24. červen 2019
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

hafblaf:Klimatické cykly na zemi probíhají nezávisle na nás, ale nárust automobilů spalujících kyslík, fabrik, kácení stromů, likvidace travních porostů, regulace toků, zalévání krajiny betonem, nabádání ke spotřebnímu způsobu života a jiných inteligentních činností určitě přispívají k vybydlení planety.

(23. 05. 2019 07:44)

Jan Brandis:A když to na nás nezabere, tak příští rok ještě metřík přidají 😂

(23. 05. 2019 05:37)

Lubomr Babek:Vědci, jak je již běžně v posledních letech opět děsí svět svým zcela nedokazatelným tvrzením a vyslovováním závěrů o něčem o čem vůbec nic nevědí. Planeta vždy žila a stále žije svým tempem a proměnami u kterých nikdo na světě není schopen odhadnout, jak se bude klima chovat za pár dní, natož roků. Přijde mi směšné takto hystericky reagovat na procesy, které se tu po věky různě střídají. Klimatické cykly probíhají celé miliony let a je opravdu velmi troufalé povyšovat schopnosti člověka, který je tu z pohledu věčnosti pouze na takové kratičké exkurzi, že je lidstvu přisuzována taková moc, kterou nám vědci připisují. To síla přírody sama určuje běh dějin, ale jistě není v moci člověka tyto procesy zásadně ovlivňovat.

(23. 05. 2019 01:24)

Irgimonsa: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 05. 2019 00:57)

hafblaf:Připadá mi, že to stejně nikoho nezajímá, zbohatlíci vidí jen své zisky a druzí mají co dělat, aby jim ty peněženky naplnili a sami se uživili.

(22. 05. 2019 23:00)

illyria:Nedávno jsem četla článek o tom, jak se nějaký ledovec zvětšuje... A bylo to na veřejnoprávní televizi... Celou historii byli změny klimatu...

(22. 05. 2019 22:41)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy