23. srpen 2019
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj
DISKUSE K ČLÁNKU

intiolo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 07. 2019 01:13)

AllieReyna:Ahoj, jmenuji se "ALLIE REYNA" Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř vždy jsme měli boje a argumenty. Bylo to horší v okamžiku, kdy podal žádost o rozvod ... Snažil jsem se, abych změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a vyzkoušel všechno, ale pořád, nic nefungovalo.

Průlom přišel, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale rozhodl jsem se neochotně zkusit, že jsem byl zoufalý a odešel bez možnosti volby ... On dělal zvláštní modlitby a používal kořeny a byliny ... Do 2 dnů on volal mě a byl omlouván za všechny emocionální trauma, které on mě způsobil, on se vrátil do domu a my nadále žít šťastně. co úžasný zázrak Baba Egbe udělal pro mě a mou rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým jsem se již léta zabýval

Zavedl jsem ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoliv typu kontaktujte nyní Baba Egbe prostřednictvím svého emailu: baba­egbe­temple­@gma­il.com nebo WhatsApp na +2347013499818

(16. 07. 2019 11:17)

zkratik:fenka je z nejhoršího venku

(13. 07. 2019 19:35)

vasek711:mu preji aby se ta jeho pater tez zlomila, a k tomu nohy....jako bonus.

(13. 07. 2019 12:49)

naidka:Tuto rubriku už raději nečtu...Máme taky malé štěně, řádí, kouše, to snad všechna štěňata dělají! Hajzl jeden, co jí to udělal, že ji až sousedi slyšeli naříkat, strašné, teď se vymlouvá na známého, sviňák prolhanej.

(13. 07. 2019 09:54)

zkratik:v Krupce tenkrát utýrali cikáni Patrika,týrat zvíře je pro ně hračka.Nic se jim nestane,jako v případě Patrika.Lidi by neměli na Letný demonstrovat proti Babišovi,ale proti týhle pakáži.Divím se,že toho psa nesnědli,swině

http­s://ww­w.id­nes.cz­/zpra­vy/cer­na-kronika/utok-na-chlapce-v-krup­ce.A1­10317_­172817­_usti-zpravy_zep

(12. 07. 2019 20:33)

majojo:Jakýpak asi dostane trest, když ženskou, co praštila s novorzencem o podlahu v koupelně, pustili na svobodu?

(12. 07. 2019 18:58)

verka1:Fenecka ať se uzdraví a najde se lepší nový domov, plný lásky

(12. 07. 2019 17:08)

houslista:začněte už konečně tu pakáž střílet jako prasata to není člověk ani zvíře je to klon zla!!

(12. 07. 2019 16:35)

pooomeranc:Krupka na Teplicku, kdo to asi byl, že?Tomu Plesk tlapky nepolezou do bytu, jeho držku neukážou.Ale votravovat podivínku, lézt jí do baráku, že tam má koně, kozy, atd., že týrá zvířata, to jo Přitom je vůbec netýrá, je to na nich vidět, ty koně jsou v super kondici a ostatní taky.Že je má v baráku nekomentuju, nevím do jakých potíží se dostala, ale zvířata týraný nejsou.Spíš tam vadí okolo sousedům, že vůbec tam ta zvířata jsou.Jako nedávno byl případ, že si sousedi stěžovali, že jiný sousedi chovají poníka a ten smrdí-viz:­https:­//www­.idnes­.cz/ces­ke-bude­jovi­ce/zpr­avy/­kubi­kovi-rodina-holubov-spor-sousede-soud-cesky-krumlov-ponik-pach­ne.A1­81220_­154643­_bude­jovi­ce-zpravy_khr
A přesně tohle dělají sousedi tý ženský, Blesk tlapky je ubohej, že u sousedskejch sporů s nesnášenlivýma sousedama asistuje a podílí sa na honu na tu ženskou
Skutečný tyrany nesledujete

(12. 07. 2019 13:29)

majojo:To nebyla tahle ráce, u toho by nebyla diskuse.
No přímně, mně by v rodiném domku taky vadilo čtyřicetihlavé stádo koz.

(12. 07. 2019 19:02)

adeso:nepochopím, co to je za ho--da. Takový krásný maličký pejsek, prostě chlapi se už neumí ovládat, taky bych jim usdekl pazoury a hezky bez anestetik, aby si to užili.

(12. 07. 2019 12:18)

Steinar_Division_SD:Tohoto bestialniho *** a ostatni tyrany zviratek je treba popravit tim nekrutejsim zpusobem. Nejdrive ho naheho privazat ke kulu a nechat lyncovat davem treba nekolik tydnu. Potom ho vyuzit pro cvicne operace a pokusy mediku vse samozrejme bez narkozy!! Pak mu drtit konce pazour a hnat a nasledne provest amputace. Pak mu prerazit pater a povesit na prudkem slunci a nechat dochcipat!! Pred tim mu jeste vypichat oci a uriznout cu.ra.ka!! Takto by mel vypadat vzorovy trest pro tyhle tyranske bestie!! Te malinke pejsankove holcicce moc a moc prejit, aby se uzdravila!!! A uverejnit jeho identitu s fotku jeho drzku.

(12. 07. 2019 11:28)

Tele_vize:

(12. 07. 2019 12:13)

rexrothak:Zbabělá sfině.

(12. 07. 2019 10:13)

bjuno:Nechci být sprostý, ale já bych té svini - jak jinak majitele nazvat, dal co nejpřísnější trest - do basy a natvrdo - už pro výstrahu dalším ....... pokud někdo nechápe že pes je živá bytost, nemá mezi společností co dělat!!

(12. 07. 2019 09:57)

Tele_vize:Věděl bych i o "jiném" řešení, ale to radej mezi sebou, soukromně.... Jinak souhlasím. Tyto podlidi trestat co to jde a když nejde tak "jinak"....

(12. 07. 2019 10:04)

fido2:Tat,tak...alespoň 5 let natvrdo.

(12. 07. 2019 10:24)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy