22. květen 2019
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
DISKUSE K ČLÁNKU

zada:Mám pro vás optimističtější zprávu, přečtěte si knihu Kulturní dějiny klimatu od Wolfganga Behingera, a zjistíte, že nic katastroválního se tady neděje. Ž tu bylo daleko tepleji, že druhy živočišné vymíraly, že tu byly i velké zimy a zamrzala celá Itálie, že Švédové nešly do stř. evropy pro zlato, ale pro obilí, atd. že jsem závislí na přírodě je přece známo každému, civilizací tu už bylo! Ona stačí jedna velká vybouchlá sopka a je zaděláno na malér...S klimatem souviselo vystěhovatelstvéí, nemoci, hlad a revoluce!
Katastrofa se neřítí, z lidstva to vždycky někdo přežije a začnee od znovu...spíše ho kosí nemoci a momentálně přelidněnost v určitých částech světa, ale s tím si příroda poradí, jako se vším.... stačí se podívat na okolí okolo Černobylu ...

(13. 03. 2019 09:47)

vaber:v časovém měřítku lidského života to vypadá ,že vše jde stále dokola, ale není to tak ,vše někam postupuje. Planeta se chová jak živý organizmus, když je mladý snadno se vyrovná s problémy ,když je starý umírá. Černobyl je jen příkladem jak se manipuluje s názory lidí, nic víc. Nízká hladina radiace evidentně přírodě neškodí ,ale člověk ano a největší počet lidí na km2 je v Evropě a to ještě z Evropy migrovalo desítky možná stovky milionů lidí do celého světa. ženy mívají jiné myšlení

(13. 03. 2019 13:53)

janieem:Ano, věřím tomu, že jednou naše civilizace zanikne. Lidé jsou totiž jediný živočišný druh, který aktivně pracuje na svém vymření .

(13. 03. 2019 09:23)

vaber:globální civilizace už na planetě byla, stačí se podívat na některé zdi postavené prý Inky ,dle archeologů. Takové zdi jsou po celém světě a ani dnes neznáme technologii jakou byly postaveny. A tato civilizace byla zničena. Planeta je velice stará, bouřlivý vývoj života byl už dávno a dnes jen dožívá. Když dnes nebude elektrika nebo přestane téct voda z kohoutku, za několik dní , nastane naprostý chaos a hladomor. Kdo sleduje přírodu musí vidět jak život doslova mizí z planety ,stromy,rostliny, zvířata ,hmyz ,mikroorganizmy .Špinavá voda, vzduch i půda, ničení přírody člověkem, růst teploty planety do naprostých extrémů ,vysychání pevnin a zvětšování se pouští, to vše brzy dpadne i na člověka . Já jsem ale optimista nebude to za deset let ale za třicet let.

(13. 03. 2019 09:22)

offline:N.E.Š.U.K.A.T tady stejně jako v Africe nebo Indii. Zasloužilí otcové nechte se podvázat. http­s://ww­w.li­dovky­.cz/sv­et/di­te-je-to-nejhorsi-co-muze-nekdo-provest-zivotnimu-prostredi-tvrdi-nemecka-autor­ka.A1­90306_­143100­_ln_zah­rani­ci_mha

(12. 03. 2019 22:33)

tarzanzroduopic:Doufám, že tuhle osvětu začala nejdřív u těch nových Němců...

(13. 03. 2019 09:41)

prycsnima:Planeta je přeložena (tzv.lidma) .a to je ten největší problém. Ti co sami nic nedělají těch je nejvíc. A můžete mě zablokovat. Ale je to tak. 95% lidstva jsou d3bilni.

(12. 03. 2019 21:53)

tarzanzroduopic:Já to nechápu, na jednu stranu politici brečí, jak vymíráme, jak se nerodí děti a potřebujeme sem urychleně přestěhovat polovinu Afriky, aby jsme nezanikly a na druhou stranu vědci bijí na poplach, jak je planeta přelidněná, až tak, že nám brzo dojdou zdroje. Je to všechno jedna velká habaďúra... Už jenom kdyby každý snědl tolik, co potřebuje a nepřežíral se, tak se tu uživí i 2x tolik lidí. A Afrika hladuje jenom proto, že jsou tam všichni líní dělat a naučili se jenom natahovat ruce k Unicefu. A při tom mají obrovskou a bohatou zemi plnou zlata, diamantů a nerostných surovin.

(13. 03. 2019 09:47)

tomik007:Ale ujo Buresh rika ze bude lepe !

(12. 03. 2019 20:50)

Fiona Robinson: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 03. 2019 20:13)

ford:Vždy se najdou věštci konce světa. To už je kolikáty konec?

(12. 03. 2019 19:59)

diskuse_IQ:Konečně!

(12. 03. 2019 19:47)

pokos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 03. 2019 19:41)
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy