24. červen 2019
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

snehulak:Se stále delším odstupem od války a okupace se mi zdá, že jsme přesvědčováni o tom, že Němci vlastně nemohou za povražděných 360tisíc našich občanů, osvobození se vlastně už mimo Prahu a Plzeň ani nepřipomíná a proč taky? Vždyť jsme dnes s nimi kamarádi a posloucháme jako tehdy. A možná by nás tehdy nepřesídlili až na Sibiř, ale ponechali otročit někde na Ukrajině. Nebylo to osvobození v pětačtyřicátém vlastně chybou?

(08. 05. 2019 09:29)

Desterz:Takže dnes, na den vítězství nad fašismem, se všechny hlavní informační portály tváří, jako že se nic neděje. Jen novinky reagovaly pochybným článkem zda Češi byli či nebyli kolaboranti. Teprvě šestnáctý článek zde se dotýká svátku, a to tím že řeší zda je či není otevřeno v krámech. A teprve čtyřicátý článek jak to vnímám prapodivně žongluje se slovy ve snaze podsouvat dojem že ti Němci vlastně za to nemohli a zlí jsme byli my a Rusové. Jo a Rudá armáda údajně vlastně jen tak zlehka docmrndla co jsme si osvobodili sami.
Wau. Nemám slov.

(08. 05. 2019 08:38)

Manowar:Prahu osvobodili Pražané a Plzeň plzeňáci,ne američtí váleční štváči.

(08. 05. 2019 08:37)

rentierskej:ááá, mylitel!
a že v praze a plzni tenkrát žilo tolik ČERNOCHŮ!

(08. 05. 2019 09:25)

cikrt:Vážený pane badateli, kdyby nás neosvobodila Rudá armáda, tak dnes nemáte o čem bádat a nepřekrucovat historii a zlých Rusech a hodných Američanech. Je mi z těchto proamerických kolaborantů na blití.Já neslavím den vítězství, ale osvobození Sovětským svazem od Němců, fašistů.

(08. 05. 2019 07:53)

okluznifranta:I ty hovado jedno bolševický.

(08. 05. 2019 08:07)

cikrt:Aby ti neprdla žilka ty páro z Havlovýho h*o*v*n*a.

(08. 05. 2019 08:44)

rentierskej:československo osvobodily, jak usa tak i sssr.
není důvod zpochybňovat ani jedno.

(08. 05. 2019 09:28)

jarda304:Především - kdyby nás Němci neokupovali, kdyby tady 6 let nezavrazdili statistice lidi,kdyby nebyli Lidice, Letáky a v posledních dnech války Javoricko, Třešť, Bernartice atd. a německé vraždění během Pražského povstání, tak by nebyla ani ceska odveta.Německo nám stále nezaplatilo válečné reparace.

(08. 05. 2019 07:41)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy