18. srpen 2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík
DISKUSE K ČLÁNKU

intiolo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 07. 2019 01:14)

illenne:Když je paní psychicky nemocná, tak patří do psychiatrické léčebny. Sousedům nejspíše dělá nepříjemnosti jen tím, kolik zvířat tam chová . Sama vypadá už od pohledu nevábně, neupravená. Je mi líto zvířat , protože se jim evidentně nedostává žádné péče, jen přežívají.

(15. 07. 2019 22:37)

pronpiddre: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 07. 2019 10:46)

adamice:Ta paní je podle pohledu očí evidentně psychicky nemocná a ohrožuje sebe, druhé a v neposlední řadě i svoje zvířata. Někdo kompetentní (mám na mysli úředníky) by se měl razantně zasadit o to, aby jí zvířata odebrali a ji odvezli do psychiatrické léčebny.

(11. 07. 2019 09:23)

verka1:Úředníci nedělají nic, jenom v kanclu kafíčka
Arogantně se chovají k lidem, zvířatům. Když to slyšíte a vidíte co to je? Vždyť je to jejich práce.

(11. 07. 2019 07:50)

oxygene.p:Přijdu do kanceláře , tlusá , od po pohledu nepříjemná úřednice si míchá kávičku , ještě si tam důležitě hodí cukřík , všechno poctivě zamíchá , vedle stojí na malém talířku veliký kus dortu. Až domíchá kávu , tak se otočí na mě a říká : Tak s čím Vám můžu pomoct? Já : Vy s ničím , já bych Vám ten dort narval do krku a zalil tím horkým kafem , které si tak poctivě 3 minuty mícháte. A takový svi.ně já platím ze svých daní.

(12. 07. 2019 14:24)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy