22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
DISKUSE K ČLÁNKU

flesch2z:Blesk má z vydírání celebrit a politiků peněz, že by za ně mohl uzdravit sto takových Elenek!
Stačí dát Elence jeden stotdvaceti isícový trhák a nemusel by celý rok psát blbosti o tom, co si kdo koupí za ubohých deset tisíc.

(07. 04. 2019 10:56)

vvalsidal:Nejsou peníze ?! Ale jsou ... hlavně nahoře páni poslanci,sněmátoři mají plná koryta a pořád mají málo,proto mají ještě další placené šolichy nenažranci !!! Všude je to ředitel odbo­ru,pod­řidi­tel,ná­městci­,mluv­čí..­.je těchto sv.ní více než za komunistů,na toto ČR BRZY POHŘBENA !!!! NENÍ NIKDO NA MANUÁLNÍ PRÁCI..VŠE ROZPRO­DÁNO,­ROZKRA­DENO,­DARO­VÁNO ZA HUBIČKU do CIZINY...nejsou byty...hlavně že je tu obrovské množství ukrajinců,rusů a jiných občanů z bývalého SSSR ,MAJITELŮ BYTŮ,DOMŮ ATD!!!

(07. 04. 2019 09:26)

pomnenka:Mila VZP vykopni jednoho nadbytecneho manazera a hned budou penize na operaci nejen pro Ellenku, ale i nekolik dalsich deti.

(07. 04. 2019 08:38)

agfor:Na léčbu nejsou peníze, protože jsou důležitější platby - třeba 1,2 milionu na odměny řediteli VZP, 2,5 miliardy lybijským mafiánům, 700 milionů nenažrancům z České pošty atd.

(06. 04. 2019 14:47)

liskabystrouska: to je fakt hruza ....měli to rodicum rict ze do 7 let to hradi VZP ...jestli jsem to dobře cetla ..smejdi!!!!!a ti miliardari cesti co?? nedaji ani petnik ..hlavne ze se chvastaji vsim moznym hadrama a atd...

(06. 04. 2019 16:44)

DWEI:kajman1 Sibyla Po přečtení článku mám akorát vztek na nesmyslné rozhodnutí pojišťovny

(06. 04. 2019 14:09)

Sibyla:mně je z té pojišťovny na zvracení
zrovna tady by to mělo velký smysl - holčička zabojovala, rodiče s ní svědomitě cvičili, není její vinou, že v té "vhodné" době nebyl vhodný implantát.

na operace muslimů dopravovaných letecky peníze jsou a českému dítěti nedají ???

(06. 04. 2019 13:52)

kajman1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 04. 2019 12:49)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy