11. listopad 2019
Svátek slaví Martin, zítra Benedikt
DISKUSE K ČLÁNKU

marlen52:nevidím na tom nic špatného že si stříhne táta s dcerou písničku písnička pěkná holčina zpívá hezky

(05. 05. 2019 15:17)

pooresh:Po pravde receno,je to k zebliti.Kadel proste propasl a nezvladl to nejvetsi umeni,umeni vcas odejit! Trapne skrehotani prestarleho otce s nezletilou dcerkou.Kyc pro LDN.

(05. 05. 2019 15:15)

soorry:Každý píseň podá tak, jak je na tom hlasově, Charlotte umí zpívavat, možná chodí někam na zpěv. Starší hlas je halt omezený, ale jinak píseń dobrá. Musíme si na to zvyknout, že Gott už nemá ten svěží hlas.

(05. 05. 2019 15:01)

Pollo:Proč bychom si měli zvykat? Ať kráká dál, je každého věc, jestli si to pustí nebo vypne.

(05. 05. 2019 17:36)

xxxx678:Charlotta má opravdu hezký hlas. Je to roztomilé a dojemné..táta a dcera, pospolu. Nenávistné komentáře...nevím, asi nějaké nešťastné bezdětné, ženské.

(05. 05. 2019 14:51)

xxxx678:Tedy, mně se ten hlas líbí, tak..srovnáváte s Natálkou Grossovou, talentovaná holka, ale tam zase přitlačil rodinný přítel Franta Janeček. Takže, ono to je těžké soudit.

(05. 05. 2019 14:57)

matylda-rut:Krásná písnička, nádherný text, bohužel v podání Gottových vyřvaná, oba hlasy se mi nelíbí. Malá má nepříjemný ječák, Gott už jen chraptí, ten už dosloužil. Docela by mne zajímalo jak by takovou píseń podala Lenka Filipová a Lenny. Myslím, že mnohem lépe, jemněji a dojemněji. Lenka Filipová umí totiž písně zazpívat a ne je vyřvat.

(05. 05. 2019 14:18)

illenne:matylda-rut Vy by jste to neodzpívala vůbec , tak do rodiny Karla Gotta vůbec nemontujte.

(05. 05. 2019 14:44)

matylda-rut:illene, trochu respekt vůči ostatním diskutujícím a nauč se respektovat názory jiných. Nikdo se do rodiny nemontuje, posuzuji pouze píseń a ty, kteří ji zazpívali. Tobě se líbí, já ti to neberu, ale neber stejné právo těm, kterým se nelíbí.

(05. 05. 2019 15:08)

illenne:matylda-rut Hlas Charlotte Elly je pro Vás ječák a to je v pořádku, to není posouzení, ale kritika. Jste snad kritik v hudební oblasti? Nikdo Vás nenutí tu píseň poslouchat.

(05. 05. 2019 18:45)

Actimel:Matýýld a spol. tady zase řádí jak u Vondráčkové . Asi zkrachovalí umělci bez kšeftů a plní závisti a zášti

(05. 05. 2019 19:43)

xoxo:Gottova labutí píseň. Hezké by bylo, kdyby se vedle něj postavily všechny jeho dcery a zapěly mu nějakou jen pro něho. Gotta neposlouchám, ale samozřejmě, že ho vnímám. V rádiu mi tuhle v autě jeho hlas připomněl, že kvalita je pryč, hlas logicky zeslábnul, dech se zkrátil. Vše je tak, jak má být a proto by bylo lepší dožít v klidu, bez médií a tedy nevystavovat část svých potomků tlaku, kterému čelil on sám. Za jakéhokoli režimu.

(05. 05. 2019 13:53)

Anifa:Píseň jsem si poslechla. Že bych šla, koupila si ji a znovu doma pustila, tak to ani náhodou. Hlas dcery se mi nelíbí a Mistr už má lepší časy za sebou.

(05. 05. 2019 13:44)

kaonkl:Možná protekce, ale Charlotte má talent a hodně příjemný hlas, o tom žádná a jednou by se zpěvem opravdu živit mohla, alespoň v českých podmínkách.
Koho ale opravdu nemůžu již roky zkousnout, tak je Natalie Grossová. Tam něco v pozadí muselo být, možná ty "ztracené" miliony z banky. O výrazném talentu se tehdy nedalo mluvit ani omylem, ale najednou z ní byla hvězda.

(05. 05. 2019 13:43)

jana999:strýček je janeček a vilu v americe mají hned vedle.

(05. 05. 2019 14:04)

majojo:Taky u nikoho jiného než u Janečka nezpívá.

(05. 05. 2019 16:26)

matylda-rut:Jdi si ji poslechnout live, změníš názor, Grossová talent má a Gottová je podprůměrná, takhle to odzpívá kdejaká školačka.

(05. 05. 2019 14:20)

soorry:Obě od G. Jedna už je dospělá, druhá dítě, nelze te´d srovnávat, vše ukáže čas.

(05. 05. 2019 15:04)

matylda-rut:Natálii je 16 a ve 13 už zpívala, neříkám, že je nějaký zázrak, ale vyzpívá úžasné výšky, čistě intonuje. Charlotty hlas se mi nelíbí, ale věřím, že se jiným líbí, proč ne. Každý má jiný vkus.

(05. 05. 2019 15:12)

Actimel:Matýýld, respektuj názor jiných! Sama to hlásáš, tak neoponuj, jen komentuj bez dalších pindů!

(05. 05. 2019 19:45)

mckartny:Říkám až zavře ty oči měli by vzít roha ty bestie se na ty holky vrhnou a nedají jim pokoj co se dělo kolem Svobody bude cajicek proti tomu co chystají....i kladivo na carodejnice proti tomu bude pohádka....nádherné napsano srdcem zpivano to se tu neodpousti

(05. 05. 2019 13:34)

sandorova:Tak jako níže uvedení komentují připojím se i já se svým názorem a upřímně co si kdo bude o mém názoru myslet mne vůbec netrápí.Nejsem fanda pana Gotta,ale občas si poslechnu tu a tam nějakou tu jeho písničku.Každý hovíme tomu svému soudku vkusu co se dobré muziky týče.Nepatřím mezi ty,kteří fanaticky někomu něco vnucují a popřípadě kritiku atakují vulgaritami a napadáním.Nový duet se mi nelíbí,nijak mne jako dílo neoslovil.Oceňuji však jedno a to je ta lidská stránka.Charlotka má očividně hezký vztah se sým otcem a jednou krásnou vzpomínku na něj.Jestli jednou bude zpívat či ne je mi úplně ukradené...bohužel lehké to mít nebude i,když díky příjmení má dveře otevřené všude jak to vidí svýma očima český závistiví lidé-to jiní nema­jí.Ne­soudím­,neu­rážím­....ať žijí jak chtějí...

(05. 05. 2019 13:21)

jana999:tak mě se gottova muzika líbila ale naposledy, když oslavil 50, pak to sse zpěvem už šlo z kopce. Byla škoda, že nepřestal v nejlepším, ted už je směšné poskakovat na jevišti a krouti pusou do playbeacku. Písničku jsem neslyšela, kouknu se ráda na klipy ale staršího data,

(05. 05. 2019 14:08)

veta68:Za mě se jim to povedlo krásná písnička plná citu a lásky která je jen a jen jejich. Namyšlená mi rozhodně nepřijde a zlatokopka sebestředná namyšlená je Natálka Grosová s ní mi je špatně obyčejná protekční škaredá. Okamžitě přepínám!

(05. 05. 2019 13:20)

soorry:Vám je "s ní špatně", 7 pád, budete spolu zvracet? Snad "z ní špatně", 3 pád.

(05. 05. 2019 15:06)

matylda-rut: ale no tak...ono se píše i 7.pád a 3 pád, za číslicemi je tečka.....Někdo umí česky, jiný jde jen pěšky, třetí peče dorty "hezký"....

(05. 05. 2019 15:21)

matylda-rut:3.pád...no vidíš, tečka neprošla

(05. 05. 2019 15:23)

soorry:U mě neprošly obě, no zase to smysl nevzalo jako to "s".

(05. 05. 2019 15:32)

nilud:Písničku jsem neposlouchal,Gott mě nezajímá,ale jen mám obavu aby jeho dceruška nezdědila jeho slávomanství,bylo by ji škoda a měla by jít vlastní cestou a né po té co jí její praděda vyšlape.

(05. 05. 2019 13:19)

majojo:Gott slavomamem netrpěl. neměl to zapotřebí, to ta jeho bréca, co se vypracovala z nuly na celebritu, furt nemá dost.

(05. 05. 2019 16:29)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy