24. srpen 2019
Svátek slaví Bartoloměj, zítra Radim
DISKUSE K ČLÁNKU


haluzakfest:Většina těchto novinářských známých, "odborníků" všeho druhu stačí se člověka zeptat na něco citlivého.. Konfrontovat ho s fakty, proklepnout si ho a zjistit jak reaguje, jak se chová, jak manipuluje atd.. pak až se rozhoduji jestli má smysl tady u něj ztrácet čas nebo ne.. U mě existuje pramála skutečných lékařů v celé ČR. Pan mudr. Hnízdil, Lebenhart, a paní Mudr. Eleková, určitě jich je více, jen se o nich neví. Každopádně zbytek je vyhořelý neschopný plebs kterému je shnilo táhnout za hranice pro xx krát větší prachy a lepší práci.. popř. obětavci, kteří to dělají ze své vůle.. Tedy i u nás se najde hrstka těch kvalitních slušných mezi tím většinovým arogantním přestudovaným odpadem. Tuhle babu ale znám, tu mám v hlavě zafixovanou jako pěkně prodejnou svi*i no ono co taky jiného čekat u Blesku. To je u mě to nejubožejší médium, naprosté dno a tento názor mám už od raného dětství, kdy se proslýchaly kultovní zprávy z blesku. Ve francii v metru běhají dvoumetrové krysy, chlap žil celý život se sekerou v hlavě pak mu ji vytáhli a on zemřel tím se proslavili. Lezu sem spíše občas vono i tady se jim občas omylem povede pustit něco zajímavého. Každopádně jednou jsem tady zažil velice podivnou věc.. Určitě znáte z TV toho mluvčího těch našich policejních psů, ten hulan nebo jak se jmenuje, tak jednou tady zavěsili jeho nějaký komentář k události.. jen teda se spletli a pustili sem nevystříhanou verzi, a pokud neměl tehdá přes tři promile, tak nevím co mu bylo, ale na několikrát nebyl schopen přečíst krátkou větu a ještě u toho nadával, podle mě je to alkoholik a snaží se to zkrýt.. Sotva jsem se snažil to nahrát, hned to opravili a nestihl jsem to, každopádně já mám moc dobrého pamatováka na tyto věci a jelikož to je pravda, tak tomu lidi věří.

(14. 08. 2019 12:29)

krspetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 05. 2019 10:47)

prycsnima:Když se podívám lidem do nákupního vozíku, Tak se divím že ještě nechcípli.

(20. 05. 2019 22:46)

liskabystrouska: prycsnima a nejen to ..huli chlastaji a berou fet ..a co teprve skolaci kteri huli od detstvi ...pry se dnesni generace dozije vysokeho veku no to urcite

(28. 05. 2019 06:53)

haluzakfest:Celkově, já jak ty lidi vidím jenom tak kolem nich chodím po špičkách potichu a obloukem, jelikož projdu rychle průvan vytvořim tu chodící popelnici plnou za celý život natlačeného smetí fuj naprosto odporného, toxinů jedů, nánosy které bych špachtlí měl problém dostat ven.. Tlak někde v nebi vysoko, chrle to, ráno to se člověk musí dívat do nebe aby se nezgrcal z toho chodníku a stejně to nepomůže protože to chrchlani jde slyšet ze všech stran.. A táhnou si to městem duchem nepřítomni v napětí, leje z nich, no a to stačí kolem rychle projít to zvrávorá sekne sebou zláme si to krčky v lepším případě no pro vás horším jelikož i policajti říkají že někdy to pachatele vyjde lépe svou oběť zabít, než zmrzačit a platit neskutečné peníze.. no ale vy musíte ven vylézt, jdete na pracák, a riskujete kriminál.. a když už se vám povede prokličkovat mezi těmi chodícími mrtvolami bez toho aniž by jste měl na krku vraždu.. tak neuniknete oku o pár let staršího blbečka v uniformě který svým hrdinským činnem zachraňuje svět tím že mě buzeruje za to že běžím na červenou, a kdybych se tomu hňupovi nezastavil, tak mě někde u pracáku doběhne srazí k zemi a jak už mi bylo jedním řečeno, stává se to a že při tom taky praskaj často kosti žebra ruce.. od té doby nosím v kapse slzák proti nebezpečným policajtům kteří by mě chtěli zase ohrožovat na životě svou bezmeznou stupiditou.. uf pěkně jste mě inspiroval

(14. 08. 2019 12:38)

kzpetrr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 05. 2019 18:07)

hanka666:Jdi už konečně do h a j z lu kzpetrr

(20. 05. 2019 21:26)

bonbonka:Zmanipulovaný článek s polopravdami. Tak si mocní na pár generací vyzkoušeli, co dělají chemikálie v jídle. Ok. Našli léky,které jsou dostupné aktuálně jen pro bohaté ( ne, nedozvíš se nic,fakt nic nevíš bez peněz a nikdo ti to neřekne, ne , v té společnosti se fakt nepohybuješ,máš prostě smůlu,chápeš ? Ne ? Tak začni! )Vy.er se na koblihy, oligarchistickou výrobu sr.aček , trochu se hýbej, omez kouření, alkohol.. ehm.. marihuanu ? Ok. Takže tvrdý můžeš a neřeš to. Čus bambus lidi

(20. 05. 2019 15:46)

banany:O nic není lépe jíme h.no.je chemické,otevřené hranice kdo na to má a těch je málo, ale čeho mega přibilo jsou podvodný megaři-zloději a politických boháčů z úplatků. Tak toho je věru hodně.

(20. 05. 2019 15:13)

zcspetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 05. 2019 15:09)

pooresh:Soudruzi,ctyricet let komunismu zanechalo nesmazatelne stopy na zivotnim prostredim Cechu.Zdevastovana priroda,otravena voda a zemedelska puda presycena chemikaliemi,se neda obnovit ani za sto let.A repkovy kral dal pokracuje na chemizaci krajiny.

(20. 05. 2019 15:01)

markovp: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 05. 2019 12:38)

20tina12:Dává se na výzkum málo peněz? Ale to se zkoumají různé kapičky mastičky,ale to důležité čeho se lidé bojí je stále.

(20. 05. 2019 12:29)

hhpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 05. 2019 11:53)

Propisovacka:Paní doktorce děkuji za článek a zveřejněné údaje. Jsou tedy neradostné. Slavný statistický úřad má jistě "přesnější", aby se "hodily do krámu" a do Eurounie. Začněme u dětí. Mají sice super hračky a oblečení, leč mamky je posadí ke Cole a hamburgru, ač doma se pyšní tou nej kuchyňskou linkou. Staří lidé, kteří penězi neoplývají, si určitě vaří zdravěji. Bude asi přibývat těch 80 + víceletých. Ti ještě znají tu kvalitnější a skromnou stravu, nyní jedí rovněž střídmě. Musíme doufat, že se o nás postarají.

(20. 05. 2019 11:22)

doktormediciny:Ja tomu az zas tak nerozumim. Slysel jsme ovsem ze ve vztahu k taskovine je kourani tabaku skoslovejsi, nez jmenovana marianka.
Sned by nekdo ze strany piratu se mohl ozvaz, kdyz chteji rozvolneni

(20. 05. 2019 15:42)

doktormediciny:Post scriptum...Byla u nas navstaeva z Ameriky, bydli vDenveru stat Colorado. Sdelila, ze tam uz kuraqctvi vyslo z mody.Preziraji se a to jimk staci

(20. 05. 2019 15:44)

arne100:Jako vždy i zde se najde spousty radilů a žvanilů.Vy slavný užvaněný diskutéři
vy víte vše lépe než odborníci.Jakmile je zde možnost diskuse tak hned zdejší
kecalové nastoupí a plkají jen co jim jazyk přinese do úst jelikož si myslí jak jsou chytří ale opak je pravdou.

(20. 05. 2019 11:18)

HledacPravdy:Já se s ní nepřu. Jen neznám možnost jako dosáhnout zdravého životního stylu a chození do práce.

(20. 05. 2019 11:27)

pooresh:V praci se valis 8 hodin.Zbyvajicich 16 ti zbyva vylepseni zivotniho stylu!Jenom chtit!

(20. 05. 2019 15:04)

banany:Už několik Dr. mi řeklo že rakovina je jen a jen z toho, co si tam dolů pustíme,pijeme a dýcháme!!!A to má logiku, je větší výběr jídla ale mnohem hnusnějšího na kvalitu!!!!Prostě češi jí hnoje chemické a dýchají též chemický vzduch. Vypadá to dobře ale ve skutečnosti uvnitř potravin je svi.ns.tvo!!!!!!!

(20. 05. 2019 10:42)

latecia:1. Chernobyl jehoz nasledky jsou dodnes napr. v houbach
2. Lacine nekvalitni jidlo- nekteri cesi jsou jako burani opovrhujici bio potravinami a pak se divi, kdyz z tech ecek co konzumuji ve velkem mnozstvi dostavaji raka. Kdyz k tomu prictes koureni, chlast, geneticke predispozice tak je to jasne.
Kdy uz burani pochopi ze chemicky sragory jsou pro nase telo toxicke? Ze se v tele hromadi? A s vekem, stresem ma telo problem ho vylucovat.
Co pomaha je sauna a detox. Vojaci z valecne zony ci hasici z velkych akci co se nadychaji splodin podstupuji saunovou terapii (nekolik hodin tydne) aby nedostali raka.
Take pobyt u more pomaha vycistit plice. Solny vypary si muzete udelat i doma. Pokud mate smog ve vasem prostredi. Ale obycejne zdrava pestra strava staci na vycisteni organismu.

(20. 05. 2019 10:18)

ostuda:no ono kuŕecí prsa taky nerostou na stromech a svinstva je v nich taky dost.
i vejce z obchodu je svinstvo i když z volného chovu, jedině ze zahrady.
kvůli mléku musej krávě sebrat tele aby ji mohli pořád dojit.
pro vegetariány nebo vegany je doplněk Arginin, ten je čistý. a ty potravinové hadice vevnitř ti dobře vyčistí anorganická síra.
jenźe nakonec co do sebe člověk nadýchá z aut na silnici, tam bude asi větši problém se zdravím.

(20. 05. 2019 12:53)

marais:Nejhorší je, když chcete tělu odlehčit od vydatné stravy a dáte si třeba čaj, tak zjistíte, že je plný pesticidů.

(20. 05. 2019 10:03)

latecia:Chce to kupovat organicky, sypany, kvalitni...ty pytlikove maji nejnizsi kvalitu a jsou jaksi odpadem pri zpracovani caju , resp.ten sajrajt na dne kde jsou usazene chemikalie jde do pytliku.

(20. 05. 2019 10:22)

deratizater:Máme silně znečištěné životní prostředí a ještě máme jako prioritu stavbu dálnic a kamionovou dopravu.Nezměme si třeba dobu kdy se vyráběl olovnatý benzín a tisíce tun olova zamořilo půdu a to vše včetně s pescitidy proniká do potravin.Vinit občany že se nezdravě stravují je demagogie neb je řada zemí kde si občani dají denně k snídani vajíčka se slaninou s rakovinu nedostanou neb snídají v kludu a pohodě nikoliv jako vystresovaná češi

(20. 05. 2019 09:02)

anna1234:.. to jsou rady stresu jsme přece dnes a denně vystavení všichni a jak s ním bojovat mnohdy nevědí ani odborníci, chemickým potravinám jsme dnes a denně taky vystaveni všichni, co dýcháme ve vzduchu je lepší nevědět. Tohle všechno jsou věci, které jednotlivec může těžko ovlivnit, ale za to jsou to věci, které mu můžou rozjet rakovinu.

(20. 05. 2019 08:49)

ostuda:že ses taky nechala nachytat! umřít musí každý, jde jenom o to aby to nebylo v mládí a aby to nebolelo, pak už to je jednomu asi jedno

(20. 05. 2019 10:06)

latecia:Proc tak detinsky pristup? Zdravi mate ve vasich rukach nebo vas snad nekdo nuti kupovat tlacenky, salamy, rohliky na misto doma uvarene hnede ryze, kurecich prsou, doma vypestovane zeleniny? Kolik je vam let proboha?

(20. 05. 2019 10:27)

anna1234:.. je mi dost, nejím maso, uzeniny, snažím se jíst zdravě, na rozdíl od tebe by mě nenapadlo jíst ani ta kuřecí prsa. A právě protože je mi dost nejsem tak pošetilá, abych si myslela, že tohle mě od rakoviny uchrání, je okolo tolik jiných vlivů, které jí můžou rozjet ...

(20. 05. 2019 10:46)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy