26. leden 2020
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
DISKUSE K ČLÁNKU

makmark:Vazeni, dlouho jsem dumal, proč je Janeček takový vztahovy tupoun. Až dnes mi to docvaklo. Normalni chlap si najde pritelkyni a postupne se poznavaji, někdy po půl roce či roce si reknou, že to spolu mysli vážně a zacnou uvazovat o snatku, poceti ditete. Janeček to dělá naprosto obracene, po pár dnech se laskou na první DOJEM rozteka a prohlasi, že tohle je přesně to, co hledal. Po pár dnech, chachá.. A vždy! se bleskem ozeni a vzapeti pocne potomka.. A za půl rok či po roce zjisti, co mohl taky, kdyby byl normalni a té zene nemusel zkazit život....že to neni ono a prestane jezdit a vyskat jako to jojo..

(03. 08. 2019 22:44)

janka69:ona vyzerá ako mimozemšťan oči má straaaašne ďaleko od seba , vysoké čelo...čo sa mu na nej páči ????!!!! ale on je taký istý...tak že sa hľadali až sa nešli ani jej v riti nepiští , že rozbila rodinu a pripravila syna o otca a ženu o muža...ono sa jej to zakrátko vráti...zas stretne inú kňažnu lásky

(03. 08. 2019 20:47)

cukrenka:Synka kněžky jsme ještě nikdy nikde neviděli. Proč ? Být štíhlá je dílem dáno geneticky. Já jsem taky přibrala v těhotenství jen minimálně, a po porodu jsem oblékla své dřívější šaty. V obličeji připomíná Saudkovu Sáru.....

(03. 08. 2019 16:52)

nazca:Také by mi šla kila dolů z nervů, kdyby na mne bylo naštvaných 97% lidí republiky.

(03. 08. 2019 16:42)

majka13:

(03. 08. 2019 20:46)

e.lesanova:"Kněžka" hlavně ví, co chce a tvrdě za tím kráčí....její první dítě se do mediálního obrazu super a všude kojící matky nehodí???

(03. 08. 2019 15:28)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy