13. listopad 2019
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU

lydyna:Já vím, že její syn se s ní nestýká k vůli tomu, že hrála a on ji musel zásobovat financema.

(19. 07. 2019 22:34)

zkratik:je vidět,že dáma asi neřekla celou pravdu

….Finanční problémy Marcelu donutily k tomu, že vyhlásila bankrot, začala také splácet dluhy. Její syn Tomáš má jasno, co jeho matku dostalo do takových potíží. „Začala s hazardem,“ prozradil Tomáš.....

http­s://ww­w.ex­pres­.cz/vi­ral/man­zelske-etudy-po-35-letech-marcela-a-jiri-marcela-haverlandova-helena-tres­tiko­va.A1­80111_­190015­_dx-viral_lare

(18. 07. 2019 22:01)

rhapsody:Videla jsem v televizi, tezky osud. Ale ten, kdo by mel byt potrestany, je ten jeji manzel mamanek. Smrt jeji dcery ma na svedomi on, mel uz tehdy novou rodinu a dcera rikala, ze ji zneuzival. Takze se bal, ze se to provali... Divim se, ze to policie nevysetrovala vic.

(18. 07. 2019 19:40)

verka1:Marcelko, držte se, život je krátký a krutý...Máte ještě syna a snad k sobě najdete cestičku a možná už jste i babička.
Potřebovala byste nějakého hodného přítele se kterým by jste společně chodili na procházky, výlety...

(18. 07. 2019 16:17)

VENDULA:Tohle byl silnej příběh a paní je mi líto,strašnej osud od A do Z.Ta Ivanka byla určitě moc hodná holka..

(18. 07. 2019 14:27)

Monikay:byl to zajímavý pohled na život hodně jednoduchého člověka. v paměti mi utkvěl syn, který se docela pěkně osamostatnil...

(18. 07. 2019 12:41)

dvorece:Vždy, když jsem měla pocit, že něco nemůžu vydržet, smrt manžela, těžkou nemoc dítěte, vlastní invaliditu a nemoc, jsem si vzpomněla na tuto neštastnou ženu. Která musela vydržet víc než já a pro kterou se po smrti hodné dcery stal život peklem...Sobecký syn myslí jen na sebe, Marcela zůstala osamělá. Znala jsem ji osobně, hodná žena, milující matka a její neštěstí začalo v okamžiku, kdy si vzala mamánka - atrapu chlapa, který poslouchal matku až tak, že si nechal rozbít vlastní rodinu. Nic Marcele v životě nevyšlo a na stará kolena, ač porodila dvě děti, zůstala sama a bez pomoci. Smutný osud bez radosti v životě...Možná by Marcele pomohla ještě jedna menší sbírka, aby si mohla dovolit víc radostí ze života na stará kolena..živoří z důchodu těší se na smrt, bohužel..

(18. 07. 2019 12:40)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy