20. červenec 2019
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
DISKUSE K ČLÁNKU

hhpetrz:-------Najítt nahe zeeny ve vaší oblasti na toto : gg.gg/***

(16. 06. 2019 12:53)

.tg.bb:První krok, bohužel v Česku neproveditelný: Řádně zdokumentovat a zdanit VŠECHNY množírny psů! Když vidím veledůležitou "chovatelku", co v životě nedělala nic jiného, než že si držela několik fen, aby rodily a rodily a ji živily, vždy odbornice na všechno včetně genetiky, ortopedie, psychologie, tak je mi skutečně blivno. Vyrážejí na procházku se svým stádem, "nic vám neudělá, je hodný, hodná, miluje děti, ale nemá rád/a úchy­ly/o­pilce/­dělní­ky/mu­že/dě­ti/že­ny, jen nesmíte běžet, dělat rychlé pohyby, smát se, dívat se na ni/na něj, no co, tak vás oslintá, je to šampión/šampiónka CACIB, otec je pravý vlk/­puma/­rys/med­věd/ži­rafa, štěňata zadaná na deset let dopředu" a jsou postrachem okolí. O nějakém placení daní v životě neslyšely/i.

(16. 06. 2019 09:55)

svalovec:Už odpohledu je mi hnusná ve vočích má vrozenou chamtivosst
a zlobu je to na ní vydět a to se nemusí přetvařovat.......
Hned bych ji všechny pejsky sebral a klece zlikvidoval až na jednu
tu bych nechal proní aby věděla jaké je to žít v kleci.....
Já osobně mam už druhého pejska vždy jsem měl fenky ale v životě bych je nezavýral do klecí a já kdybych uni koupil zvýře a tohle vyděl hned bych ji sejmul a klidně bych si to odseděl ale ona by dopadla hodně ale hodně špatně....Zavřete ji až černá a rovnou do malé klece ne do mísnosti
hnusné vyjebaná PIČ chcípni kund

(16. 06. 2019 09:27)

Lubo Bm:Jednou už je to rasa psa tak co..!! Sám jednoho mám a je to miláček víc jak z mnoha různých plemen. Viz. dopovat bojový plemeno steroidy podle vás není idiotský..? Takových množitelen je ale vás zajímá jen buldok. Když jsem viděl chovatelnu amerických stafordů tak se mi chtělo zvracet..! Každý si může vybrat psa jakého sám chce, pokud toho psa miluje tak ho bere jako vlastní dítě. Tím chci říct že je schopen zaplatit jakoukoli cenu. Francouzský buldoček má právo žít jako ostatní plemena. A lidi co nepoznají čistokrevná štěňata od kříženců tak jsou idioti a psa by jsi měli vzít z útulku.. Aspoň tu pak nebudou brečet že za psa daly tolik peněz...

(15. 06. 2019 13:30)

kijpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 06. 2019 10:29)

Mishka1976:Dokud idioti budou štěňata od množitelů kupovat, tak budou množit. Tyran je i ten kdo to podporuje!

(14. 06. 2019 15:59)

jffpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 06. 2019 12:17)

goral:A to se ještě nikdo nenašel, aby tu babu zastřelil?

(14. 06. 2019 09:58)

blecktajp:Stejne jako mne s.e.re mnozitelka, stejne mne s.e.r.o.u ho.v.a.da co tyhle psy kupujou.

(14. 06. 2019 09:57)

jameson:Dát 6000,- za bezpapírového psa, může jen idiot.
Maximálně 500,-
Blbej kdo dává, blbější kdo nebere.

(14. 06. 2019 09:23)

jffpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 06. 2019 08:39)

Petra Zelen:Dle mého názoru to nemůže být jenom přestupek,ale trestný čin, vždyť těch pejsků prodala za ty roky mnoho a ještě k tomu podvodně a vědomě, to jí to bude procházet dál?Kde to jsme? Zavřít bezcitnou m...u!!!!!!!

(14. 06. 2019 07:49)

fredynek:Uz těm lidským zrudam někdo aspon dejte přes hubu,zakony nebudou protoze to nikoho nezajima. Odsouhlasit si zvyseni platu jde hned ale pomoc nebohym zvířatům neumějí. Je me z toho na zvraceni jak ty zvířata trpi😢😢😢

(14. 06. 2019 05:28)

Jan Brandis:To mne spíš trápí že se u nás jede halal pro slimáky a židáky. A pak píšete houna o ochraně zvířat 😂.

(14. 06. 2019 07:12)

blecktajp:Ve Vancouveru jsem na kebab bistrech videl cedulky, kde se chlubi, ze maso je vyhradne halal.

(14. 06. 2019 10:00)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy