19. březen 2019
Svátek slaví Josef, zítra Světlana
DISKUSE K ČLÁNKU

DWEI:tomik007- mám totožný názor!!! Zveřejňuje to schválně, aby se Gelemová naštvala..... Kdyby nechlastala, měla by diář plný a pracovala by!!! A když už má diář prázdný, tak může sednout na bus či vlak a za pár hodin je v Itálii - problém ale je, že Vito o ni nestojí a tak jí nezbývá nic jiného než zveřejňovat staré fotky a zdobit je srdíčky!!!

(15. 03. 2019 16:10)

illenne:Takové informace si mohla Dáda Patrasová opravdu ušetřit . Nikdy bych to neřekla ani kamarádce, natož to říct veřejně . Myslela si nejspíše, jak ublíží Felixovi a nakonec to je jen o ní a její naivitě. Už by se měla konečně vzpamatovat a neházet vše jen na Felixe. Vždyť vlastně ona pokud skutečně s Felixem spí , vlastně podvádí i milence Vita.

(15. 03. 2019 15:09)

josie7:Těžko může podvádět milence, kterého nemá!

(18. 03. 2019 07:25)

vilda696:Vypadá ten sud chlastu jako napuchlá vietnamka ze Sapy

(15. 03. 2019 13:55)

Gretka:Neodsuzujme někoho koho známe jen z médií, věřím že je nešťastná, ale takových lidí je hodně a musí jít dál nebo dopadne jako Iveta. Proto si dá skleničku a kdo si nedá hlavně co těch ožralů chlapů je, paní Dádo držím palce za zvládnutí dalšího života.

(15. 03. 2019 13:54)

robin5:U Patrasové, která má chlastem vypláchnutý mozek, je asi přání otcem vyšlenky. Slováček by musel být magor, aby měl chuť vlézt na tu ožralou, zmalovanou a od chlastu odulou osobu. Kolikrát už oznámila, že ze soukromí nezveřejní ani slovo, ani řádku. Je horší než prostitutka co chodí za guláš, na takovou úroveň se dostala. Pokud se nepůjde léčit nabude vědět za chvilku ani jak se jmenuje.

(15. 03. 2019 13:21)

nazca:...

(15. 03. 2019 16:45)

tomik007:POCHYBUJI ze by byl TONDA takto zvraceny...

(15. 03. 2019 13:16)

banany:Je to spodina, fuj!! Dědek hraje dobře ale to je vše,sociální inteligenci nemá ani jeden!!Zřejmě čeká až dědek zhebne, věk na to má!!

(15. 03. 2019 12:30)

spania:Vždycky jsem si myslela,že má Dáda nějakou úroveň,ale nemá ji ani trochu.Jak může vůbec spát s někým,kdo ji opustil,kdo spí s jinou a je k ní podle jejích slov zlý?A té paní Gelemové to nevadí,že Felix spí s Dádou?!Pokud to tak opravdu je,tak je Felix pěkný prasák!Nechtěla bych ho ani za nic a ty dvě by byly schopné se o něj poprat!Měli byste se stydět všichni tři!

(15. 03. 2019 12:10)

goma:Projev téhle paní mě silně připomíná Yvetu Bartošovou …. je na mě zlý apod

Nic bych za to nedala, že by na ni Felix nevlez a tímto se snaží popíchnout Gelemovou.
Fakt hodně zoufalá žena.

(15. 03. 2019 10:58)

jdi-se-bodnout:Tak podle ní se Feda zastaví doma, aby se do ní jen vystříkal.
A co nato ten tvůj talián?

(15. 03. 2019 10:47)

Anifa:75letý dědek ji ponižuje a ona s ním ještě občas spí, když se náhodou staví doma? Je trapná a úplně mimo. Myslím, že bych ji vrazila jednu mezi oči , aby se probrala. Takové nesmysly vykládat do Blesku! Chudáci děti jestli toto čtou

(15. 03. 2019 10:15)

banany:Ježíš ta je trapná ještě víc než dědek Felix! Především se nechává sama ponižovat,nic proti tomu nedělá, neváží si sama sebe jen se pořád vymlouvá!!! Já nic to on, stejně by ho brala všemi deseti zpět kdyby chtěl. A dej už Plesku pokoj s těmi špíny.

(15. 03. 2019 09:52)
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy