25. červen 2019
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
DISKUSE K ČLÁNKU

ov21:jednou jsem se motal mezi cyklisy na nejaky truc rally ála tour de france pro ženy etapa v českým raji, desítky kiláku silnice zaflákany funicími zavodníky, fajn jet za chuderou co slape 10km-h do kopecku a trnout jestli se mi nesvali pod auto - v tech zatackach predjet nesla

(14. 06. 2019 18:45)

yarda:Od té doby co jsem z jednoho pumpičkáře málem udělal dárce orgánu, protože mne předjížděl v prudké zatáčce kde bylo místo jen pro jedno auto a silnice hrbolatější než je v kraji zvykem, navíc na cestě, kde vedla objízdná trasa kvůli uzavření hlavního tahu se už ničemu nedivím. Měl jsem sto chutí zastavit v cíli toho závodu a říci soudruhům pořadatelům pár slov co se nedají publikovat před dvaadvacátou hodinou.
Proč by soudruzi pumpičkáři zastavovali a počkali až vrtulník se zraněným kolegou pumpičkářem odletí? ONI JSOU PŘECE PÁNY SILNICE.

(12. 06. 2019 22:51)

horalysa:Tož aspoň se bavili, kluci ušatí.

(12. 06. 2019 22:35)

titan33:tak v olomouci jim to zase nevyšlo ani jejich vyhlášené syrečky, kam čuměl pilot vrtulníku záchránář kdy smetl i cyklisty kdyby zcela náhodu upadli z kola, tak tuto situejšn by nezachránil ani doktor martíín nevěděl by koho má zachraňovat dřív, lazaret nebyl v pohotovosti"
já snad omdlím"

(12. 06. 2019 22:29)

dietr:organizátoři se poučili, příště budou zraněné odvážet na trakaři

(12. 06. 2019 22:07)

ov21:asi mají přebytek závodníků... ty auta jsou tam také super, stačil závan a vraceli se pro další placatý cyklisty

(12. 06. 2019 17:58)

prezanda1:Vidláci ani neumí zorganizovat závody.

(12. 06. 2019 17:31)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy