodili z poplrázdné nemocnice kvůli nějakému kulíšku.

(05. 02. 2011 09:31)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy