16. únor 2019
Svátek slaví Ljuba, zítra Miloslava
DISKUSE K ČLÁNKU

tomik007:a MLYNARZ sa pak podival na ministryni - "zlikvidovat"

(11. 02. 2019 09:49)

havran2:Přes Zemana a Mynáře,nejede vlak ! ! !

(11. 02. 2019 09:30)

yarda:Já jsem nedávno měl potěšení s katastrofálním ouřadem, finančním ouřadem, na stavebním ouřadu jsem měl známého, ten mi vyšel vstříc (žádná černota, prostě konal tak, jak by oužad konat měl). Šlo o to, že jsem náhodou zjistil, že kozí chlívek co postavili ještě mí rodiče, měli to povolené, zkolaudované, já jsem se k němu bez mučení přiznal a daně jsem platil není zakreslený v katsstrofálních mapách a chtěl jsem to dát do pořádku. Prkotina. Z této pozice se nedivím panu Mynářovi, že nechtěl čekat, až se ouřadové rozhoupají a začnou konat a zařídil co bylo potřeba zařídit aniž by čekal na to správné razítko. Myslím že bych byl schopen mu odpustit i kdyby přitom zneužíval svou nezletilou dceru, pokud nějakou má.
BTW: Ze zpráv jsem nepochopil, jestli ten nepovolený rybník spáchal taky on.
Kdopak to tu před časem halekal, že po ouřadech nebudou běhat žadatelé ale jen jejich lejstra?

(11. 02. 2019 00:03)

marmat:Máte v tom yardo hokej...Vaše hrušky a Minářova černá kiwi opravdu nesouvisí.Asi se na Váš chlívek + udání , rozpoutalo jednání... Vepsat do katastru cokoliv není logicky hifinka...Doklady máte, tak pokud se jednalo o prodej s chlívkem...muselo se to taky doladit....Neohlídalo to více lidí-včetně rodičů

(11. 02. 2019 13:57)

roko:mynář neodevzdal majetkové přiznání,mynář budoval vilu v Praze bez stavebního povolení, mynář nemá prověrku a Hradní stráž mu salutuje, mynář už 13 let odebírá nelegálně vodu na svah ze své černé stavby, uřad prezidenta je pěkná šaškárna

(10. 02. 2019 21:30)

marmat:Výsměch lidem....

(10. 02. 2019 22:01)

tomik007:Kdo by si na tom Vaclavaku tenkrat jen pomyslel, ze tam budou zas dva byvaly KSC

(10. 02. 2019 22:32)

HyHy:Bude všeho víc co se neví, ruka ruu myje.

(10. 02. 2019 23:29)

simeone:Ministryně přicházejí a odcházejí, ale rybník a sjezdovka v Osvětimanech zůstanou. Všem lepšolidem navzdory. Jsem si naprosto jistý.

(10. 02. 2019 21:02)

starypes:Tak je to spravne a tak to ma byť.

(11. 02. 2019 04:36)

flesch2z:Taky vím o jednom nelegálním rybníku.
V Orlové socani rozkopali náměstí, pak rozkradli dotace a teď tam už několik let mají z náměstí rybník. Nebo možná pro zlé časy vodní nádrž. Diví se, že ten rybník Zemanovi neomlátili o ústa, když tam byl.
Dokonce tam před 2 lety téměř rok lepili 1 km vedlejší cesty.

(10. 02. 2019 20:41)

HyHy:Byl jsem líné dítě, které maminka do pěti let vozila ve sportovním kočárku, a lenost mě neopustila dodnes,“ uvedl
Read more at https://reportermagazin.cz/a/pJxyj/misto-vtipu-nadavky-proc-se-zmenil-milos-zeman?utm_source=www.sez nam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#Sp2m7hIt5WWGFWb8.99

(10. 02. 2019 20:37)

tomik007:PANI MINISTROVA - ted asi narazi cumackem do zdi, az uvidi litat hvjezdiczky

(10. 02. 2019 20:35)

ViktorOchlupin:Tohle je trapné. I když je to jen jeden ze Zemanových protěžovaných oblíbenců co si vzal výrazně mladší kchurwu z TV. V tomhle případě udělal vyjímečně něco pozitivního pro přírodu. Vodu v krajině je třeba zadržovat !!

(10. 02. 2019 20:34)

vnada:Tak jak na to koukám tak i prezident má kolem sebe lepšolidi o kterých,ale moc nemluví.Je tady v tom bordelu velice zajímavé a čím dál horší co se děje.

(10. 02. 2019 20:23)

marmat:Pokud takovej Rus na Karlovarsku se zámky na černo a Mynářův "černý" rybník kdokoliv nahlásí/udá Stavebnímu úřadu, nebo to SÚ na místním šetření sám zjistí - kdekoliv (např i vestavěné půdní byty, garáže...), zahájí "Řízení o odstranění stavby" a předá ho m.j. správnímu na pokutu...A to je ten fór.Pokuta se VŽDY VESELE VYPLATÍ ! Počkejme si na tu, která se vyměří panu kancléřovi. Doufejme ODPOVÍDAJÍCÍ drzosti!!

(10. 02. 2019 20:12)

marmat:Praxe je taková, že jde pouze o stupeň arogance říznuté drzostí a vždy ruku v ruce s dobrým kontem !Jsou už "nástroje" nejen na takového stavebníka, ale používané doslova "sr.ndovně" a pak na firmu, která nesmí zahájit stavbu bez stavebního povolení.Když se prokáže,že rozsah stavby byl na SP-riskuje odebrání živnosti !!!

(10. 02. 2019 20:01)

Betyna:Nedivím se, že stavebníci začínají stavět bez povolení, když u nás trvá vyřídit povolení takovou dobu. Když už tam ten rybník je, pokyn zlikvidovat ho může dát naprostý diletant, obzvláště v dnešní době, kdy je sucho a každá obec usiluje o to, aby nějaký ten zásobník vody mohla mít. Tak ať mu dají třeba pokutu, ale rybník a sjezdovku nechte na pokoji, bu´dte rádi, že zam máte vodu a že děti mají kde lyžovat.

(10. 02. 2019 20:01)

starypes:

(10. 02. 2019 20:40)

yarda:...zlikvidovat ho může dát naprostý diletant...
Od slavného plyšáku jsem si (mylně) sliboval, když už nic jiného, tak aspoň to, že o odborných záležitostech budou rozhodovat odborníci.

BTW: Proč se mi připomíná film "Bílá paní"?

(11. 02. 2019 00:30)

horalysa:Vidím zde diskutovat moře hlupáků. Všichni zde máte plno hloupých keců
a vůbec nechápete že nepovolené stavby jsou v tomto státě zcela běžnou věci.Osobně znám několik případu, že stavebník začel stavět bez povolení. Neviděl jsem jeden případ, kdy by mu stavbu někdo odstranil. Vždy to spravila pokuta, nebo dodatečné povolení. Nikdy se nikomu nic hrozného nestalo. A vy tady z běžné věci děláte kovbojku. Buď jste tak hloupí, nebo špatně informování.

(10. 02. 2019 19:45)

dobraduse:za to ty si sežral Šalamounovo houno

(10. 02. 2019 20:30)

prasatkopepicek:Pockej az pan prezident vystrizlivi, ten ti jich nanda!
Takhle byt drza na jeho Vratu...

(10. 02. 2019 18:58)

fikusek11:Že by vystřízlivěl asi nehrozí.

(10. 02. 2019 19:16)

starypes:

(10. 02. 2019 20:42)

mandat:Rybnik je urcite dobry pro prirodu, zvlaste,kdyz bude v lete sucho. Proc mu nedat pokutu a rybnik zachovat.

(10. 02. 2019 18:55)

prasatkopepicek:Rybnik si nemuze udelat kazdy kde se mu zachce ty jelito.

(10. 02. 2019 19:46)

carlae:Není to žádný hrad ale rybník.... a za to by měli být všichni rádi. Navíc je to na jeho pozemku, tak na co povolení? poví mi někdo???
Za každou vodní nádrž by mělo být velení vděčné, když už nemá na to aby dělali vodní nádrže jako soudruzií. Koneckonců, dřív bývávaly rybníky všude kde se voda objevila... , léta bývají horká tak si myslím .. díky za každou konev vody... Určitě jej nenapouští z vodovodu.... nebo snad jo???? A pořád lepší zadržet vodu v krajině.. než ji nechat odtéct k sousedům. Ale to ti novovzdělanci nevědí...

(10. 02. 2019 18:51)

vimto:Ty jsi nikdy nic nestavěl,že se tak blbě ptáš, máš dojem, že si můžeš na vlastním pozemku postavit co tě napadne, bez řádného stavebního povolení

(10. 02. 2019 19:05)

carlae:No právě, kdo úředníkům dal a proč právo - rozhodovat o tom co dělají na svém řádně zaplaceném pozemku.

(10. 02. 2019 19:41)
Zpět na Blesk.cz
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy