24. červen 2019
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

banany:Obě vypadají mnohem starší hlavně Báziková ta ale celý život,říkáme jí babička Barča.

(22. 03. 2019 10:52)

1pravda1:Proč neřekne, že prostě potratila, proč říká, že přišla o syna po porodu. Pokud by to bylo alespoň v 7 měsíci, tak by ho jistě mohla pohřbít, tak to muselo být mnohem dříve, když lékaři s žádným pohřbem nepočítali. ZEMŘEL SYN PO PORODU, TAK TO JE FAKT V JEJÍM PŘÍPADĚ ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE.

(22. 03. 2019 10:10)

jity:Když jsem ji zahlédla v televizi, tak bych ji hádala tak 49 a ne 39. Jinak to neštěstí nepřeji nikomu, vždycky ji ten synáček bude chybět. Žádné děti asi nemá.

(22. 03. 2019 08:51)

tulip:Bohužel i mě se stalo tohle velké neštěstí,pro každou mámu,jen s tím rozdílem,že to byla holčička.Bylo mi dvacetdva let,naprosto zdravá a bez potáží,dobře z lásky vdaná. Pak se zjistilo,že jsem v těhotenství prodělala toxoplasmosu,na kterou se tenkrá nedělaly testy. Smrt dítěte je to nejhorší co se může stát,já jsem odcházela z porodnice zadním vchodem,přes kotelnu,protože bych nemohla jít s těmi šťastnými mámami,které si nesly děti v náručí domů.Je to rána,po které člověku zůstane stále pukající jizva v srdci,i když je to už čtyřiačtyřicet let a máme. zdravého dospělého syna.Ale zpívat o tom bych nemohla.

(22. 03. 2019 08:22)

1pravda1:A ve kterém měsíci těhotenství to bylo? Nebo opravdu až po porodu. Promiňte, ale píši to v souvislosti s článkem. Jinak potrat prvního dítěte je obrovské trauma, s tím se dá trochu vyrovnat jen pokud jsou další děti ale i tak je další těhotenství poznamenané obrovským stresem a strachem, aby se to neopakovalo.

(22. 03. 2019 10:14)

tulip:Bylo to týden po porodu.Už jsem byla doma a přišel nám telegram:Vaše dítě zemřelo dne... Dostali jsme úmrtní list,kde byla uvedena diagnoza a poznámka :Společná kremace.Prý se popel těchto dětí rozptyloval na hřbitově v Bohnicích či Ďáblicích,tam,kde je i popel politických vězňů. A s tím strachem a stresem máte pravdu.Kdo nezažil,neví o čem to je. Zdravím.

(22. 03. 2019 10:31)

Taurus70:Porad si hraji na mladice a pak se jim narodi retard nebo rovnou umre pokud si to damy nesrovnaji v hlave jine to nebude😵

(22. 03. 2019 07:45)

jity:Nikde neni, že by se jí narodil retard, holt neměl dostatečně vyvinuté plíce když se narodil předčasně.

(22. 03. 2019 09:26)

petrsvetr1:ježíš....ta vypadá...

(22. 03. 2019 07:38)

cotoje:Mají rodit mladé a ne jako staré brecy

(22. 03. 2019 07:18)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy