23. srpen 2019
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj
DISKUSE K ČLÁNKU

Ifigenie:Rozdělit národ a pak na Slovensku provést barevnou revoluci je taktika "filantropa" Soroše.
Tak tohle se Sorosovi povedlo. Majstrštyk! Vedoucí jedné jeho neziskovky, se stala bez jakýchkoliv politických zkušeností hned prezidentkou. Tohle nebyly zbytečně vyhozené peníze, jako ty za kampaň Drahoše. Co a koho chce Čaputová spojovat je jasné už teď, chce spojovat multikulturní společnost a ne "jakýsi" slovenský národ!! Tak si EU prosadila eurohujerku-kléraktivistku /hnus kombinace/ a slušným Slovákům jen zbývá nakoupit žluté vesty. A nebo přitáhnout do Čech. Havel, ten se zase spojoval jen s milenkami. Naši republiku totálně rozvrátil.

(16. 06. 2019 18:23)

junkiexl:Ten cobol vpravo se tvari jakoby zrovna vypil litr octa. Nebude to mit holka jednoduche mezi temito vidlaky a ovcom r d y.

(16. 06. 2019 14:59)

liskabystrouska:no tam slehu neumi se ani obleknout.. našeho milouse ivanusa taky chodi jako blazen v hadrech které ji nesluší a tlusta jako cunik tohle není o nic lepsi

(16. 06. 2019 12:12)

joudajoudovy:caputova? pouze jeden VELKY PODVOD, mezinarodni ostuda slovenska a nedodrzovani ustavniho prava!!!! - http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=c1xp­fi3h2RM

(16. 06. 2019 09:29)

tomik007:ZE oni si tam nechaji ty sympaticke - a ty druhe exportuji

(16. 06. 2019 03:30)

junkiexl:Velmi zasluzne a prikladne, ze pani Caputova podporuje domaci modni navrhare, ale ty saty jsou hrozne. Jedine pozitivum je, ze ji neprosvita spodni pradlo jak je bezne u bakelitky SiliMonji. Nicmene je viditelna jedna bradavka a pupik.Na kamere zkratka hadriky vypadaji jinak, nez na zivo. Na to by priste mela myslet.

(16. 06. 2019 00:28)

martam:To se srovná. Od voleb přibrala. To jsou ty vydatné pracovní obědy a večeře. Než si Zeman rozhodil trávení tak nabral 3 brady, shodil je až nemocmi. Všichni po nástupu do funkcí nabírají, zpětně je najdeš. Schillerova byla jako sud, snaží se hubnout.

(16. 06. 2019 01:01)

junkiexl:Nemluvim o jeji postave, ktera je ostatne ok, ja mluvim o tech silene osklivych satech, zmuchlanych, vyblite barvy, neslusive delky. Navic uplne stejne ma exprezidentova manzelka, jen v jine barve. U toho navrhare by Caputova v budoucnu nemela koupit ani kapesnik.

(16. 06. 2019 14:55)

ctrlcopy: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 06. 2019 23:32)

slovan1954:Už to nepij ani ředěné!!!

(15. 06. 2019 23:36)

hradnihulvat:U nás už je na změnu osazenstva pražského Hradu také čas. Vykydat hnůj, vyvětrat, vyhnat ovčácké psy i s jejich šéfem a zvolit inteligentního, slušného člověka, radši mladšího. Jenom doufám, že příští volby budou stále v Česku a ne v Babišově. Debilů, co by chtěli Babišov je stále ještě dost.

(15. 06. 2019 19:29)

Manowar:Jaromír Soukup je připravený,slušní občané ho podpoří,ale opět se najdou ***,kteří ho budou kritizovat.

(15. 06. 2019 23:51)

martam:Probůh samoware tebe jebe .

(16. 06. 2019 00:56)

oltec:ten hnůj tam nastoupil hned v roce 89 včetně červeného srdce co zářilo nad hradem hulváte

(16. 06. 2019 06:18)

xxxx678:Hezký projev. Ať se daří, paní prezidentko, a snad se Vaši voliči nezklamou tak, jako já..v našem prezidentovi.Tehdy napoprvé jsem ho volila, dnes se kolikrát za jeho výroky a chování - stydím.

(15. 06. 2019 18:42)

California:

(16. 06. 2019 04:28)

loft:myslím si, že si Slováci nadělali do vlastních gatí. první její návštěva po "vyhranýchů volbách byla v česku za tím spavým starým koktou, se kterým si "dala rybu" a do muzea Vaška Flašky. Když jsem ji několikrát poslouchal, jediné, co jí docela jde, je OBCHÁZET OTÁZKY tak, aby nemusela říci něco konkrétně - což na mě nepůsobí rozhodně dobrým dojmem. Druhý uchazeč o prezidentské křeslo mluvil vždy k věci, konkrétně, za nic se neschovával, dával důraz na své vlastenectví, což bylo správné. Ona se stále motala kolem všeho tak, aby si nikoho nerozházela a nikdy přímo neodpověděla. Např. kolem migrace bylo zřejmé, ŽE JDE o vykonavačku vůle Bruselu, cca druhý Macron. Slováci podle mě udělali OBROVSKOU chybu. JE TO TAKOVÁ druhá " slovenská kaviareň " ! Holt se něco Sorosovi zase povedlo. O to víc si vážím Maďarů a pana Orbána !!

(15. 06. 2019 18:19)

ccir:Veľmi trápny príspevok, no fuj!!!

(15. 06. 2019 18:37)

tesi:Loft asi jede na tvrdém? To chybu jsme udělali jako národ my,když jsme si zvolili toho,kdo nectí ústavu a svou podporou nechává privatizovat státní správu.

(15. 06. 2019 19:11)

oltec:

(16. 06. 2019 06:21)

Cigosks:Nikdy jsem neslišel žádného Prezidenta poděkovat v romštině. Zato máte u mě paní prezidentko Čaputová veliký obdiv. Přeju vám hodně štěstí a hodně úspěchů ve vašem prezidentském úřadě. Bůch vás ochraňuj.

(15. 06. 2019 16:04)

1049an:Já ti zase přeji, abys od nějaké neziskovky darem obdržel Slabikář pro nejmenší a naučil se trochu našemu jazyku, když už tě tu máme.

(15. 06. 2019 16:13)

murQ:To aby vzal jeden pro Babiše. když už ho tu máme...

(15. 06. 2019 18:22)

kijpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 06. 2019 15:19)

zepe1:Zazpíváme si?
Byznysmenům sdělil, že v Čechách máme:

„My chceme znovu motýle.
A ty včely mají rádi tu řepku,
můžou si novináři kecat, co chtějí.
Mají, je to pravda. J
sem byl v Lysé nad Labem na výstavě,”

„rádi přírodu”,
chceme sázet miliony listnatých stromů,
„máme obrovský program na vodu” a
„kůrovec nám žere lesy”.

(15. 06. 2019 15:23)

murQ:

(15. 06. 2019 18:20)

1049an:Soros dnes musí zažívat orgáč a milion černochů a islamistů se už těší na nové teritorium. Až dodnes jsem měl Slováky za chytřejší národ; takový pragmatický a hodně vlastenecký. Co jim tam tahle barbína natahá za svoloč, té se už jen tak nezbaví, jako nikde v Evropě a po světě. Tisíc jich přijde (prohází si cestu přes hranici násilím kyselinou a výkaly jako v Ceutě a Roszke) a jednoho z nich se podaří vylifrovat zpět. To bude něco.

(15. 06. 2019 15:18)

matylda-rut:Někde jsem četla, že člověk žije několikrát a vždy se narodí tím kým v momentálním životě pohrdá.

(15. 06. 2019 15:30)

1049an:No, Čaputovou, Štětinou, Sorosem, Junckerem, Merkelovou, Fendrychem apod. bych se opravdu narodit nechtěl.

(15. 06. 2019 16:16)

kinki:Čo to tu taras? Na Slovensku je funkcia prezidenta viac menej reprezentatívna a má obmedzené pravomoci.Davas Caputovej moc,ktoru ona nemá. Zákony na SK schvaľuje vláda a parlament. To len Fico,keď sa už videl v prezidentskom paláci avizoval rozšírenie prezidentských právomoci. Keď ho porazilo "vrece zemiakov" ako nazval svojho protikandidáta Kisku,od ktorého dostal bolestivý kopanec do zadku,tak bolo aj po avizovaných rozšírených prezidentských právomociach.Staci sa pozrieť na to,keď Kiska odmietol čosi podpísať tento vládny zlepenec ho zakaždým preukazoval,a aj tak si pochvaľoval čo on chcel.A takto bude varovať u vás aj Babiš.

(15. 06. 2019 17:27)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy