30. březen 2020
Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido
DISKUSE K ČLÁNKU


franta15:Pan čistý Nečas a vlezdop....y Heger se naráz vzpamatovali.Pokud budou umírat lidé a hlavně děti, protože protikorupční vláda není ochotná řešit korupci a nepořádek trvající skoro 20 roků ve zdravotnictví, tak se musí z toho zodpovídat. P.Heger hned na začátku řekl,že jestli lékaři opravdu odejdou,že podá demisi.A tento čas za 4 týdny nastane, tak p.Heger-do toho, čekáme na to!Všichni i my občané víme,že peníze ve zdrav.systému jsou,mají je pojišťovny v řádu desítek miliard na účtech a mají je šéfové nemocnic,které je raději utratí za předražené zakázky zařízení,předražené léky a neekonomický provoz.Vláda to ví a lékařská komise to vládě opakuje do zblbnutí.Jenže premiér neumí řešit jednu korupční kauzu za druhou.Jeden ministr odešel,druhý by měl odejít taky a nikomu se nechce řešit to samé ve zdravotnictví.Není možné,aby lékaři v nemocnicích pracovali za horších platových podmínek než lékaři v soukr.sektoru a už vůbec ne za hodinové platy na úrovni melouchářů,kteří ani třeba neplatí daně.Lékař je výjimečná profe­se,nes­rovna­telná s ničím a nechápu proč premiér a vláda vždy řeší každý problém až 10 minut po dvanácté. Teď sice zčásti couvli,ale za cenu že budou nutit nemocnice rušit i ty místa,které jsou potřebné.A v cílovém stavu jde vládě a ODS zejména o to, aby se vrátili k privatizaci nemocnic a zdrav.pojišťoven a
zavedli něco,co nemají ani nejvyspělejší státy světa.Privatizace zdravotnictví je cesta jak se zbavit starých lidí a vydělat na tom 2x. Jednou tím, že nebude potřeba tolik peněz na důchody, podruhé tím, že klesnou náklady na zdravotnictví.
Proč stát nepřizná, že nedostatek peněz ve státním zdravotnictví je také tím, že částka, kterou stát přispívá třeba na důchodce, je 4- 7 x nižší než kolik přispívají na zdravotní pojištění zaměstnanci a živnostníci? A to málo co stát do systému na důchodce dává, tak to šetří zdravotní pojišťovny, aby to shrábli noví majitelé zdrav.pojišťoven. Opravdu hrůza!!!!! Ať klikne ten, kdo tyto informace nevěděl.

(30. 01. 2011 12:03)

bobina:ježi marjá,vy mi mluvíte z duše,neuměla bych to tak srozumitelně podat jako vy a pochopit by to měl i ten největčí zoufalec! DÍKY

(30. 01. 2011 16:57)

ambree:Heger věděl dost dlouho o tom, co lékaři požadují. Když nic nědělal, je to hlavně jeho vina. Teď ukazuje prstem na ně, přitom viník je on sám s tou bandou politiků nahoře. Lékaři, fandím Vám.

(29. 01. 2011 21:30)

gogo:Jste trapnou diletantskou a této zemi škodící loutkou v rukou nenasytných politiků, kterým budoucnost tohoto státu a národa neleží ani v patě !

(26. 01. 2011 08:24)

susanah:a co celou dobu dělal? Naprosto nic. Jen kecal. Ale na radikální řez na to je moc zbabělej. Před manažery a farmaceutickými firmami má staženej zadek. Splní alespoń svůj slib a odstoupí? Už včera bylo pozdě.

(25. 01. 2011 15:50)

ken21:Teď najednou mají všichni strach,protože vidí,že doktoři to myslí fakt vážně. Že se nebáli na sklonku loňského roku,když vyhlašovali,že zruší mzdové tabulky a uberou peníze nejen lékařům a sestrám (potažmo všemu zdr.perzonálu),ale i ostatním lidem pracujícím ve státní sféře? A nemělo to být jen oněch 10%,ale zrušením tabulek to vycházelo celkem na cca 30%!! A to už je na rodinném rozpočtu sakra znát!!Odvolává se (nejen min.Heger,ale celá vláda) na vydírání ze strany lékařů,ale jejich akce je pouhou reakcí na vládní škrty. Každá akce vyvolá reakci. A to jsem fakt zvědav,co se stane,až se nějaká "akce" dotkne třeba autodopravců. Nemusíme chodit pro příklady daleko,stačí se podívat třeba na hrozby stávek od MHD,či drah.Taky dosáhli svého,protože si "vzali rukojmí ve formě obyčejných lidí".

(25. 01. 2011 10:23)

honza51:Pan Heger "varuje"...! To snad nemyslí vážně on, ani celá tá "šaškovská" vláda pana "čistého" Nečase. Když lékaři zorganizovali akci "Děkujeme-odcházíme", tak to tady média zlehčovala. Konkrétně pan Hegar mluvil, že když odejde 2000 - lékařů, nic se neděje, 4000 - ještě stále péči neohrozí, a7000 - tak, že skončí. Akce ješte neskončila, pár lékařů vzalo výpověď zpátky a najednou je tady "katastrofa" . Ptám se: "CO JSTE "MILÁ VLÁDO DĚLALI DOTEĎ"? Smáli se, utahovali si z lékařů, štvali veřejnost proti nim a to je vše. NIKDO Z VÁS SE NEZAJÍMAL O TO, CO SE STANE, KDYŽ.... Každý normální člověk ví, že když z nemocnice odejde 1/3 lékařů, tak je to průšvih, jenom VY JSTE DĚLALI, že se Vás to netýká. A teď to budete házet na lékaře? Teď, když vidíte co se děje, že se ruší oddělení, že se nabourává péče, že někdy se zavře nemocnice celá, až teď se snažíte tvářit, že jednáte. STYĎTE se a ODSTUPTE , všichni do jednoho. Tak naivní, AROGANTNÍ a nekompetentní vládu (při převaze 118 hl) jsme tady od roku 1989 NEMĚLI.

(24. 01. 2011 19:18)

0912:Opravdu nevím,o co se pan ministr bojí víc,o nedonošené děti nebo o riziko,že kvůli hromadným odchodům lékařů padne vláda..
Mají snad touhu po zvýšení platu zaplatit právě narozené děti životem?Ať se jeden každý z lékařů postaví před jejich mámy a řeknou jim do očí:­"Děku­jeme,­odchá­zíme­."Jak by bylo jim,kdyby jejich dítě bylo v ohrožení života a člověk,který by mu mohl pomoci,by jej nechal napospas osudu.
V tomto státě jsme opravdu klesli hodně hluboko,docela k obyčej­nému,­nemo­rální­mu vydírání

(24. 01. 2011 18:36)

01380138:Dopr.....tak ať už táhnou .To si doktoři myslejí že my lidé bereme nějaké peníze? Tak ať už táhnou Nemem sem ty co si práce váží a budou bez keců léčit naši doktoři si jen myslejí že jsou páni všudé berou jen známé a vlivné lidi a my čekáme v čekárnách jako blbci až nás laskavě zavolají i když jsme obědnané na hodinu ale tady kamarád,tady známé atd.A ty vol...řekej s tebe nic nekouká.

(24. 01. 2011 17:30)

01380138:opr.Vezmem se ty

(24. 01. 2011 17:31)

honza51:Jasně oni se sem hrnou. Vzpamatujte se!!!

(24. 01. 2011 19:19)

bleskplesk:Máte recht, ať už táhnou třeba do pr...Budeme pak alespoň v těch čekárnách jako blbci čekat ještě déle. Kdyžtak si sem pozveme německé lékaře. Budou si v českých nemocnicích připadat jako prasata v žitě. Pitomce z nás nikdo dělat nebude!

(24. 01. 2011 19:52)

ken21:ANO!!! Pozvěme si německé lékaře a dejme jim těch 80-100tisíc Kč.Za míň určitě dělat nebudou. Naučme se diagnozy v němčině. A naši lékaři ať jdou třeba do .........Zimbabwe.

(25. 01. 2011 10:35)

komentator:Heger lže a je zcela nekompetentí! O problémech ví od nástupu do funkce ministra. Když je to lékař, tak musí vědět jak v Česku rejžují zahraniční farmaceutické firmy. Ceny zahranič. léků jsou zde o dost vyšší než na Západě, kde jsou tyto léky vyráběny! A na Západě jsou platy o 300-400% vyšší než v Česku. Proč Heger, Kalousek, Nečas nepodniknou ráznou akci proti zahraničním farmaceutickým firmám, které okrádají české klienty a každoročně transferují nepřiměřené vysoké zisky do svých zemí? Jak je možné, že Nečasova vláda umožňuje zahraničním farmaceutickým společnostem tunelovat české zdravotnictví! Tyto zlodějiny usnadnila Topolánkov vláda. A Nečas s Topáky a Véčkaři v tom pokračují!

(24. 01. 2011 15:28)

1912:pokud budu mluvit zde v ÚSTÍ N.l TAK SI ZJISTĚTĚ KOLIK CEST UDĚLALA PRIMÁŘKA STANKOVÁ Z PSYCHIATRIE NEMOCNIČNÍ ODDĚLENÍ ZDE V ÚSTECKÉ NEMOCNICI TURISTICKÝCH CEST BĚHEM 5 LET A BYLY TO CESTY VELMI EXOTICKÉ A DALEKÉ ALE ŽE BY NA VZDĚLÁVÁNÍ ??kDEPAK JEN DOVOLENÉ !!!! !!A TO VŠE OD TĚCH FARMACEITICKÝCH FIREM !!!!PŘEDEPISUJE DRAHÉ LÉKY A PODÁVÁ PACIENTŮM !!!Aústecká nemocnice se topí již ve dluzích kdy se začala stavět nová nemocnice kdy rozkrádali pod vedení jejího manžela mudr Stanka či mudr Madara s ODS a kdo toto vše kryje tuto zlodějnu ??ptám se?????

(24. 01. 2011 16:09)

bleskplesk:Pokud máte důkazy, že se stal trestný čin, máte ohlašovací povinnost! Proč jset tak neučinil(a)?

(24. 01. 2011 19:55)

komentator:Odéesáci Julínek, Šnajdr, Filipiiová, Jurásková, kteří řidili ministerstvo zdravotnictví šli na ruku zahraničních farmaceutickým společnostem. Topolánkova vláda a nyní Nečas a jeho ministří jsou plně vobraze. Nic však nechtějí podniknout proti zlodějinám cizích farmaceutických firem!

(24. 01. 2011 23:11)

1912:bleskuplesku co se týče té nemocnice tak ty kauzy se táhly po mnoho let až se odložily pod koberec a myslíte že by se vyřešily ??? a kdyby jste viděl tu neodbornou páci firem nebot co se již tam muselo udělat oprav a nacpat další miliony !!!!a za to berou tito manažeři pěkné balíky a ti co sedí v představenttvech ty taky !!!Máte na ně páky ???? a ty exotické cesty od těch firem co lékaři dostávají si nechají vzít??? ; Mudr Madara uklidili na nějaký čas na Vysočinu a dnes tu má soukromou kliniku !!To je věc jen těch korupčních politiku a těch band kolem i lékařů !!!!!!

(25. 01. 2011 08:32)

bleskplesk:Jak jsem již uvedl výše, pokud máte důkazy nebo važné podezření, že se stal trestný čin, obraťte se v této záležitosti na policii. Tady vám nějaké stežování nepomůže. Pokud jsou to jen zprávy typu jedna paní povídala, kterých je plný bulvár a internetové diskuze, tak se tím nikdo vážně zabývat nebude. Toť vše, co k tomu mohu dodat. Já o tom nic nevím, takže se k tomu nebudu vyjadřovat.

(25. 01. 2011 11:17)

zkrat: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 01. 2011 21:00)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy