20. říjen 2019
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita
DISKUSE K ČLÁNKU

anonym01:ROZVRTANE SILNICE SE NEDARI ZPRAVIT, RADEJI JE ZAVROU! DIKY ČAPAKU DOTACE NEJSOU A NEBUDOU DOKUD ON TU BUDE VLADNOUT SPOLU S RUDYMI!

(18. 08. 2019 08:56)

anonym01:RUSAKUTU JE JAK NASR.. NO V CESKU. JE TREBA ABY TO BOUCHLO!

(18. 08. 2019 08:47)

marmat:ODS rýpe už do všeho, co začíná A,nebo B.......Č ...měli by si najít ve svém zájmu nějakou jinou adresu....protože ta posedlost je dokonale požere

(17. 08. 2019 15:46)

air_:Netrap se my se taky netrápíme že se tu tím žereš dva dny dokola.

(17. 08. 2019 16:23)

bozeboze:Ladislav Schwarz, Brno

Tak to je pěkná šaškárna!!! To se svět musí náramně bavit, jakého máme super premiéra. Babiš odmítá ve vládě sedět s člověkem, kterého Zemanovi sám navrhl. Doneste mi popcorn, tohle bude ještě zajímavé. Jen je škoda, že tohle musím platit ze svých daní.

Petr Laun, Praha 3 - Žižkov
Babiši, Babiši, ty estébáku zlodějskej, porušujete s prezidentem oba dva Ústavu a ty jsi navíc podrazák. Chce se mi zvracet z toho, jak jsi křivej.

Ctibor Šatánek, České Budějovice
O pana Šmardu vůbec nejde. Pan prezident (ve státě s parlamentní demokracií a kosmetickým vlivem prezidenta) rozhodl, že ČSSD ve vládě nechce, radši podpora KSČM a SPD nebo ještě lépe"moje úřednická vláda do konce mého funkčního období". Pan Babiš ho ve vlastním zájmu, rád uposlechne.

Pane Šmardo, VY JSTE VÍTĚZ ŽE MEZI TU SMEČKU ZBABĚLÝCH ZBOHATLÍKŮ MINETE!!!!!

(17. 08. 2019 13:43)

oxyx:Mně docela zatím sedne, jestli jako ministr to by se vidělo. Známe ho všichni málo, dělá dojem přímého člověk co v ničem nejede, a proto souhlas s posl. větou. Šli by po něm.

(17. 08. 2019 18:02)

marmat:Nejabsurdnější HIT je sestavení Senátní komise/poroty nad pitváním obou auditů z EU, zpracovaných na udání Čechů a prováděné skoro 100% Čechy !!! Ale chybička se vloudila VŠECHNO mají, jen ty audity nééé­éééé­.Absur­distán­/Kocou­rkov/ OBOJÍ!!!

(17. 08. 2019 13:27)

bozeboze:Jan Straka, Bristol
CO k tomu dodat,největší banda špíny Babiš,Zeman,KSČ,SPD přepisují dějiny
KRÁSNÁ IGNORACE DOHOD (ze strany Bureše) a IGNORACE ÚSTAVY (od Milouška),
s čím obyčejný člověk nemůže nic udělat...
Bohužel jim to téměř třetina lidí žere...
V médiích jsem zaregistroval vyjádření ústavního soudce, že takové jednání je naprosto
nepřijatelné a v případě skutečného podání žaloby na zemana je výsledek naprosto jasný. Oba si jsou toho vědomí, a proto tato komedie...

Ono zkorumpovat úplatky (rozdáváním peněz z veřejného rozpočtu komukoli na cokoli) půl republiky je beztrestné, ale zkusit to na jednu úřední osobu může být pro člověka devastující...
Kdo tohle podporuje je stejný jako oni, a proto nebudeme nikdy na tom stejně jako v civilizovaném světě (Kanada, Japonsko, Austrálie, Švýcarsko a ...)
Okamura tady mele o odvolatelnosti politiku a podobné keci, ale o dodržování Ústavy a zákonů neusiluje... Prostě TRAGÉD...
NO A O TOM TO VŠE JE...

Luboš Kohoutek, Bystřice
To slovo "chlapa" mohl říct Babiš už v počátku kauzy a nečekat a odkývat to až když za něj rozhodne Zeman. Je to loutka která si dělá z politiky byznis a potřebuje jen aby ho mocní nemlátili přez kopýtka tak vleze do zadnice každému. Premiér je jak rozšláplej citrón. To není vedení státu, ale děs. Ze Strakovky i z Hradu.

Jindřich Kahan, Jablonec nad Nisou
Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji,co jsem slíbil. To je ale bordel. Snažili a snaží se o to mnozí,ale teprve Miloš udělal z Babiše totálního kašpara. Prý že prezident je slabá figura. S abolicí v zádech se dají dělat divy. Asi budeme ještě koukat. Jestli tedy v listopadu neproběhne v rámci národních zvyklostí a tradic defenestrace.

Radek Strnad, Kostelec nad Černými lesy
Tak nejdřív jezdí STB Bureš přesvědčovat Zemana, aby Šmardu jmenoval a to hned několikrát a nakonec pak udělá názorový veletoč a prohlásí, že se Šmardou ve vládě nebude. No tedy tomu říkám jednoznačný a konzistentní postoj předsedy vlády. Že mu není hanba

(17. 08. 2019 13:06)

marmat:bozeboze:Kolik Vám asi je...?Klidně prezentujete a VELMI pyšné svoji hloupost a neznalost věci...Vůbec neznáte minimum ústavních postupů, vůbec nic netušíte o koaliční smlouvě.... SKORO se Vám dá taková ryzí neznalost a dětinskost závidět

(17. 08. 2019 15:52)

oxyx:Hlupáku To máe z diskuzí, vygooglíte.
„Miluj, jako by Tě nikdo nikdy nezranil! Pracuj, jako bys nepotřeboval peníze! Tancuj, jako by se nikdo nedíval! Zpívej, jako by Tě nikdo neposlouchal! Žij, jako bys žil v ráji! Prozrazuješ slabost svého bytí!“ — Neznámý autor

(17. 08. 2019 17:59)

anonym01:U TEBE MARMATE HLOUPOST VYKVETLA DAVNO.NEMAŠ PRAVO NIKOHO OKŘIKOVAT ! GUMITKU!

(18. 08. 2019 08:37)

anonym01:ANO, DUCHODCUM SICE PRIDAL PENIZE JAK SE CHLUBI, ALE VSEM LIDEM VSECHNO ZDRAZIL TEN DAREBAK ! TAK ZE LIDE JSOU NERVOZNI, NEVEDI CO TI BOLSEVICKY LUMPOVE JESTE UDELAJI. ZZDÁ SE, ZE REVOLUCI NIKDO NEZASTAVI . PARA POD POKLICI

(18. 08. 2019 08:43)

marmat:Je velmi náročné pro "slabé nátury"rozmazlených poli­tiků/­lobis­tů/sta­tistů zírat (po 25 letech na výsluní)vzrůstající preference nepřítele.chce to formát,noblesu, sebeovládání a jmenujte jednoho z opozice,který těmito vlastnostmi "disponuje"?

(17. 08. 2019 13:01)

anonym01:PREFERENCE NEMATE ANI JEDEN. PREBIRATE POLITIKU DIKY OZRALYMU BOLSEVIKOVI A NEKOLIK ESTEBACKYCH NUL. REVOLUCE NEBO EVOLUCE? JSEM NEDOČKAVY ČLOVEK CO UPREDNOSTNUJE REVOLUCI KDYZ ONI KRIVACI , NO NIC JINEHO NEZBYDE

(18. 08. 2019 08:39)

qmurq:Poslouchám Špidlu.
V ten okamžik jsem vedl (za Zemana ve špitále) zemi na prahu konfliktu. Zakládal jsem krizové štáby, přesouvali jsme rakety k Temelínu a odsouhlasili jsem posílání vojáků do Afghánistánu. Bylo to šílené. Do toho se začaly objevovat zprávy, že někdo vylévá plutonium do vody a posílá obálky s antraxem. To byl moment, kdy jsem šiřitele falešných poplachů začal opravdu nenávidět. Zvládali jsme totiž krizi, ale tyhle zprávy ne. Sice jsme tušili, že je to hloupost, ale museli jsme to prověřit. Přinášelo to strašlivé množství práce a lidé už nemohli.

Zastupoval chorého Zemana, pak povodně jako trám, dnešní premiér ví PRD co je práce, jen se lže a hrabe, kuplířství s mamony a lžemi.

(17. 08. 2019 13:00)

murQ:dtto vedle nás, obchvat by líznul babišovo obydlí a lány řepky

(17. 08. 2019 12:27)

marmat:Panu Babišovi ještě přiřkneme přívalové deště, tornáda a rozmnožení hrabošů....
Ten, kdo chce vidět Čapí hnízdo si hop v klidu najde kdekoliv...UBERTE , jen nás nutíte si toho "o skandálech AB" načíst VÍC a tím VÍC mu pak fandíme.

(17. 08. 2019 12:26)

julianaa:Já například, o žádných skandálech nevím.Vše jsou ubohé, smyšlené domněnky, nic víc. Kdyby si Ti, co dělají ostudu na Letné, raději vyhledali fakta, možná by si pak dali přes ústa. Ne, nedali, oni totiž postrádají soudnost a sebereflexi.
ODS je žumpa, neskutečná banda fanatiků. Ten jejich profesůrek, na FB, prezenteje jen telenovely o panu premiérovi, jak je pan Babiš slabý a on by byl silný premiér. Opovažte se mu napsat, že on nikdy premiérem nebude a máte doživotní blokaci.

(17. 08. 2019 12:49)

qmurq:Tenhle nick ti travičko sedne http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=nBhS­dMfA­Afo

(17. 08. 2019 13:04)

anonym01:leda ze bychom pripustili, že on sam je tornádo a hraboš v jednom tele pro statni kasu.

(17. 08. 2019 12:54)

anonym01:ROZKOPANY A NEDODELANY SILNICE JSOU SNAD V CELE REPUBLICE. SKUZTE JET Z ŽATCE DO PLZNĚ. TY NEOPRAVENY SILNICE UZAVŘELI. PENIZE NEJSOU PROTOZE KVULI BABISOVI ZASTAVILI DOTACE. BABISE PODPORUJE JAK KSČM TAK OKAMUROVE SE ZEMANOVCEMA. KDY TI LIDE OTEVROU OCI? KDY JIM NAKOPOU ZADNICE TEM LEMPLUM UKECANYM?

(17. 08. 2019 10:48)

hejhej:ODS rýpe do p. Babiše a p.prezidenta od doby, kdy jim klesly preference, nedostali se na nejvyšší posty a nebyl zvolem člen muslimského bratrstva Drahoš prezidentem. Fiala je mnohem trapnější než byl Nečas.

(17. 08. 2019 10:29)

marmat:hejhej : JE TO JEJICH UŽ JEDINÝ PROGRAM !!! ZOUFA­LÝ/NIC­NEPŘI­NÁŠE­JÍCÍ/­NÁMI PLACENÝ/URPUTNÝ A ŽLUČOVITÝ = SKANDÁLNÍ

(17. 08. 2019 12:29)

anonym01:MARMAT A TAURUS JEN PROVOKUJI NASTVANY VOLICE!

(18. 08. 2019 08:59)

murQ:U Vondáčkovky je po tobě sháňka

(17. 08. 2019 12:30)

marmat:murQ: JE PLNOLETÁ pane/dítě/ trolle...tam UŽ je jasno ...Vám NÉÉÉÉÉÉ-JÍ ano !!!

(17. 08. 2019 12:44)

Tajfun:ODSka neskutečně strašná parta všehoschopných individuí,kteří jenom škodí od prvního dne svého vzniku a Fiala,no co dodat aby mne nezavřeli

(17. 08. 2019 10:17)

julianaa:Nááááhodou, pohled na Fialu, když nebyl napoprvé zvolen, jako místopředseda sněmovny, byl k nezaplacení.
Ještě miluji tu scénku Sobotka x prezident Zeman.

(17. 08. 2019 12:54)

prasatkopepicek:Generalni tajemnik UV StB Bures to vysvetli tak, ze jeho ovce si blahem cvrnknou do gati zatimco ostatni nebudou vedet, jestli se maji smat nebo zvracet.

(17. 08. 2019 09:49)

jjusa:prasátko určitě jsi věděl proč si takový nick dáváš,přesně tě vystihuje!Co jiného očekávat od prrasete,že???

(17. 08. 2019 11:16)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy