21. červenec 2019
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
DISKUSE K ČLÁNKU

DWEI:josie7 Až je mi kolikrát líto jejich dětí - těmi trapnými fotkami mnohdy infantilně zdobenými, opileckými eskapádami i trapnými rozhovory jim jen dělá ostudu....

(26. 05. 2019 11:25)

josie7:Tak opět Vito na scéně! Jen škoda že už se vůbec nevídají, takto to totiž vypadá jako její zbožné přání a ne jako realita. No tak třeba si aspoň "žhavě" volají.A s jejím hubnutím je to podobné - ono se nezhubne tím, že si někam vystavíte starou upravenou fotku.

(26. 05. 2019 06:52)

AntonioZeseruti:Daddy?Jó,za mlada to bejvala čů**ráková pryncezna,neska uš akonrát pabjerkuje a je ráda,gdyš Felyks přýde jednou za tejden praštit f kuchini kládou vo stůl.

(26. 05. 2019 00:22)

malavelka:Asi to ani není zrada, jelikož člověk se v podstatě nemění, jen dříve nebylo tak zjevné co dělá.Je dobře, že se nerozvedou, děti jsou velké a nijak snad netrpí.

(25. 05. 2019 10:40)

prochaskanamoste:Patraska je celoživotní rozmazlená slepice, už z domova, hloupá husička, ale co je potom její manžel? Všechny ženy podváděl, Patraska ho odtáhla od rodiny, on to dopustil a teď se spouští s největší hrůzou svého život. Opice, na ní navěšené drahé hadry, i tak otřesný týpek, mladý vrstevník by kolo rezaté neopřel. Hloupý článek, jako vždy s Dádou.

(25. 05. 2019 10:09)

kusinda1:Souhlasím se všema

(25. 05. 2019 09:59)

DWEI:Po prvních 2 větách jsem to vzdala - neskutečné bláboly paní Patrasové A s imaginárním Vitem by toho už také mohla nechat - je to určitě kamarád (už kdysi jsem viděla foto, jak Vito drží v náručí malou Aničku), který se uvolil k pár fotkám, aby Patrasová národu a Felixovi ukázala, že má o hodně mladšího a pohledného Itala

(25. 05. 2019 08:44)

robin5:Patrasová za to své blábolení nemůže, mozek má z chlastu nenávratně poškozený, nevnímá už ani co je skutečnost a co jen její výmysl a přání. Hlavní věc, že si myslí, že je zdravá. To tvrdí všichni alkáči. Bohužel Patrasku, nepřesvědčly ani její opakované opilecké eskapády, ani chlast za volantem, že by se měla jít léčit, ona se ani trošku nestydí, i když má z ostudy kabát.

(25. 05. 2019 08:13)

animka:Já bych spíš řekla, že se v šoubyznyse nenajde tak hloupý člověk, jako je ona. Tele celý život.

(25. 05. 2019 08:00)

jasg@...:

(25. 05. 2019 07:56)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy