28. leden 2020
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
DISKUSE K ČLÁNKU

severin:Nějak jsem měl vždy představu, že "příkladní sportovci", jak "blesk" vyzdvihuje mají také určitou úroveň a neválí se běžně ožralí na silnících. Silně nezodpovědné jednání těchto opilců. Slušného řidiče, který si za tmy tohoto opravdu nemusí všimnout to potom přivede akorát do neštěstí !

(29. 03. 2019 13:30)

loft:Pokud neměřili mrtvému k ránu 1,7 promile, tak musel mít před tím, než si na silnici ustlal ještě více, alkohol přece vyprchává. 99,99% vina je na straně mrtvého. Řidiči se postaral akorát o zkažený život.

(28. 03. 2019 10:54)

jirter:Řidiče, pana PF. je mi VELMI LÍTO ! Vše se teď valí jen na něj. Ožrala si ustele na silnici, řidič spěchal na směnu, nemohl počítat s tím, že se na silnici "silák ze Šošůvky" válí jako pra-se. Bylo by s podivem, kdyby ho nezachytil. Pokud to bylo ještě za mírnou zatáčkou, jak to tam je, tak ho nemohl zahlédnout vůbec, nebo těsně na poslední chvíli. Obrázek zkresluje, protože evidentně není pravý. Má k vůli ožralovi akorát zkažený zbytek života i se svou rodinou. Otec oběti ať jde se svými neobjektivními názory pro deníky k šípku, chtěl bych vidět jeho reakce na místě řidiče v tu samou dobu !

(28. 03. 2019 10:13)

antismejd:čistá hrůza..tak to vožralý a prý taky pěkně svalnatý prase si ustele na silnici a kvůli tomuto čuněti,jde autobusák na 3 natvrdo.....vždyť to svalnatý čuně fakt nemusel vidět......soud se jasně musel pomátnout......

(27. 03. 2019 18:06)

jsemtady:Tady se pořád vyzdvihuje jakej to byl příkladnej sportovec a kdoví co ještě. Přiznejme si , že to byl opilec,kterej svým chováním přišel o život a dalšímu člověku život zničil. Nic víc, nic míň.

(27. 03. 2019 12:41)

putna:Normální člověk se neválí jen tak na silnici, ten musel být pěkně na šrot

(27. 03. 2019 12:12)

petr366:Lituji řidiče. Kvůli ožralovi, válícím se na silnici, profesně skončil. Ten kluk si o smrt koledoval.

(27. 03. 2019 12:08)

Brnooo:Nějak nechápu, proč nenapíšete celá jména, když jde o veřejně dostupný a dohledatelný údaj. Furch, Liznová a Vymazal

(26. 03. 2019 16:45)

jsemtady:Proč asi zemřel? Podle znalce klečel,seděl ,ležel na silnici. Z toho se lze domnívat že byl opilej a ustlal si na cestě. Chybí mi tady výsledek rozboru krve na alkohol a drogy.

(26. 03. 2019 14:23)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy