23. říjen 2019
Svátek slaví Teodor, zítra Nina
DISKUSE K ČLÁNKU

jjusa:STBaku,myslíš že těch demonstrantů bude přibývat?nechme se překvapit,když tolik lidí přijelo do Prahy očekávali že se něco bude dít a nedělo se vůůůbec nic,bylo to špatně zahrané divadlo špatných komiků,příště mají o čem přemýšlet jestli znovu pojedou

(30. 06. 2019 20:47)

ingmarie:Jak se ti maká v Agrofertu, vyžírko českýho národa

(30. 06. 2019 15:40)

Bohatejmrdnikatel:inženýrka marie ODS swiňa

(30. 06. 2019 20:00)

oxygene.p:toto je politika čssd a mistra Hamounka. tato pidistrana už ztratila poslední pudy sebezáchovy a řítí se nezadržitelně do krachu. Brzy přijdou o lihový dům a zesměšnili se tak , že už už je bude volit jen pár kovaných socanů , což ji do 5% nepomůže. za mě je to hnůj a žumpa.

(30. 06. 2019 15:24)

anonym01:ZEMAN NEKONA ZE ZAKONA. NA USTAVU PRISAHAL. JE TO ZEMAN KDO CHCE KONEC VLADY. SPD ZTRACI A KSČM JE SKORO NOHOU VENKU. JAK JSEM PRDPOVEDELA, PRESOUVAJI SE VOLICI DO TRIKOLORY

(30. 06. 2019 15:27)

oxygene.p:Zeman nekoná ze zákona? Ústava stanoví , že prezident má odvolat ministra , ale nestanoví jestli do týdne , do roka nebo do dvou let. Gratuluji právníkům z hradu , že našli kličku , aby Hamounka mohli vytáčet..

(30. 06. 2019 15:35)

luxardo:Nepapouškujte blbosti, ten průzkum se dělal jen v Praze, minulý týden byl průzkum agentury Sanep a tam mělo ANO 29,6%Topka a stan se do parlamentu vůbec nedostaly.

(30. 06. 2019 16:23)

ingmarie:Souhlas. Retardi už budou mít kromě ANO a SPD i Trikoloru . Trikoloru podporujou ti co si za Klause st. nakradli a pak ti, co už si nic nepamatujou a pak mimoni zcela mimo stupnici.

(30. 06. 2019 16:32)

karelhlavaty:No... podle jiných informací byla ochranka odvolána včera uprostřed večeře a nemohla ani dojíst a dopít, takže byl asi docela fofr. To asi nebude jen o tom, že se Milda jel připravovat do hospicu, když ještě ve středu dostali novináři info, že o víkendu na plavbu dojde. Naděje zlátne...
A BABIŠ?? Jeden citátek : „Vy tady překrucujete té fakty, vy jste stále negativní. Fakt jste velice nekorektní, pane redaktore. Já nejsem u výslechu tady, já nejsem u policie, já budu říkat, co já budu chtít.“
ANO, TOHLE ŘEKL PŘEDSEDA VLÁDY ČR V ROCE 2019...
Bodejž by vás Satan spral. Oba!

(30. 06. 2019 15:14)

e.lesanova:A víte, co jsem v celé této hře vůbec nikde "nepostřehla"??? Vyjádření samotného pana Šmardy...že by sám o sobě usoudil a posoudil, zda se cítí, že na to "vůbec má" ????být jím, připadám si jak balík na poště, který nemá adresu...

(30. 06. 2019 15:11)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy