15. červen 2019
Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk
DISKUSE K ČLÁNKU

blankaflexi:Tak bohužel musím souhlasit s příspěvky,které nedávají Koukalové moc šancí.
ve sportu se ukázala jako hysterka s psychickými problémy,do závodů přicházela zmalovaná jako plakát a hlavně starala,aby si nerozmazala napatlané řasy,tudíž ten
její výkon podle toho vypadal!§ Bohužel.A co se týká nových soutěžících tak ti to
budou mít v konkursu těžké,údajně podměrečný tanečníček Onder si velmi zakládá
na tom,aby mu někdo moc nekonkuroval!! Je to člověk na nesprávném místě,jsou tam
určitě mnohem lepší znalci profese !

(11. 06. 2019 17:25)

NOSNOS:Ta Koukalová by se měla zahrabat někde a nevylízat, takovou blbku aby pohledal

(09. 06. 2019 23:10)

Pohybovenadany:Je sice tele, ale ty jsi nedokázal ani .001% toho co ona . To zase klobouk dolů .

(10. 06. 2019 01:08)

NOSNOS:tohle je známý argument hloupých lidí. Ty jsi nic nedokázal, tak nemáš právo něco říkat. Tak prvně, člověk nemusí být v dané oblasti mistr světa, aby mohl druhýho posuzovat, za druhé, to co říkáš by platilo, pokud bych mluvil o biatlonu, jedině pak bys mohl tohle říct, za třetí, nikdo většinou ani netuší tady, kdo je kdo a ani ty netušíš, co jsem dokázal já. Takže ze sebe nedělej proboha Koukalovou

(10. 06. 2019 06:29)

jajas:NOSNOS: Naprosto souhlasím, evidentně se nudí, tak se prostě zapojuje o "projektů" a samozřejmě, že zadara se nikde ukazovat nebude. Pro mne zůstane výbornou biatlonistkou, ale asi se potřebuje neustále zviditelňovat....To její kňourání, jak ji všichni trápili mně docela naštvalo, myslím, že většina vrcholových sportovců buď příjme ten drill nebo odejde zavčas. Ale ona ne...dělá z toho kovbojku, ale nemůže tak žít celý svůj další život. V podstatě je mi jí líto, ale jak to chtěla, tak to má a pokud jí to vyhovuje.....tak o ní budeme v bulváru číst často.

(10. 06. 2019 06:49)

Pohybovenadany:Až se ukáže naš Řepka ve Star Dence. On pilně trénuje s chlapci v pražském vězení , to teprve bude soutěž . A možná i Terezka se zůčastni.

(09. 06. 2019 22:24)

panamira:Pohybe, tipuji, že jsi Koukal .

(10. 06. 2019 06:30)

strejda777:Pohybovenadany: Terka se bude nakrucovat za nemalé peníze ve StarDance. Prostě musí nějak zabít tu nudu a současně si vydělat. Tipuju, že ji diváci daleko nepus­tí..­..ne­myslím, že je "oblíbená".

(10. 06. 2019 06:52)

framy:Terka je kdo?

(10. 06. 2019 10:10)

jjakub: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 06. 2019 22:08)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy