23. červenec 2019
Svátek slaví Libor, zítra Kristýna
DISKUSE K ČLÁNKU

ViktorOchlupin:Pokud se jednalo o důsledek rychlého prasení na silnici, doufejme že chcíplo co nejvíc prasat viníků a co nejmíň nevinných. Nikdo se nechce srazit se závodícím prasetem v protisměru (ani když se jedná o mladou hezkou maminku, tátu od rodiny, mladého nadějného fotbalistu nebo oblíbeného štamgasta z místní hospody ( jak Blesk vždy neopomene tyto pseudozásluhy takového prasícího hovada zdůraznit)

(12. 07. 2019 14:50)

horalysa:Rony237, jsi úplně mímo misu, stejně jako naši ministři. Zpřísnění zákonu nic nevyřeší. Pokud na cestách budou chybět polcajti, k ničemu to nepovede. Za alkohol je pokuta i 50 tisíc a zákaz řízení. Nepije se snad? Nejezdí neustále mnoho podnapilých, nebo zfetovaných řidičů? V prvé řadě musí řidiči vědět, že kdekoliv může narazit na dopravní polici. Když ví, že projede celou republiku a policajty nezahlédne, tak se podle toho zařídí. Nikoliv přísnější zákony, ale policii na cestách. To je cesta k úspěchům.

(12. 07. 2019 09:44)

padouch236:horalysa: Jsem za volantem denně a musím říci, že máš pravdu jen částečnou. Všude být nemohou a ti, kteří jezdí jak šílenci a jsou to většinou mladí řidiči s kšiltem dozadu, ztažené okna, rádio na plné pecky a ti se najdou všude. Například minule mne předjížděl takový šílenec na okresce, těsně před vjezdem do vsi hodně přes sto, kdyby tam vyběhlo dítě, nebo chodec neměl nárok to zastavit. Takhle když nic nevyvede, jen mu naměří vyšší rychlost, spraví to obyčejně pokuta on si jezdí klidně dál...

(12. 07. 2019 11:43)

ViktorOchlupin:S příchodem islámských doktorů ze Somálska, Džibuti apod. to vyřeší dopravní šaríja. Překročení rychlosti se bude trestat odříznutím ptáka a končetin v poměru o kolik km/h víc o tolik cm péro, ruku nebo nohu zkrátit

(12. 07. 2019 14:55)

Rony237:Kdyby se zpřísnily zákony,tak by nebylo tolik nehod a zbytečně zraněných a mrtvých i nevinných lidí.

(12. 07. 2019 09:33)

muscula:rychlý dealer, nebo mlaďas v dodávce. na d 1 mě v dodávce předjížděl ve 160km rychlosti

(12. 07. 2019 07:54)

Taurus70:Misot 👍👍👍

(12. 07. 2019 07:02)

Misot:Lidi jezdí jak rapli...

(12. 07. 2019 06:24)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy