23. srpen 2019
Svátek slaví Sandra, zítra Bartoloměj
DISKUSE K ČLÁNKU

lunocie:Krásný pár 👍❤👍

(10. 07. 2019 09:19)

majka13:fany:ty máš dost holka,měla bys to jít rozdýchat

(22. 06. 2019 15:35)

Dadyka:Ať se stalo cokoli, nebylo třeba věci medializovat a měl brát ohled na děti.
Rozmazlený chlapeček Plekanec udělal to, že napsal o jejich rozchodu a zdrhnul zpátky do Kanady, Lucku a děti tu nechal ať si tu honbu od medií užijí. To NENÍ CHLAP!!! Ty jeho blbý žvásty, že nesleduje hokej a studuje kanadské právo, tak to nebyl vtip, ale kecy od pitomce. Pořád kecá jak miluje děti, proč tam s nimi není?? Fakta jsou fakta a pro mě je on křivák a pitomec, Šafařová hledá tatínka pro miminko a narazila na vola, tak může čekat, že jednou dopadne stejně jako LV.

(31. 05. 2019 09:23)

trepeni: Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse...

(31. 05. 2019 12:02)

jackpot:FonDracku, spatne jste Lucce radili! Plekanec ji nabidl pekne vyrovnani ale odmitla a frcela podat zadost o rozvod do Kanady. Mysleli jste, ze tam neplati predmanzelska smlouva a ona vysoudi pres 100milionu. A ejhle, SPLETLI JSTE SE

(31. 05. 2019 13:43)

stoneman003:A tá chyba ich stojí hodne. Nebude hollywoodská korisť z rozvodu. Luckina pošramotená povesť zlatokopky, na ktorú nezabudne jej prípadný žiadny budúci "bohatý" záujemca, nakoľko finančne priemerní ju nezaujímajú.
Nevyšla ani "kanadská máma". Nie je divu, že je klan vondrajdy tak ***ý a pre Plekyho nemajú jediné pekné slovo.

(31. 05. 2019 15:10)

Dadyka:pro jackpot-Ty si od Plekance, já jsem normální česká žena, která se zde vyjádřila ze svého pohledu, takže nechápu proč mi píšeš, že jsem od Vondráčku? Ty si tady meleš sprostý řeči a já jsem jen napsala, že lituju děti a že HOKEJKA s omlácenou hlavou nepřemýšlí co tu děti čeká...

(01. 06. 2019 07:52)

fany22:Nebyl žádný důvod hrát dál divadlo o šťastném manželství. Stejně by se to zveřejnilo. Pořád nechápete, že rozvod jako takový není senzace. Ale to, co Lucie udělala potom.

A jakou honbu? Lucie dostala nabídky rozhovorů a moc ráda jich využila. Svých 5 minut slávy a hraní si na oběť, kterou ale vůbec není. Proč nemlčela?
Pokud by neudělala ten podraz s kanadským odškodněním, už dávno by se o tom nemluvilo. A taky by byli už rozvedení a vás by nemuselo trápit, s kým je kdo v Paříži.

Asi víte, proč tam umanutě letěla v srpnu. Já také.
A proč se nevrátila v listopadu, když tam byla jen jako doprovod končícího hokejisty a návrat byl vždy plánovaný?

No jo, fakta jsou fakta.

A jestli vám, mně nebo Plekancovi vztah vydrží, to neví nikdo. Ovšem s ženou, která se projevila jako hamižná manipulátorka, byl konec jen otázkou času.

Všimněte si, prosím, že jsem nenapsala jako VY, že Lucie je kráva.

(01. 06. 2019 10:48)

ralfa2:Ne, ona je vůl. A teď mě ukamenujte... Ale tak ji tituluje Pleky na posledním instagramovém videu, kde filetuje rybu. A Šafi se tomu hihňá jak 15letá puberťačka. Nejsem žádný puritán, ale takhle titulovat milenku. A to chce vychovávat děti.

(01. 06. 2019 17:51)

Dadyka:Ale proč se stále zastávate fany22 Plekance.. Má nyní volno, tak když ty děti tak miluje, tak proč s nimi není? Asi ta jeho rodičovská láska tak velká nebude...

(01. 06. 2019 18:47)

fany22:Jednoduše proto, že se v celé té kauze chová normálněji. Nebyl to on, kdo rozpoutal to peklo (viz zfalšovaný dokument o tzv. vyrovnání atd.), nebyl to on, kdo chtěl někoho pokoutně obrat.Lidi se prostě někdy rozvádějí. A militantní sekta šílí. Dokonce útočí na P. a Š. facebooku. Moralistky na druhou, ale lži a vydírání vůbec nevadí.

L. v listopadu obešla zákony. Měla se vrátit, ale zařídila si to. Odřízla je od otce. To bylo v pořádku? Podle mě další průšvih.

Plekanec vyvinul velké úsilí, aby se děti vrátily. Miluje je. Jsou to jeho vlastní děti a taky je chce kompletně zabezpečit. Ovšem Lucie mu přidělila jen roli peněženky a rozhodovat o všem bude ona. Předvedla to několikrát. Komu by se to líbilo?

A že tam on teď není?
Že tam nesedí a nečeká, až mu ona jednou za týden děti na hodinu "půjčí"? Víte přece, že už dvakrát, třikrát musel úpravu styku upravovat soud. Stálo by to za to handrkování?
Už se přece do měsíce vrátí.

(02. 06. 2019 11:42)

jackpot:Prejte uz konecne temu Plekancovi Safinku. Dyt s nevernou primadonou Vondrackovou si moc pohody neuzil. Bohuzel ani decka ne.. Luca promarnila zivotni sanci. Sanci met fajneho chlapa a peknou rodinu. Svrbela ji, tak dala. Rodina pro ni nic neznamenala..

(30. 05. 2019 22:29)

trepeni:Bože ty jsi d.e.b.i.l.

(31. 05. 2019 11:54)

jackpot:Za to ty jsi i.n.t­.e.l­.i.g­.e.n­.t.

(31. 05. 2019 13:37)

evina28:At je pravda kde je, Plekanec nema tohle delat! Kluci jsou jeste mali a boli je kazdy pohled na tatu s tou tetkou. Sama jsem z rozvedeneho mmanzelstvi a vim, co maji deti v srdickach a hlavickach. Plekanec je opravdu hlava duta, to se na mne nezlobte. Safarova je take trubka, mermomoci tahat fotky vseho druhu na svetlo. Tohle spojeni jim nevydrzi, to vsadim co chcete.
Lucie V. to dela jako matka jemneji, libi se mi jeji postup. A mlci.Na Plekance nehodila ani trochu spiny. Tady je videt, kdo ma a nema v hlave... Nikdo z nas nevi, kdo ma jakou vinu, ale ikdyby se LV necim provinila, alespon to ma ve svych rukach a drzi usta. Plekanec dela velke chyby. To je bez debat!

(30. 05. 2019 12:53)

Actimel:Však tetka Šafi na to dojede sama...všeho do času, víc není co dodat

(30. 05. 2019 13:07)

stoneman003:Klameš. Nemlčí. S ohováraním, manipulovaním a klamaním na Plekanca začala práve ona.

(31. 05. 2019 15:13)

pipa583:Rodina Vondráčků se v médiích vůbec nevyjadřuje ,pokud vidím a čtu !!!! A teta Śafi je hnusný babochlap....a Pleky tydýt....ta mů určitě bude vařit ....jak si stěžoval na L.V......stačí jim pes od tetky.....ta umí udělat jen kafi !!!!!

(30. 05. 2019 10:02)

meduza: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 05. 2019 10:16)

salisbury:Ne, az na to, ze Lucina uz po tydnu mlela jak kafemlynek, strycek na ni napraskal co se dalo a taticek nam prozradil, ze Lucina se chtela rozvadet uz davno. No asi sam nechapal, ze Lucina dela taaaak prekvapenou a znicenou.

(30. 05. 2019 10:47)

salisbury:Tatickovi zustal rozum stat. Tak dceruska se chtela rozvadet a najednou dela tyatr, ze sebe chudinku, ublizenou a frci do Kanady, taticek nechapal proc nezustane doma...on vlastne nechapal nic, jen nam vsechno pekne napraskal. Chichiiiiii.

(30. 05. 2019 10:49)

(30. 05. 2019 11:13)

fany22:salisbury: pomluvami F.Vondráčka to začalo a tenhle rozhovor s Jiřím Vondráčkem byl velmi zajímavý. Prohlásil, že chudinka nemá peníze a museli jí posílat. Byla to lež a museli to pak stáhnout. V téže době L. :" peníze dětí jim dávám na studijní konto". Bláboly. Nehledě na to, že kdyby si P. své povinnosti neplnil, nevyhrál by ani vánoce, ani návrat dětí.

Současně JV prohlásil na KAMERU, že rozchod překvapení nebylo, že se o rozvodu mluvilo ROK! Chudinka raněná a zaskočená,která připravovala v Kanadě s advokátkou rozvod dlouho předtím.

Předpokládám, že Plekancova právnička si záznam vyžádá v televizi a všechny lži zazní při rozvodu. A Lucii upřímně přeji, aby se vzpamatovala, přestala intrikovat a začala se chovat normálně. Jde o její budoucnost. A těch pár poblázněných fanynek to nezachrání.

(06. 06. 2019 09:18)

jackpot:Zajimavé. Stačí se podívat, kolik rozhovorů ona a její blízké okolí dali. Není tajemstvím, že sami obvolávali bulvár se „zaručenými“ informacemi. Jako o tom, že Plekanec údajně neplatí na děti. Bulvár musel tuto zprávu stáhnout. Hrozila jim žaloba. Byla to LEŽ. FonDráček účelově zfalšoval a poslal do médií návrh rozvodového vyrovnání, což se posléze provalilo. Pravý návrh jasně ukázal, že se Plekanec chtěl o své děti dobře postarat. Tolik lží vypustili, že se v tom už ztrácejí..

(30. 05. 2019 22:09)

trepeni: Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse...

(31. 05. 2019 11:57)

jackpot:Zase jsi v deliriu?

(31. 05. 2019 23:21)

fany22:pipa- čtete ale špatně. Špinění Plekance má na svědomí její okolí. Opakují stejné nesmysly a často lžou. Vyskytují se tu pod několika nicky a jsou celkem k poznání.

(31. 05. 2019 05:31)

Actimel:fany22, že to píšeš zrovinka ty o těch lžích a špinění! To sedí jak čepice na palici! Ty jsi opravdový charakter podobný českému §..to jsi ty

(31. 05. 2019 10:12)

(30. 05. 2019 08:13)

salisbury:Jsou, ale nesmej na verejnost, to uz psali hned ze zacatku. Mas sklerozu, njn v tvym veku, uc se nejaky jazyk, to prej pomaha.

(30. 05. 2019 10:53)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy