23. srpen 2019
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj
DISKUSE K ČLÁNKU

pupi:Taky dělám psovoda ale,tato pseodoochrana by potřebovala přes hubu pokud nezvládne,jednoho psa , stačilo zavolat policii a oni by chudáka odchytli , ale potomci se najdou všude !!!

(13. 08. 2019 06:43)

bibijana:Přesně tak! Co to je za grázla, že na psa jde s pepřákem! Navíc si všimněte, že pes se chová velice přátelsky a vstřícně, není to žádné útočné plemeno.Nevěřím tomu, že by ochranku ohrožoval,toto labradoři nedělají, spíš se k němu hrnul s radostně vrtícím ocasem a hledal u něho ochranu. To ho.vado mu nastříkalo pepřák do očí, což je strašná bolest.Zrůda měla být obviněná z týrání zvířete.Ovšem to by v tomto bordelstátu musela fungovat řádně policie, být přísné zákony a postihy.

(13. 08. 2019 08:57)

baronessa:Chudák malý, jak ráda bych pomohla. Ale on potřebuje konkrétního člověka, co si pro něj přijede, a ne slzavé příspěvky v diskusi. Nemohli byste víc inzerovat i jinde? Já v malém bytě s kočkama holt pomoci nemůžu.

(12. 08. 2019 11:16)

zkratik:mám to nastejno,jen,že nemám kočku,ale psa

(12. 08. 2019 21:14)

bibijana:Ubohé a nešťastné zvíře! Labradoři jsou úžas­ní,mi­lují­cí,po­hodo­ví a radostní psi.Jsou velice oddaní páníčkovi,nesnáší samotu a být někde uzavření v klecích.Proto je i tento pes tak smutný.Ostatně klece nesnášejí všichni psi.Případní zájemci by ale měli počítat s jedním obrovským problémem, a to jsou černé chlupy.Jsou všude, pokud je pes v bytě, je to neustálý boj s pořád­kem.Po­řádku­milov­ní lidé by si měli pořízení psa pořádně rozmyslet.Tyto psy mají lidi potom většinou venku,zavřené v klecích,a to nejhorší, že i v největších mrazech.Proto je mně jich tak líto.

(12. 08. 2019 08:53)

blecktajp:Mate ve vsem pravdu, jsou to uzasnaci, kteri se nehodi k lidem, kteri je nechaji nekde samotne. A chlupy jsou vsude, takze pro lidi, kteri jsou posedli cistotou taky neni. Nas se vyvali v kazde louzi a bazine. Takze kazdodenni uklid je treba jak v byte tak v domku. Behani miluje, ale chce to s rozumem, jsou to velci psi nachylni na onemocneni kloubu. Kdyz si ho vezme nejaky nadsenec co s nim bude behat denne 10km, za chvili ho znici.

(12. 08. 2019 09:57)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy