19. červenec 2019
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
DISKUSE K ČLÁNKU


morricone:Přijde mi kruté že každý ňouma může o komkoliv napsat jakoukoliv pomluvu. Samozřejmě je třeba brát v potaz v jakém stavu pan Etzler byl ,když vyplodil svou hlubokou myšlenku o tom jak slečna Veronika cestuje. Ale to ho neomlouvá. Ale ani tak mu nerozumim.
Píše že by Kašáková měla cestovat za své a pak blektá něco a její malé propagaci plesu kde dostala “tučný” šek. Takže jak ? Cestuje za peníze které někomu uzmula , nebo za peníze které “krade” své nadaci ? Nebo nepropaguje ples ?
Ale co s tim má společné její cestování ?!!! Jestli to pan Etzler ví, necht podá patřičné vysvětlení.
Myslim že i kdyby byl uplně namol, což se samozřejmě v jeho případě vyloučit nedá, tak by alespon tohle dokázat vysvětlit mohl. A jestli jen plácá, protože dobře ví že proti pomluvě v podstatě není obrany a z nějákého nám neznámému důvodu Kašákovou jen pomlouvá, tak by měl nést následky.
Pak je to ale jen malej srábek.Protože jsem si jist, že být místo křehké slečny Veroniky na jejim místě někdo jako je třeba pan Vémola, tak by rozhořčený Etzler ani nežblebtnul, protože by dobře věděl, že takovej člověk by si pomluvu od hajzlíka nenechal líbit a řešil by to s nim tak , že by se např. pan Etzler hodně dlouho bez brčka alkoholu nedotknul… Bohužel., mnohdy je to na tyhle hajzlíky jediná možná a učiná mediciná…
Když má pan Etzler takovou starost o to jak kdo nakládá s penězma pro druhé, může podle mě kdykoliv zvednout zadek a místo pomluv se jet podívat na výsledky její práce. Třeba by se mohl pan Etzler pokusit také někomu pomoci. Kašáková by mu jistě uměla poradit jak a kde by to bylo nejefektivnější. Lidi se zkušeností z praxe, vědi víc než kecálkové z netu...
Bez ohledu na to co kdo kdy kde zahrál.

(14. 02. 2019 14:53)

Wolencak:No nebyla by první, kdo zneužívá peníze z nadací. Copak nevzpomínáte na Svobodovou, jak číšníci po jejich soukromých pitkách potvrdili, že vždy platila zlatou kartou "Kapky naděje" a pak najednou ztratili paměť. A co taková Paroubková, myslím tu starou před Slovenkou. Sám Paroubek přeci v TV prohlásil, že manželku zajistil, když jí z premiérské pozice zajistil sponzory pro nadaci (mimo jiné polostátní podniky jako ČEZ atd). Mělo jít o desítky milionů korun, z čehož mimo jiné koupila horskou chalupu, kam měly jezdit potřebné děti na ozdravné tábory.Když reportéři televize několikrát na chalupu přijeli, zjistili, že je zakonzervovaná, dětské pobyty nikde a Paroubková jen čeká, až to utichne, aby nemovitost prodala. Tak se dělají v politice peníze, kdo z Vás na to má?

(14. 02. 2019 10:43)

jesensky:jak jednoduché a "inteligentní" pro "inteligenta"- že? napadnout, urazit pomluvit a pak jednoduše sms z toho vybruslit ? jak typické ve stylu demagogů demagobloku nebo léčba zahořklosti ze své dcery?

(13. 02. 2019 11:41)

liskabystrouska:

(13. 02. 2019 16:39)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy