16. červenec 2019
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
DISKUSE K ČLÁNKU

Pseudodemokracie:Kdepak máme parazita a špínu pedofilni z Blesku?, toho co krade nicky a píše pak za ně své vymyšlené zblitky hodné tupeho psychopata v diskusích ?

(17. 06. 2019 08:59)

Paragrafy:§ 198

Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení
(1) Kdo veřejně hanobí

a) některý národ, jeho jazyk, některou etnickou skupinu nebo rasu, nebo

b) skupinu obyvatelů republiky pro jejich politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou bez vyznání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nejméně se dvěma osobami.

Podle tohoto paragrafu je tedy trestně stihatelna většina příspěvků pod Babišem, Zemanem když se tam lidé vyjadřují k demonstracim kriticky, napadají ty co volili Babiše atd atd, nebo se mýlím?Kdo mi to vysvětlí? Jak mám napsat vlastní názor aniž bych se nemusel bát tohoto paragrafu?

(14. 06. 2019 20:18)

11karel11:Zastavte dotace pro divadla, je to líná dobře placená banda, která si plete náměstí s jevištěm. Rozeštvávají tu lidi a vyvolávají chaos.

(11. 06. 2019 15:27)

cid2000:Jde hrůza z toho,kdo stojí za těmi demon­stra­cemi!­!!Bu­reš pouze využil úmyslně děravé dotační zákony, které zde udělala ODS,TOP09 a ČSSD!!Tato skvadra politiků pomohla vytvořit tyto typy podnikatelů ála Bureš!Úmyslně se táhnou soudy už řadu let s Burešem,protože zákony jsou nejednoznačné jako všude!Politici úmyslně vytváří děravé a složité zákony od revoluce!!Proč asi??Takže nejdu podpořit mega mafiána Bakkallu ani Sorrosse s Pánkkem,SSTOP09,ODS SS, proti demokraticky zvolenému vychcá.nkovi Burešovi,který pouze využil a zneužil děravé zákony,ale neporušil!!100x horší je Bakkalla,který vytuneloval 30-40 miliard korun a taktéž beztrestně a který to tady chce ovládnout a uvést do chaosu! Je divné, že si to vláda nechá líbit!!Bakkalla se již bojí na chatu na Šumavu,protože tuší co ho čeká tady!!Praha je opět jako v roce 1948 proti zbytku republiky!!

(03. 06. 2019 18:06)

panda82:Celebrity? ty nemakačenka co jsou přisáté na státních dotacích, a oblmují nás
reklamou, protože se jinak neuživí, nebude Babiš, nebudou dotace, ty rozkradou jiní, Babiš zavře Agrofert a 30tisíc lidí je na ulici a 600Kč jim na lístek do divadla nezbude,to vám nedohází, tak neotravujte a běžte k pásu do montovny celebrity líné, mimo jiné Issová celebrita, ke zblití s tou reklamou pro eon no jo na víc se nezmůže

(03. 06. 2019 10:51)

Ocicko:O takové hnusné baby /celebrity/ bych si neopřel ani kolo. Fuj, to budu radši gay. Ty mají co nejvíc mluvit proti Babišovi.

(28. 05. 2019 22:12)

petr12:milion pro špínu,­křivár­ny,hu­mus vedený jeblou nedostudovanou jitrnicí Minářem feták placený ODS TOP aktivisty vede ještě větší ovce hova­da,saj­rajt,c­hcíplo­tiny na náměstí a tam kvičí a chtějí svojí demokracii netá­hel,fe­táku,­zlodě­ju,ne­plati­ču daní,křiváku uměleckých hoven,udavaču smažek pirátu to je demokracie pražské žumpy,­akti­vistu,­opozi­ce!!

(26. 05. 2019 10:35)

marmat:Dovedete si vůbec představit, jaké % účasti tvořila SKUPINA namotaná v 1. vlně na EET ?Od majitelů, nájemců, provozovatelů, zaměstnanců restauračních provozů velkých i malých ??? Všech zásobitelů těchto provozoven ?Zbytek zvědavci+exhibouši

(23. 05. 2019 11:59)

marmat:Tak tam je DLOUHOLETÁ a praktická (v pravém slova smyslu ) oddanost a vděk ODS za minulá (často i současná) "dobrodiní". A není tajemstvím, že co celebrita, to min. cukrárna, bar, restaurace, penzionek.A to jsou po zavedení EET kruté "odvody".

(23. 05. 2019 11:55)

marmat:Malej zamindrákovanej, velmi namistrovanej a ohromně SPONZOROVANEJ prcek Minář si vyskakuje a rajtuje po sci-fi hororových scénářích ....Je to k nevíře, kolik lidí na tu exhibičku skáče !!!Až vybalej KONKRÉTNÍ udávání a zmanipulované kauzy-tak OK.

(23. 05. 2019 11:38)

jentakjen:Koukám bejci, že zase dáváte kašparovi zdenkkovi pěknou nakládačku. Ve všech svých převlecích má tlamu od krve a nervy na dranc.

(22. 05. 2019 18:30)

marmat:jentakjen: Začíná to Neochotou redakce s ním NĚCO dělat...pokud TO ovšem není přímo SÁM vlasatý "GURU Milonů chvilek-- Holka pro všec­hno"­....­...!!­!???

(23. 05. 2019 11:42)

hradnisamohunka:Mohl bych dělat něco užitečného, například kalit vodu nebo šmirglovat koleje, ale já tady moji milí Burešprdi a Zemanoprdi budu trčet opět dlouho do noci, protože jsem zcela sám a nikdo na mě nečeká.

(22. 05. 2019 18:17)

hradnisamohonka:Bureš načerpal v ČR za 25 let přes 75 miliard na dotacích. Na daních jste mu je zaplatili i vy hýkající koblihoví hňupi.

(22. 05. 2019 18:10)

satanas:Babis nam to vynahradi na detech! BLbe!°!°

(22. 05. 2019 18:20)

pooresh:Muzes to konkretizovat,ty koblihu iz losadi?

(22. 05. 2019 19:59)

marmat:hradnisamohonka: To musí být hrozný spaní...když si představíte to vše, co vybudoval a Vy musíte (!!!) jen závidět...Na nic víc, než samohonku jste se nezmohl... ani na 1,- Euro dotací

(23. 05. 2019 11:47)

Mirek-Kalousek:Máme toho dost znamená jako že už máme dost nakradeno, vy hňupi.

(22. 05. 2019 18:00)

marmat:Mirek-Kalousek: A ještě sfouknete sponzorovat "Milion chvi­lek"­....Gr­atula­ce

(23. 05. 2019 11:49)

Milann:Budou volby tak se zmetci z kavárny a takzvané celebrity snaží špinit přitom sami smrdí.Za louží by mohli celebritám leštit boty a dámy hulit.

(22. 05. 2019 17:18)

jardahl87:A to jako že je "celebrita" ta vyzáblá bez kozenka Ester Janečková,tak se máme po.sr.at ???

(22. 05. 2019 20:38)

hradnisamohunka:Mohl bych dělat něco užitečného, například kalit vodu nebo šmirglovat koleje, ale já tady moji milí Burešprdi a Zemanoprdi budu trčet opět dlouho do noci, protože jsem zcela sám a nikdo na mě nečeká.

(22. 05. 2019 17:17)

salto:Nevím proč, ale ten hysterický kvikot kavárny a sluníček mě vždy pohladí po duši.

(22. 05. 2019 16:15)

hradnisamohonka:Jsi divný kolík, pištění slovenského zloděje a konfidenta tě na duši nehladí ?

(22. 05. 2019 16:37)

salto:hradnisamohonka: Tepláko, jsem opravdu divný kolík. Snažím se sledovat co ten či onen člověk dělá a ne co se mu snaží přilepit. Začlo to původně korunovými dluhopisy (ty ňáko vyšuměly do ztracena), potom Čapí hnízdo, spolupráce s StB... agresivní útoky se stupňují, i když - např. Ivo Rittig je čistý jako padlý sníh. Tak ti nevím...

(22. 05. 2019 17:14)

pooresh:To je tim,rudy exkremente,ze jses dusevne znacne zaostaly.Rekl bych,neco mezi Mynarem a Zemanem.Takovy rudy buran.

(22. 05. 2019 19:53)

salto:pooresh: Co tak sleduji, tak jako buran se vyjadřuješ ty, ale nic si z toho nedělej, takovýchto voslů je velké, ale opravdu velké množství

(23. 05. 2019 08:31)

jjusa:Prý se má Babiš k demonstrantům postavit jako chlap a proč by měl,demonstranti mají právo demonstrovat tak ať demonstrují právo jim nikdo nebere,ani Babiš a vzkázal jim že si mají založit stranu třeba velkou ta je lepší

(22. 05. 2019 15:30)

satanas:ODSaci se boji prijit i k Soukupovi na Barrandov,,boji se jak JA krize!!

(22. 05. 2019 18:24)

pooresh:Tam slusny inteligent nevleze,trubce! Na teto rusko-cinske stanici vystupuji vyhradne imbecilove Zemanova kalibru.

(22. 05. 2019 19:57)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy