18. srpen 2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík
DISKUSE K ČLÁNKU

ivoadler:Postup zaměstnavatele je naprosto v pořádku. On si nějaký bl beček myslí, že si může v pracovní době brouzdat po internetu? Pracovní doba zaměstnance patří zaměstnavateli, on rozhoduje, jak bude využita. Komu to není jasné, doporučuji Komunistický Manifest. Tam je to vyložené naprosto pregnantně.

(26. 06. 2019 11:02)

jameson:V čem je problém?
Já mám své zaměstnance na FB v přátelích rád si prohlédnu jejich fotky z dovolené i fotky a příspěvky, které přidávají během pracovní doby, stejně jako se zaměstnanci podívají na ty moje.

(26. 06. 2019 09:39)

nhhpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 06. 2019 09:35)

Moneto:A čemu se naši kapitalisti diví, stačí se jít podívat na úřady jak to tam chodí. Hafo kanceláři ale jen v polovině se možná něco dělá a když tam náhodou musíte, tak sou nervózní, neochotný , skoro vám nadávaj. Ale hlavně že jsou inzeráty plné pracovních nabídek, pro různé referent!Takže vy frajerky , který tohle teď v pracovní době čtěte, zamyslete se nad sebou.

(26. 06. 2019 09:35)

vemenozmojistary:Když je kráva, tak musí nést následky.

(26. 06. 2019 09:30)

safinka59:...a co čekala ?!

(26. 06. 2019 09:15)

zada:Jo mladí si myslí, že budou demostrovat a surfovat. A práce nikde! Jo a taky že budou brát velký prachy.... padne kosa na kámen, protože nikdo vás živit nebude, holoto líná a uřvaná. jen natahujete ruku...... a jste jak ta politická cháska co nic nedělá a obstruhuje v pS, protože by se nikde jinde neuživila!!! Máte co jste chtěli mládeži!!! Obyčejnáý práce vám smrdí, tak za počítačem u zelenýho stolu dostanete padáka, patří vám to!!!

(26. 06. 2019 07:50)

lahny:A pak budou všichni říkat, že za komunistů se lidi flákali.Jaký rozdíl je mezi úředníkem, který za komunistů po městě scháněl nedostatkové zboží nebo mezi úředníky, kteří surfují na netu?

(26. 06. 2019 06:47)

illyria:Ten, že k surfování na netu potřebuje i elektřinu, takže náklady jsou větší .-)

(26. 06. 2019 08:47)

Taurus70:Tak presne toto jsem zazil minuly tyden na uradech,cekal jsem tam hodinu a pul a porad byl slyset jen smich a stale nikdo nevychazel tak jsem jen pro jistotu zaklepal a otevrel,to jste meli slyset ty nadavky na mou stranu,ne ze tam nikdo nebyl ale damy sedeli nad tabletem a vybirali si plavky,kdyz jsem jim rekl ze uz jsem davno mel byt jinde a specham tak my bylo vysvetleno ze ony taky nevi kam driv skocit tak toliko o zamestnanosti nasich uredniku.Jen tak by me zajimalo jake plavky si muzou vybrat roztekle zmalovane almary😂😂😂🤔

(26. 06. 2019 06:37)

jana999:měls te jim pomoct s výběrem

(26. 06. 2019 08:31)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy