26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

cotoje:AGÁTO a KUBO !!!!! NEROZVÁDĚJTE SE zkuste se nějak domluvit, držte spolu jako rodina, hodíte se k sobě máte a měli jste se rádi, vzpomeňte na to hezké co jste spolu prožili a nějaké nevěry to jsou blbosti chvilkové zalíbení ŽIJTE a na okolí se nedívejte

(26. 04. 2019 17:45)

hera:Tam, kde manželství je založeno na nadávkách (už jako nevěsty u kostela!) a o tom ostatním raději pomlčet, nedá se nic jiného čekat. Osobně je vůbec neznám. Jen z médií. Ale musí to být hrozné.

(26. 04. 2019 10:05)

andorea:Matinka by se měla zdržet komentářů a nechat na těch dvou, ať si to vyřeší sami.

(25. 04. 2019 20:48)

petr12:nadpis celebrity mluví za vše!!selikonové kozy,bez kalho­tek,fot­balis­ta,ho­kejis­ta,kmo­tr,tu­nelář­,poli­tik všichni jebu,fetují,chlast.

(25. 04. 2019 20:08)

amaea:S kým se to ten Prachař zapletl Jedna hnusnější než druhá

(25. 04. 2019 17:35)

liskabystrouska: amaea janakveton

(25. 04. 2019 19:16)

Wolencak:Amaeo, zapletl se s komediantskou rodinou, jsou to druzí Kočkovi.Musíš ale pripustit, že jeho IQ má hodnotu vánočního kapra. Sám jje trapný, takže se do té rodiny vlastně hodí.

(26. 04. 2019 11:21)

evina28:Aaaaaa.... divadlo zacalo. Tak se usadme, pripravme si bramburky, popcorn a nejaky ten sektik, a nenechme si z teto komedie roku nic ujit. Protoze to,co nam ty komedianti ted predvedou, nebude mit v ceskem soubyznysu obdoby! Tohle budou druzi, stejne tak ubozi a nechutni, Stikovi/Kokta...
Agata je tele neskutecny, stara Zila Baba Jaga a Prachar nedomrlec s chuti na vsechno mozne, jen ne na tu blbku kravku Agatu...

(25. 04. 2019 15:07)

janakveton:Naprosto nesympatickej rozmazlenej fracek ta Agáta! A hezká není ani náhodou! Neznám nikoho druhýho, kdo by měl tak šílenou žabí hubu! Akorát by mohla hrát žábu, z které se po políbení vyklubalo tohle. Já vím, že to bylo opačně, ale dnes se předělává kdeco!

(25. 04. 2019 13:43)

adeso:prosím neurážej žáby nebo i ropuchu, to jsou hezké a chytré potvůrky takže třeba co je hnusný a blbý? nevím .... asi ho--no?

(25. 04. 2019 13:52)

prasatkopepicek:Jednou nekde Samer pIssa rekl, ze moc neji, ale polyka
To je sice sympaticke, ale preci jen, jsou situace, ktere ani tahle prednost nezachrani.
Kazdopadne po jejich rozvodu uz nikdy nebude svet jako driv...

(25. 04. 2019 13:28)

anna1234:.. každopádně po jejich rozvodu už nikdy nebude svět jako dřív to máš pravdu, rozvod Agáty a Jakuba je přímo světová tragédie

(25. 04. 2019 14:31)

Wolencak:Právě v tom je problěm, Prachař má prý hořké semeno a k tomu je ho málo.Proto na Miu musel bypomoci fotograf.

(26. 04. 2019 11:25)

tmspetrr:*Najdětee nahé ženy ve vašem městě zde : Tiny.CC/Zeny

(25. 04. 2019 13:04)

joudajoudovy:skoc si na hlavak, do perlovky, k ND nebo do parku na karlak, tak si nekoho vyberes.

(25. 04. 2019 14:43)

majojo:Nepochopím, jak se tenhle ksicht mohl umístit v první trojce soutěže krásy. Buď byla porota totálně sjetá nebo měla Žilková přebytek prachů nebo se to odehrávalo na ostrově positžených leprou.....

(25. 04. 2019 13:01)

adeso: je ošklivá co?

(25. 04. 2019 13:38)

janakveton:Pěkné! Vtipné!

(25. 04. 2019 13:46)

joudajoudovy:porota "krasavici" nevybrala a tenkrat hlasovali divaci pomoci sms, pry novinka u nove souteze krasy, kterou poradala manzelka bakaly, vyslouzena modelina. vubec bych se nedivil, kdyby vylulany uhlobaron bakala z sms neco mel pro sebe? a tehdy se vysmivali i stare zile, ze na smsky padly jeji uspory a kdy vyhodila 2manzela pote, co ji prestavil a zvetsil maly, stary domecek po babicce. )) ctizadostiva a po penezich chtiva zila, nekde musela upichnout dcerku se standardnim kukucem a nastrelenymi vlasy, aby neskoncila na pracaku, kdyz herecke nadani zadne a ze znelky vysilani pro MS - kuratka, vyrostla, vcetne reklam, kam ji nasazoval jeji otec hanig, coby reklamni reziser. http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=nO­dy0pw7­swI

(25. 04. 2019 14:38)

Wolencak:Ne ne. Agáta věděla, komu podržet.

(26. 04. 2019 11:28)

moudivlacek:Jediná role, kterou jsem starý Žíle věřila byla ta macecha z pohádky Dvanáct měsíčků. Tam jí to fakt sedlo - hlavně nakonec, když začala krákorat. Agáta ve snaze být mediální star všechno vyb.eje na instagram, dobře jí tak - každýmu to nesedí.

(25. 04. 2019 12:58)

zhnusen:Šmudly se jebou a blesk si honí triko! vyjebaný bulvár blesk.!

(25. 04. 2019 12:44)

ki33:Prachař je pako. Vždy jsem se divila, proč si Agátu bere a pak ještě s ní má díte. Ale najednou, po narození holčičky mi Agáta přišla děsně fajn. Pokud to není namyšlená kráva, osobně ji fakt neznám, tak to je asi prima baba. Kubo, dej si pár facek a procitni.

(25. 04. 2019 12:29)

Mucinek5:Stacilo napsat: vim hhoovvnnoo

(25. 04. 2019 12:49)

Anifa:Nejhorší a nepochopitelné jsou pro mne výplody celebrit na sociálních sítích. Proč si takové věci nevyřídí sami mezi sebou? Je to takový servis pro neschopné novináře. Hvězda zveřejní veřejně nějaký nesmysl, novinář to překroutí a diskuze může začít. Co se týče Agáty, je provokatérka. Myslím, že je schopná se postarat o děti a dává jim vše. Mně nevadí. Prachař je sympatický puberťák, který dělá blbiny. Paní Žilková vypadá na svůj věk báječně a to je trnem v oku stejně starým nudícím se tetkám a závidí ji

(25. 04. 2019 12:25)

adeso:vy jste živý důkaz české pakozy obecné to máte fakt šílené kecy nejedla jste rododendron???

(25. 04. 2019 13:40)

hera:Závidět??? A co prosím Vás.I kdyby mi platili měsíční apanáž, s Žilkovou bych neměnila.

(26. 04. 2019 10:09)

Leonie:Opravdu stojí Agáta o to, aby se manžel vrátil? Proč tedy dělá všechno pro to, aby tak neučinil? Očekává snad, že si jí bude vážit za zveřejnění anonymních, udavačských sms? Že se těší do domu, kde pro něj není místo? Hyperaktivní manželka, tchýně, pes kterého nechtěl a plný dům filmařů... Pochopila jsem, že Jakub je ten, kdo dobře a rád vaří. Ta kuchyně je jeho svatyně, kterou Agáta znesvětila. Kdo by chtěl žít ve filmovém studiu pod taktovkou režiséra??

(25. 04. 2019 12:22)

defakto:... nikdy jsem nebyl ani ted nejsem Agátin fanda , ale Prachař se chová taky jako puberták . Měl by si uvědomit , že nejsou sami a týká se to i jejich dětí (aspon jejich dcery) , docela tomu věřím že byl s tou Morovou nevěrný . Nechat doma ženu s dvěma dětmi počas svátků a ještě se jí nadálku vysmívat znamená , že jako chlap je stále nezralý .
... Morová je na Slovensku známá ako *** !

(25. 04. 2019 11:48)

Leonie:Pokud by byl býval s tou Slovenkou něco prožil, bylo by to asi před třemi lety, kdy neměl dítě a Agáta měla milence. Měli v tom období zřejmě krizi. Zveřejnění těch anonymních, neověřených sms, byla rána pod pás.

(25. 04. 2019 12:02)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy