16. říjen 2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika
DISKUSE K ČLÁNKU


dvorece:Myslím, že to musí být strašné mít vlastní pozemek s domem vedle takové uchylné osoby. Toho smradu, hluku, hlavně i v noci - mnoukání a řvaní koček, to je jak z hororu. To jsou ještě slušní, že kočkám nepodstrkují jed.

Být hlavami města či vesnice, nebo co to je, tak bych místo vězení babce dala jako trest prášky, které by povinně musela kočkám přidávat do žrádla a brzy by tam žádné neměly, kočky by se neoplodnily. U nás to máme pro lidi zadarmo, naše voda je v Praze plná antibiotik, drog a antikoncepce, na výkonné čističky nemáme peníze, zisky z vody platíme francouzům, takové máme politiky.

Na severu potíže nemají, tam rodí bez problémů, ale v Praze vznikají kliniky na otěhotnění, aby bylo možné žít v Praze a přesto mít děti. Takže tohle bych ordinovala těm kočkám bez klinik a neměli by tam problém s babčou a kočkami.

Syna, který má pochopení pro matku, ale nebydlí tam, odsoudit k jednomu víkendu v létě k povinnému pobytu u matky, ono by ho to pustilo..Asi jako kdysi Kocába, když kecal, že s ..... dá v pohodě žít, ale sám to tam nevydržel. Každý je geroj, když se ho to netýká.

(02. 08. 2019 06:34)

diskutujici:V poradku.
Jednu takovou pomatenou mame v panelaku - v byte jich ma skoro 20. Neprejte si zazit ten smrad v lete, co se tahne on ni z balkonu a otevrenych oken.

(02. 08. 2019 05:20)

forrtyn:Paní dají do vězení za to, že se stará o opuštěná zvářátka??? No jsou v té Amerce normální nebo vygumovaní drogama? A sousedi, místo by paní pomohli nebo přispěli, tak ji žalují. Asi také CHARAKTERY. A justice, policajti? Ti by se měli o zvířátka postarat a dát je do státního útulku a potom k osvojení, když už. A né věznit jedinou paní, která se o ta zvířátka stará. Fuj América.

(02. 08. 2019 00:52)

Gojova:Přesně řečeno

(02. 08. 2019 17:17)

ma-ka:Evidentně znáte kočky akorát z obrázku nebo z čisté domácnosti s dvěma kastrovanými....

(03. 08. 2019 06:19)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy