Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
DISKUSE K ČLÁNKU

yrayen.bel...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 21:18)

avina:anonym01 je bývalý komouš, dnes bez výhod a tak zasvěceně blábolí. Sám děti nemá, neuměl by je ani vychovat- je to dobře. Ony h,,,,,matky by měly šetřit klima, neužívat jednorázové pleny. Prát, vyvařovat-uchránily by přírodu. Nejvíce- ty vulgární- se předváděly příživnice. Nemají chlapa, aby jim s mateřskou pomohl.

(26. 03. 2019 10:24)

schwertrans:Dejme prosím našim matkám rodičovskou jako na západě, Vždyť se stále oháníme západem.

(26. 03. 2019 10:13)

anonym01: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 03. 2019 10:31)

Delpietro:Já si myslím že je to v pořádku také mám děti a myslím si že ženská která pracuje a jde na mateřskou tak proč by to neměla dostat ty peníze je to náhrada platu a určitě by to měly dostat všechny ženy které mají děti do 4let proč by na tom měli být byti alespoň mohly tedy udělat to že to dostanou ty ženy které byly před mateřskou zaměstnaný jelikož by se tím předešlo tomu aby to dostala naše diskriminována menšina která rodí děti na počkání a hlavně si myslím že na podporu uprchlíků peníze stát má a na naše lidi peníze nejsou to je trochu ubohé ne?opět dnes říkali v rádiu jak se bude zdražovat alkohol a cigarety začátkem letošního roku se zdrazili veškeré potraviny a plat mám už 10let stejny ano mám smůlu jelikož mám plat větší jak minimální mzdu ale dejte politikům minimální mzdu na rok a ať za to skusi žít budou rádi když si v Praze zaplatí nájem a ani to ne a budou pro ně drahé i ty chlebíčky co mají ve vládě za 12kc a chtějí je levnější tak koukej Babiš hrabnout do rozpočtu a koukejte těm lidem ty peníze dát vždyť jsme tady jak sto let za opicema i Němci kteří jsou od mého bydliště 15km se nemusí tak uskromnovat jak mi počítáme každou korunu

(26. 03. 2019 09:48)

vaber:od Maláčové je to zcela záměrná provokace namířená proti ANO, v tomhe podivném světě to došlo už tak daleko ,že rodiče chtějí aby jim někdo platil za to že mají děti . Planeta je přelidněná další lidé přinesou jen katastrofu a ne prosperitu . Děti co se dnes rodí si ji budou moci vychutnat naplno.

(26. 03. 2019 08:37)

petr12:Maláčová je hodně nebezpečná blbka která se chce zavdě­čit,roz­hazo­vat,o­jebá­vat občany,svojí blbostí.pane Babiš vykopněte tu nechutnou namyšlenou krá.u!! ona si dokonce myslí že je chytrá o to je větší katastrofa pro stát,ekonomiku!!

(26. 03. 2019 07:58)

(26. 03. 2019 07:31)

(26. 03. 2019 07:34)

trkic:Tahle kráva socanská že studovala na západě? A nebylo to spíš v Řecku? Kupuje si voliče, ale je jí to houno platný, tahle zlodějská partaj, která umí jenom rozdávat z cizího musí co nejdřív skončit na smetišti dějin jinak tady dopadneme jako ve Venezuele.😠

(26. 03. 2019 07:30)

panamira:Babiši, nechej Maláčovou zavřít do blázince.
Její praktiky jsou na úrovni " kamikaze "..

(26. 03. 2019 07:22)

(26. 03. 2019 07:36)

avina:Komouš anonym01 je postižený komplexem, závistí-nevyléčitelný mrzáček-bývalý soudruh.

(26. 03. 2019 10:26)

(26. 03. 2019 10:34)

Dobrak2019:Ludry ať jdou makat a nehrajou si na maminky. Samej potetovanej zmetek má parchanta a jen natahuje ruku!

(26. 03. 2019 07:10)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy