9. duben 2020
Svátek slaví Dušan, zítra je Velký pátek / Darja
DISKUSE K ČLÁNKU

patrikpat:Máziková, to je tedy příšera. Vypadá jako převlečený chlap, ohava nesympatická

(18. 01. 2012 11:15)

akrapaz:Mě osobně se nejvíce líbí Másyková - tak to je elegance a na ples se ty šaty hodí - i když extravagantní, přesto je to glamour. Jestlipak i dneska ještě zpívá?

(16. 01. 2011 22:50)

kacota:vážne? mne moc nie, ale to nevadí - tu niečo pre vás

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=jmfE­089Dj0­k&fe­ature=­rela­ted

(17. 01. 2011 09:29)

matyldamatylda:...Slovenská Héééélenka

(17. 01. 2011 21:08)

kendex:Možná nejsou někteří lidé, které kritizujete tak dokonalí, ale jsou na tom pořád lépe než Vy Františko. Vyoraná myš se tváří dokonce lépe než Vy!

(16. 01. 2011 18:47)

lonytony:věčně mladá krasavica Františka už hodnotila zřejmě i manželku presidenta Beneše ,docela mě fascinuje si jí prohlédnout a příjde mi to jako bych chtěl já se svými 100kg hodnotit figuru modelek

(15. 01. 2011 22:16)

zamlzena:Pokud mě někdo násilím nenarve do šatů , tak si za ně zodpovídám stejně jako kdybych si je navrhla i ušila. Každý demonstruje svůj vkus i snahu nějak vypadat, ač možná je zcela jiné nátury. Sladce růžové volány a plavé lokny často na povídají o cynismu nositelky. Kdo však chce býti klamán, ať je.

(14. 01. 2011 12:09)

starypes:žádného playboye široko daleko nevidím.

(13. 01. 2011 15:55)

evita5555:...že horšie oblečené ženy na plese neboli už dávno nikde. Možno je to i tým, že niektoré herečky podľahli vkusu homosexuálnych výtvarníkov, niektoré nepoužili svoj vlastný rozum a nepozreli sa pred odchodom do zrkadla. A niektoré dievčatá tam ani nepatrili, keďže malo ísť o smotánku a niektoré ani netušia, čo je to vkus, cit pre mieru, poznajú iba trendy a značky. Nataša Nikitinová-Kramárová bola oblečená vkusne, rovnako aj jej manžel. A perzián bol určite pravý, ale ten možno nosila aj jej mama, lebo s pravými kvalitnými kožušinami je to tak, že sa dedia. Strih býva klasický, rovný. Ale kto by to už v tejto dobe vedel.

(13. 01. 2011 11:53)

divenka:na ty fotky z Plesu v opeře
a co jsem kde viděla, tak mě to přijde spíš jako Fantóm v opeře (fantóm děsných modelů, nepadnoucích, lascivních ale módních a od prestižních tvůrců)
Přehlídka toho, co moje babička označovala za nespolečenské a nevkusné...
holé nohy v páskových sandálech, výstřihy, že šaty skoro nedrží na těle a šaty bez prádla.
Můj názor.... ať si nosí každá co chce, ale k eleganci ty šaty mají opravdu daleko.
kdyby to byly šaty na party, večírku a v kratší délce, bude nositelka bez ropaků označena za k.... a tady v delším provedení je to róba....
Asi ze mě módní ikona nikdy nebude, jen nudná myš.

(12. 01. 2011 20:53)

kimdes:prosim? holé nohy v páskových sandá­lech­....­....­....­..a to bys chtěla aby měly silonky, nebo co??? to je snad normální mít holé nohy v páskových botách!!!

(23. 01. 2011 03:09)

pp10:....paneboze a tohleto se vylouplo odkud?????No, není nad "dulezitost"

(12. 01. 2011 17:07)

pe3cek:bratislavský Ples v opere je len a len na pozvánky. Teda nikto si vstupenku nemôže kúpiť - okrem kvázi celebrít je tam kopec múdrych a zaujímavých ľudí, čo však bulvár nikdy nepostrehne, lebo zamestnáva ženskú zaoberajúcu sa len a len kváziosobnosťami. Preto iných nepozná... Ak je to u Vás v Prahe inak a môže sa tam zaprachy dostať ktokoľvek, je to váš problém. V BA sú všetci len a len pozývaní...

(12. 01. 2011 15:50)

akrapaz:a tak je to aj správné, ináč by tam nalezla kdejaká socka a bezdomovkyňa.

(16. 01. 2011 22:55)

kov3:Bola to len "obycana" prehliadka rychlozbohatlikov bez chrbtovej kosti a zahnutym nosom. A este k tomu to vsetko platili klienti mobilneho operatora. Tak nam treba....

(12. 01. 2011 15:11)

kov3:obycajna...

(12. 01. 2011 15:11)

divenka:to co tady zhodnotila Františka, to bych řekla, že bylo ještě to lepší z toho, co bylo vyfoceno jinde ve stejnou dobu.
Jo třeba Sisa, tak té rupli šaty při tanci...
jo a některé modely žen to byl děs a hrůza, o můj Bože, šetření rozumem u některých se prostě nevyplatilo.
Sice mívají trochu víc krásy, nebo talentu libě zapět , ale jaksi to nestačí.
Obyčejný smrtelník se svým selským rozumem sice taky neví co je v módě
a módní policie to převálceje, ale ví, že mlčet je zlato a pít se má do polopita
a také povětšinou ví co si může dovolit utratit a vybere si také za co utratí.
o můj Bože,
příště prosím šetři talentem a krásou a ušetřené přidej tomu na kom jsi nešetřil rozumem.
Vznikne obduvuhodný exponát, myslící, koukatelný, zábavný a nedostatkový!!!

Tvoje dívenka, můj Bože,
jestli se chystáš někam odcestovat, bude se mě vážně po tvých
božských řádcích písmen stýskat.
Bože, to nám nemůžeš udělat, opustit nás.

(12. 01. 2011 14:56)

mujboze:...moje milá

(12. 01. 2011 18:14)

divenka:Bože můj,
ty nám budeš nevěrný s nějakýma gazelama,
kávovníky, fíkovníky, bánány a buráky----
no snad až už tě to horko přestane bavit
se zase vrátíš...
p.s.: a přivez banánové a fíkové listy, hodně lidí je asi na podzim bude potřebovat,
možná by jsi mohl zaskočit ještě pro nějaký ten bambus,
případně sehnat rozkres na stavbu chatrče.
Ale také nezapomeň pozvánky na božské akce,
lákavé dary a další pozlátko pro tu naši čeládku
co nám zprostředkovává svými rozhodnutími božský život nezdejší.
amen

(12. 01. 2011 20:14)

kacota:divenka ty si básnické črevo...ja odpadnem

(12. 01. 2011 20:17)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy