25. červen 2019
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
DISKUSE K ČLÁNKU

majojo:Ráda bych položila redakci Blesk tlapek otázku, proč permanentně chybí diskuse,
když se vyskytne článek o neskuttečně surovém týrání psů u Romů. To už jsou tak nedotknutelní, že o nich nelze napsat, že jsou to grázlové a surové bestie jen kvůli etniku? O tzv. bílých by taková diskuse nechyběla a táhla by se celé dny a týdny. Tady jen konstatování - a co z toho? Tak to ani nepište.

(12. 06. 2019 17:41)

gtspetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 06. 2019 16:13)

bibijana:V předchozím útulku byli stále zavření v kotci (já to nazývám klece),nikdo je nevenčil - tak to snad hovoří za vše. Některé útulky si na útulky jenom hrají,jinak jsou to kriminály pro ubohé psy.Je to jednoduché,psi jsou celý den zavření,dostávají podřadné,darované granule, a penízky od soucitný dárců se jenom sypou. Chce to i tam dělat kontroly - jak finanční kvůli hospodaření, tak i veterinární.

(10. 06. 2019 13:48)

majojo:V Marěšovicích ale, aspoň za mých časů, chodily pomáhat děti z místní školy a kdykoli jsme tam vezli granule, brali jsme pejsky taky na procházky. Teda žádnej hHilton, spíš polorozpadlý statek, ale psi nevypadali vystresovaně a personál nám na rovinu říkal, jaké problémy psi mají. Tak si říkám, jestli se osazenstvo změnilo, nebo někdo potřeboval pozemek na nějaký bohulibější projekt (Čapí hnízdečko je poměrně blizoučko).

(10. 06. 2019 16:32)

blecktajp:Těžko říct, psy teď okolní obce vozí do Opřetic, který má velké prostory a zřejmě schopnější vedení (rozumějte, dovedou získat peníze) a tudíž Maršovice tzv. zašly na úbytě. Na Maršovice, pokud vím, byly rozporuplné názory, psi tam byli v horších podmínkách..určitě ne týraní, ale malé a tmavé prostory, rozpadající se budovy. Někdy jen dobrý úmysl nestačí. Ale nepřísluší mi nějak hodnotit, nemám na to dost informací (jen že veterinární správa tam dělala kontroly a žádné pochybení nenašla, což jak víme, nemusí být vždycky úplně odpovídající zjištění). Každopádně nyní funguje útulek v Opřeticích.

(11. 06. 2019 13:15)

majojo:Nikde jsem nenašla informaci, z jakých důvodů byl zrušen útulek v Maršovicích. Měli jsme odtud dva pejsky a nebyli nijak problémoví.

(10. 06. 2019 12:35)

kusinda1:toje o majiteli ,taky mame psa je v pohodě,kdovi co sněma dělali

(10. 06. 2019 12:50)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy