21. srpen 2019
Svátek slaví Johana, zítra Bohuslav
DISKUSE K ČLÁNKU

Ewwa:Drobný prostě nedá pokoj! Dokonce složil píseň Gottovi, Drobný nesloží ani toaletní papír, jak může být tak vlezlej a neustále se přifařovat ke Gottovi, Drobný, taková šeredná 0 a křivák! Už by měl někdo dát Drobnýmu přes hubu, jinak nedá pokoj! Lump!!! Xindl Drobný!

(14. 07. 2019 16:03)

Marcela Covic:Velice toužím po dni, kdy se Blesk začne zabývat důležitějšími zprávami než jsou narozeniny pana Gotta. Je to už k nevydržení a velmi se na sebe zlobím, že vůbec ještě Blesk sleduji. Myslím, že díky kulatinám slavného zpěváky konečně přeestanu. Takže: díky ti, Blesku, pomohl jsi mi v rozhodování!!

(11. 07. 2019 17:53)

Valeria:Drobný má pravdu! Je mi moc líto Dominiky, že byla vyděděna.

(07. 07. 2019 21:15)

Ewwa:Drobný, je stará špína, a s některýma dětma, to jinak nejde! Dejte jim váš dům a oni vás vystěhují!

(14. 07. 2019 16:05)

Petra nokhausov:Myslím si, že Drobný má pravdu. Gott je mimo. A to jsem ho měla ráda. Co předvádí ta jeho jakoby manželka je vrchol. Dominice už ublížil dost. Jak se choval, když se narodila a teď! Škoda mluvit! To starecka demence je hrozná..

(07. 07. 2019 09:46)

junkiexl:Koukam, ze hadka dvou duchodcu se tu probira vic, nez ustavni krize a Buresovy levarny.

(03. 07. 2019 22:39)

Ewwa:Je mi z některých vás tady hodně zle! Ale tolik lží a nenávisti od Drobného, to je neuvěřitelné! Drobný není a nikdy nebyl žádný kamarád z dětství, v dětství se vůbec neznali! Až později se na něho Drobný nalepil, ale né jako kamarád, ale jako vyžírka a tím zůstal do dneška! Drobný nikdy Gottovi neodpustil, že je výborný zpěvák, Drobný se vždy prohlašoval za lepšího zpěváka! Už jsem zde psala, že Gottova rodina bydlela kousek od nás, jeho táta byl náš poslanec nebo jak se tomu tenkrát říkalo. Vždycky říkal, musím domů, musím Karlovi žehlit košile! Byli slušná rodina a nechápu, proč Drobný, hází na Gotta tolik špíny, ale Drobný byl vždy hajzl a k.....ík!

(03. 07. 2019 17:05)

Huron:To že Gott je posera to jsme poznali při antichartě,tak že Drobnému se může klidně věřit a tak jak se zachoval ke své hospodyni to jen dokazuje.Zpěvák výborný,ale co se týče charakteru tam je to horší.

(03. 07. 2019 13:20)

Monikay:já myslím že může mít i v lecčems pravdu, ale bohužel je to pouze Karlova věc.

(03. 07. 2019 09:47)

padouch236:Jakou, že má policajt Ivanka hodnost, nevíte náhodou někdo???? Gott tuším voják nebyl, nevím....

(03. 07. 2019 09:15)

dartwader: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 07. 2019 10:54)

Wolencak:Padouchu, máš pravdu, Gott byl kripl a tak má "modrou knížku".

(03. 07. 2019 11:43)

Ewwa:No a ty si kriplem zůstal!

(04. 07. 2019 09:31)

Wolencak:Ewwičko, já jsem bohudík zdravý a na vojně jsem byl. Ale děkuji za optání.Podívej se na Gottovy fotografie z jeho začátků.To ani u odvodové komise nemusel simulovat, nebo.uplácet, on byl opravdu mrzáček.

(04. 07. 2019 17:33)

Ewwa:Já ho viděla, jako mladého často, měl akorát oči, takové divně mrkající! Navážet se do 80ti letého člověka, to není férové!

(04. 07. 2019 19:28)

Jdhjdh:Panečku to je krása.....a takových parádních songů má Míla hodně velkou řadu.
http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=ot­w2xrTn­NMU

No a tohle je fakt nářez.....

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=EQ8w­qtxk-Iw

(03. 07. 2019 07:59)

avitka:?...jak může Milánek vědět, kolik má Kája na kontě...???

(03. 07. 2019 07:53)

liskabystrouska:xoxo karin24 veselabublinka presne tak

(03. 07. 2019 06:08)

veselabublinka:Gott už je chudák v moci Ivany. Všechno na ní přepsal tak musí pejsek poslouchat.

(03. 07. 2019 05:50)

luppe:Jelikož si dobře pamatuji, co pouštěl Drobný po 89 do bulvárních plátků, jen aby byl vidět. Je mi z něho také opět na blití. Je to parazit. A *** je mu po tom jak druhý žijí. Hotovo udělali dobře, že ho ignorují hňupa nevychovaného.

(03. 07. 2019 05:05)

vggpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 07. 2019 03:06)

Rony237:Běda muži,kterému žena vládne

(03. 07. 2019 02:54)

hudobnaskola:Hrozný člověk! Doslova pronásleduje jeho rodinu, všechno dění v ní sleduje. Vyjadřovat se k financím cizího člověka, to je nemyslitelné - úplná nehoráznost. Pan Gott nikdy nebyl skrblík, kdyby měl tolik peněz, určitě by nešetřil. Drobný chtěl jen vyprovokovat vůči nim nenávist.
Ve svých vyjádřeních pro média vychvaluje sebe a druhých poškozuje. Jedním dechem přiznal intimní styk s Marikou Gombitovou a zároveň šířil pomluvu o jejím vztahu se ženou. HYENA

(03. 07. 2019 02:28)

karin24:Nepochopitelné chování a jednání Ivany.Možná by se nad sebou měla zamyslet. Také bude jednou stará a asi by se jí nelíbilo kdyby s ní takhle někdo zacházel.S Karlem manipuluje jako s nesvéprávným a on se nechá. Je mi ho upřímně líto.....

(03. 07. 2019 01:33)

manvide: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 07. 2019 01:17)

Iva Ledvinkov:Pokud jsou veškeré zprávy ohledně pana Gotta pravdivé,tak je zcela jasné že Ivana dělá vše dle svého uvážení a on nemá sebemenší šanci o něčem rozhodovat. Je to velice smutné a poli­tová­níhod­né.Kar­le nedejte se a ukažte že jste chlap .

(03. 07. 2019 01:13)

carlae:Blesku - je mi z Vás blujno. Jen rozšiřujete nenávist - takže pá ... taková reklama na Váš výplod se mi hnusí. Stejně jako ta parodie na světové festival - ten masokombinát v KV
K

(02. 07. 2019 23:43)

xoxo:Drobného nemusím, ale věřím mu. Gott určitě dávno ztratil rozum, přátele, kamarády a ať nikomu nevypráví, že to není pravda. Jeho choť zametá cesty, hrabe hlavně k sobě a své rodině, děti, které Gott přiznal jako nemanželské se snaží vyšachovat. Ona moc dobře ví, že Kája to má sečtené, kdy pokud by ještě pár let žil, jako stařec prolezlý chorobama už nic nezmůže. Je v pasti, z které není úniku. Jenže téhle ženské se ta její zloba a nenávist, hrabivost a neomalenost vrátí i s úroky. To je taková ta sinusoida přírody.

(02. 07. 2019 23:21)

hudobnaskola:Já myslím, že spíše Vy uvidíte, co se komu vrátí.

(03. 07. 2019 02:51)

xoxo:Myslíte? Gottové mediální obraz je víc než tristní, kdy holt má smůlu, že se přilepila na národní poklad. Samozřejmě, že svou situaci řádně využívá, kdy manipuluje s manželem i jeho majetkem. Je to jeho věc, ale vzpomínám si na nedávný případ o něco mladšího starce, kterého se manželka chtěla stůj co stůj zbavit /můžete hádat proč - je movitý/ a ten starý trumbera ji obhajoval jako nějakou světici. No, pokud jste neslyšela, madam vyfásla přes deset let. Ivana bohužel působí v médiích velice vypočítavě, nepříjemně a arogantně. Jen ona ví, jak to má vymyšlené, že?

(03. 07. 2019 15:04)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy