16. červen 2019
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
DISKUSE K ČLÁNKU

hana9:Přesně tak ať jde makat ženská já jsem celý život také musela makat.

(19. 02. 2019 16:01)

Pepalev:Jen ať se postará o rodinu ta krasavice, aspoň se naučí dělat, ve výměně se ukázala jako krasavice namyš­lená,­nema­kačen­ko, lidí snad nebudou blbý, aby přispívali, ve výměně přišla do krásného starého baráku a ona o něm řekla zřícenina

(16. 02. 2019 01:02)

Neter:Do 15.let věku dítěte může byt vedená jako žena v domácnosti. Za dob tvoji matky to bylo normální a dnes se každý diví, když žena je doma.

(16. 02. 2019 19:47)

hspetr77: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 02. 2019 16:25)

marlen52:je hrozné co se mu stalo snad bude lépe

(15. 02. 2019 15:46)

zelvik22:Je to hrozné, co se pánovi stalo, je mi jich moc líto, docela sympatičtí lidé. Na druhou stranu pan Zdeněk se druhému páru vysmíval, že ten druhý chlap nemaká, že nemají peníze, že on na jeho místě by dělal cokoli jen aby uživil rodinu. Vůbec si neuvědomil asi jak se rouhá. Druhý pán byl invalidní důchodce a takový těžko může dělat cokoli, když má zdravotní handicap... teď to uvidí sám, že to není taková legrace.

(15. 02. 2019 15:30)

AliceNovakova3:No! Tak toto srovnání je nesrovnatelné. To že se každý musí snažit uživit rodinu je naprosto normální a zásadní věc. Jinak je musí živit ostatní, kteří pracují ze svých odvodů, protože ze vzduchu není živ nikdo. Takže to bych jako rouhání nebrala. Druhého pána těžko soudit. Zda měl plnou invaliditu nebo částečnou. Zda mohl dělat něco jednoduchého, třeba hlídače, nebo jaká měl omezení. Takže nelze srovnávat vůbec člověka bez nohou a chodícího.

(15. 02. 2019 16:09)

zkratik:tak proč se teď nesnaží uživit rodinu ta mrcha?Zvyšuje hraní na city,mladá,zdravá ženská,ať jde makat vona.Za Výměnu dostali 100.000,ten její byl asi pojištěnej-i když někde psali,že za nehodu moh von-a ještě žebrá o peníze?Vybralo se několik desítek korun,no bodejť,lidi nejsou blbí,jsou potřebnější.Tahle rodina mi připomíná "matku roku" paterčat.

(15. 02. 2019 20:32)

blecktajp:Souhlasím s vámi, taky se mi chování Zdenka a Dity nelíbilo. Co se stalo je samozřejmě neštěstí a nedá se to už vrátit, je to hodně tvrdé ponaučení. Holt bude řídit truhlárnu z vozíku, paní půjde pracovat a když přestanou pořádat chlastačky, tak se z toho vyhrabou a budou žít jako ostatní. Takových lidí, co postihlo nějaké neštěstí je...jen se o nich nemluví. Kdyby bývali všechno neprochlastali a neprožrali (jak exhibují ve Výměně), mohli mít hodně slušnou rezervu a pojistku. Pokud ne, tak žili z ruky do huby, jen o nějaký level výše než původní rodina, kterou nazývali sockami. Konkrétně na tyhle lidi bych nepřispěl ani korunu, ale to je každého volba.

(15. 02. 2019 16:42)

fionora:Částečný invalida může pracovat. Nepřišlo mi, že by se Zdeněk vysmíval, o syna se staral perfektně a bohužel už si s ním fotbal nezahraje. Invalida může mít doma čisto, mohou mít opravené zuby a denně se sprchovat.Chudáci děti.

(16. 02. 2019 16:54)

Gretka:V dobré se to obrátí že třeba neumře. Bude si žít jak v bavlnce, do práce nemusí, bude konečně vidět jak malý vyrůstá, dnes mají postizzení tykové výhody auta upravené na ruce, elektrické vozíky, upravené byty, na to přispěje stát a pojišťovna a pojistka řidiče profesiála pokud nebyl vinen. Může i sportovat jak je vidno atd. To je že se v dobré obrátí. Jeho žena řidička nákladniho auta jak se prezentovala musí chodit do prace jako všichni zdraví a úroveň klesne jako mnoha lidem. Nač sbírky Novo, on dostane nemocenskou a ona výplatu z práce proč je litovat, živitele rodiny jsou oba a mají jedno děcko.

(15. 02. 2019 14:37)

Pepalev:Přesně tak, ať jde makat

(16. 02. 2019 01:04)

fionora:Bože ty jsi kráva. Žít jako v bavlnce bez nohou, si zasloužíš ty za ubohé kecy.

(16. 02. 2019 16:48)

Neter:Ty jsi.. Ho va. Do.. Mor a polské vsi na tebe.
Ta scifi, že od státu něco dostane. Asi musíš být tupá..

(16. 02. 2019 19:50)

putna:Co jsme byli za Kalouska v letech 2006 až 2012 mám osobně ještě v živé paměti. Státní dluh rostl raketovým tempem, za toto období narostl o pouhých cca 900 mld.,ještě Kalousek v řádech 10 mld. vydal pro stát velmi nevýhodné st.dluh.s úrokovou sazbou 6.7 %,tyto se však mezi obyčejné lidi dostaly jen v počtu velmi malém,pak nasypal svým kámošům solárním baronům 12 Kč za Kw/hod., což naši st.kasu bude 25 let stát přibližně 30 mld.Kč ročně a my všichni to ještě poznáme na ceně elektřiny,někdo to zaplatit musí.St.ropné rezervy zašil v SRN ani najít se nedaly. Kalousek při tom stále zvedal plošně daně,snižoval mzdy, zdražovalo se průběžně,okradl postižené a nemoc­né,se­niory,­mladé rodiny s dětmi,ale velkopodnikatelům v době údajné krize odpustil cca 60 mld.daňových nedoplatků.Obě vlády s Kalouskem nedovládly celé funkční období,vždy po 3 letech demise a země a její občané na huntě. Vy vidíte nějaký plus?

(15. 02. 2019 14:21)

ja-stana:Blesku, už zase moc tlačíš na pilu. Pokud měl kluk laryngitidu tak s ním měli rodiče jet do nemocnice dřív. S tátou to je neštěstí, to ano, ale tohle je přes čáru a spoustu lidí to naštve. Ještě se muselo stát něco matce, ne? Nešlápla si třeba na hrábě? Naše rodina jim chtěla poslat dost velký finanční dar ale díky tomuhle článku jsme si to rozmysleli.

(15. 02. 2019 13:32)

majojo:Může mi autor vysvětlit, jak se vše v dobré obrátí v situaci, když živitel rodiny přijde o obě nohy? To jako že mu přiznají úplnou invaliditu a dostane nový galusky? A partnerka bude pobírat příspěvek na péči, na bydlení, na pohyblivost, syn taky nějakou sociálku... No to si asi nahrabou!

(15. 02. 2019 12:39)

Gretka:Nahrabat si nemusí ale žít normálně bez pitek a mejdanů, skromněji než byli zvyklí, neštěstí jim nepřeji je to denně, musí se s tím poprat jako mnoho z nás.

(15. 02. 2019 14:42)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy