10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

kgelsonoli...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 21:28)

jackpot:-Lucine hra na kanadanku nevysla.
-Jeji ambiciozni hra na mezinarodni herecku je naprosty propadak.
-Image verne manzelky je taky v tahu(nocni navstevy Hadka).
-Jeji hre na skvelou matku se kazdy smeje(byla vecne v tahu k vuli kariere, tri chuvy je hlidaly, deti od 2let ve skolkach, v krouzkach aby mela pokoj).
-Povedlo se ji ale totalne znicit si svoji reputaci.
To se ji fakt povedlo!

(02. 04. 2019 00:50)

fany22:flora: to je známá historka o mamince Jiřího Vondráčka, jak měla milence, nejen to, dokonce se narodila malá holčička Helenka a až následně se paní rozvedla a vzala si muže svého srdce. To se ale může stát, život bývá občas složitý. Koneckonců namátkou - Basiková, Černocká, Špinarová, Rottrová, Pilarová,...a další, všechny jsou/byly rozvedené.

Mnohé z jmenovaných zažily opravdu vážné životní karamboly,těžší, než, že zlotřilý manžel jim nechce bezdůvodně darovat 100 milionů. To se ovšem bavíme o normálních ženách.

Tento případ se ale týká nadnárodní umělkyně a to je jiná! Její drama a její ukřivděnost už asi navždy vejde do dějin. K její škodě ovšem. Moc doufám, že do konce června se už uklidní (uklidní i své militantní mluvčí) a nevypukne tady začátkem prázdnin už opravdová občanská válka. Některé příspěvky tomu totiž docela nasvědčují.

(31. 03. 2019 14:27)

Actimel:Koukám, že si taky vystačíš sama se svými dvěma nicky . Opět jsi nám připomněla svoje pamětihodnosti jak ovládáš svět a hlavně rodiny všech umělců! Ty jsi drbna všech drben a jen počítáš cizí prachy, ty ti nedají spát, co?

(31. 03. 2019 23:06)

fany22:Nikoliv. Nevím ani, který druhý mi přisuzuješ. Píšu jen sama za sebe, to je přece specialita rodiny Vondráčkových zneužívat dvacet nicků. (A občas jim to ulítne!) Já to nepotřebuji. Ale to je těžké, když v á m ty miliony nedají spát, že?

(01. 04. 2019 07:59)

juuuhele:Jojojo Actimel máš pravdu, ještě že tady od rána do noci hlídáš a hned každému dáš sekec. Maj nadávat na Plekiho a Šafku a ne na nasši Lucinku. Ona by se každá ženská v její situaci zachovala stejně a chtěla vitřískat miliony ze starýho. Neměl si tak rychle nebrnknout Šafku. Šak ji mohl Hádka odpustit stejně byl pořád v tahu a nebo na ledu že si zaprcala s Hádekem je opravdu nepodstatný. Podstatný je že ten tu její nevěru vlastně použil k tomu aby se s ní rozvedl a nabrnkl si ženu svých snů. A Lucince se nedivím, že odletěla do Kanady, tím ho pěkně potrestala a pomsta je sladká. A jakýpak, že Matyáš bude muset zopáknut 1.třídu? To mu neuškodí. Co by se ohlížela na kluky, když jde o miliony. Nevyšlo ji to, ale já s ní stejně soucítím, pos.rala to na všech ftrontách, dělá, že je štastná protože smí zůstat do konce roku v Kanadě to byl její sen. Hou.no vím že kecá co má taky říct, je to zlatokopka ale kvůli tomu se nesmí do ni kopat. A že lže joo Fanyna bude asi taky strašně pravdomluvná. Kde je dneska naše meduza, chtěla sem ji požádat jeslti by nekoupila puget kytek pro Lucku. Do cerna je jeste cas. Tak ahoj Actimel, moje milá hlídej to tady a jak někdo něco napíše, hned mu jednu vlep, klidně mu naflákej.

(01. 04. 2019 21:29)

meduza: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 03. 2019 14:04)

juuuhele:S Tyldinkou mě nespojuj, jen nevím kdo tady za mě píše-to ve 13:45 sem nepsala já. Jestli to dělá ten uchechtanej skřetek nebo sama Tylda nevím. Ale řekla bych, že v tom má pracky uchi­chichi­chicht­anej blb.

(30. 03. 2019 14:34)

matylda-rut:Meduzo, to si tady povídáš sama se sebou? Juuhele bude nejspíš opět tvoje dílo. Znatelná demence se nezapře. Tak ještě sem vlez s jentakjen a pozdrav se se všemi tvými nicky a hned ti bude veseleji.

(30. 03. 2019 16:43)

juuuhele:Ahíček lidové, nevíte náhodou kdo to je ta Lucie Vondráčková? Plekance znám a Šafářovou taky, ale nějakou Vondráčkovou Lucku? Nikdy o ni neslyšela. Nechápu co se ta koza cpe do života Plekance a Šafářové.

(30. 03. 2019 13:45)

jackpot:

(02. 04. 2019 00:31)

matylda-rut:Obě jsou zase na mol, ani si nevšimly, že je nový článek o jejich chamtivé a vychcané pizdě.

(29. 03. 2019 08:37)

Actimel:Tak hlavně, že jsi nám to ty, andělíčku strážníčku, přišla sdělit , ty musíš být faaaakt …..no comment vymytá

(29. 03. 2019 17:49)

salisbury:Tyli te nejmenovala, proc se tak cilis? Ona nemuze za to, ze se sama pokladas za 3,14cu. No comment a pak comment, chlastas nebo beres neco silnejsiho? Marjanka? tvl ty jsi magor. Chichi.

(29. 03. 2019 22:07)

Actimel:Ale, no podívejme se, prcek chichi, chacha se probudil..slušňák jedním coulem, viď..ty máš taky dost. Větší drbna jak kterákoliv ženská, co ty jsi za chlapa, čoveče! To bych chtěla vidět takovou drbnu v mužské podobě , to se jen tak nevidí

(29. 03. 2019 23:40)

juuuhele:Jo že jo, noo to teda, to bude nějakej pořádnej rejžák. Lítá tady za holkama a to by jsi ho měla číst na jiných diskusích jak se napařuje, to bude pěkný mačo. Je prý ženatý, jo jenže je to smarty a ta jeho asi na něj z vysoka kokodáká. A s tím jeho chichi mi jde už na nervy, sem mu to onehdy psala. Debil se smál dál.

(30. 03. 2019 13:49)

jackpot:Hlupaci. Spatne Vondrackove radili. Ted nejsou schopni pripustit,ze udelali mega chybu..

(06. 04. 2019 22:08)

juuuhele:Ty mi s tím věčným chichi připadáš jak chichikrypl. A tu Tyli si strč někam, dolejzáš za ní a ona na tebe kokodáká. Chichichi.

(30. 03. 2019 13:53)

jackpot:To bych nebrala tak vazne vzhledem k tomu, ze ho kritizuje zaktivovany fanklub Vondrackove. Lucince davaji same srdicka, smajliky ale jinak jsou neuveritelne agresivni a vulgarni..

(27. 03. 2019 00:07)

(27. 03. 2019 07:05)

jackpot:Vtipne. Je mi jedno kolik Lucie ma na ucte. Jen se neprestavam divit, jake lzi vypousti do eteru. Jeste k tomu tak hloupe, ze to vzdy na ni praskne. Naposledy ji napraskal jeji vlastni otec..

(05. 04. 2019 01:15)

Actimel:Agresivní? nenech se vysmát, viz níže komentáře Matýýýld, která jen hýří slušností a moralizátor a zastánce Salííík prcek drží zobák! Taky jeden chytrý

(27. 03. 2019 12:10)

(27. 03. 2019 14:54)

(26. 03. 2019 16:20)

matylda-rut:Dvě staré prochlastané, odkopnuté - Actimel a meduza se předháněj, která je z nich větší kráva. Přijdu se podívat za hodku na to co tu mezitím vyplodíte.

(26. 03. 2019 16:19)

(26. 03. 2019 16:22)

salisbury: Ty dve se bez diskuze neobejdou. Od rana do noci to tady hlidaj jako Sultan a Tyrl Stare Belidlo. Chichi.

(26. 03. 2019 21:48)

(27. 03. 2019 07:02)

Actimel:Matýýýýld, ty přece nejsi vulgáááární! to ti asi jen uklouzlo, že jo, ty to nemyslíš vážně!

(27. 03. 2019 11:34)

(27. 03. 2019 13:37)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy