26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

rozhledna:je to smutne kdyz televize nemuze vice lidi, kteri zustavi se svymi blizskymi doma aby stravili posledni minuty stareho roku prostrednictvim televize, ktera se uz cely rok na vysilani silvestra pripravuje s myslenkou nam prinest posledni minuty plne smichu a radosti. Ale bohuzel! Kazdym rokem bude tento ten horsi a horsi. Kde zustavaji porady z drivejsi doby kdy nas bavili umelci jako pani bohdalova, pan mensik, pan dvorak, pani rosulkova a dalsi, kteri se svym pravym herecky talentem tekajici krvi, nas mohli tak vesele kazdym rokem pobavit! Nechapu vedeni ceskoslovenske televize, jak muze se postavit za takovou vyzitkou na verejnost, ktera by mela zarit uspechem, kdyz uz chteji od nas televizni poplatky, ktere se stale zvysuji. Na patricna mista do redakci by meli nastoupit konecne lide od remesla ale ne jenom zastupci od politickych stran. Rok 2011 uz jsme mohli privitat a tak se nas uz muzete zeptat co a jake porady by jsme chteli na nasich obrazovkach uvitat! To bylo vice ucinne nez co delate!

(07. 01. 2011 04:31)

lonytony:jsem nějak usnul a prospal to všechno ....a bylo to krásné...akorát o půlnoci jsem musel klidnit psa ,který nesdílel nadšení a pochopení pro petardy

(04. 01. 2011 21:26)

akrapaz:Nechápu, jak pro někoho může být na silvestrem centrem zábavy televize? Lidi, to už jswte tak primitivní, že se neumíte zabavit sami? Já jsem silvestr slavil 3 dny a 3 noci v tahu a TV jsem k tomu vůbec nepotřeboval. Pozval jsem sousedy i s okolí, hrála se správná hudba i ostatní so dnesli svoje oblíbená CDéčka a všichni byli spokojeni. S Bohdalovou jinak souhlasím - její skeče s Dvořákem či Menšíkem jsou už dneska klasikou - a co hlavní: nikdy u nich nemluvili sprostě, tak jak tomu je dneska, ale lidi se bavili.

(04. 01. 2011 17:08)

gogo:ale skutečně kvalitní, vtipný, inteligentní humor (až na nepatrné skomírající výjimky) již neseženete. Je“ vyprodáno“. Na pultech Vám nabídnou pouze slaboduchý bavičský brak s pomocným smíchem. Vhodný tak pro pomocné školy.. Či pro nemyslící dav...

(04. 01. 2011 12:17)

tinush:a byl to Záskok, který nás spolehlivě pobavil a pak po jedenácté Komediograf - škoda jen, že nebyl delší, fakt jsme se nasmáli...jinak i ten Zedníček byl celkem v pohodě, co jsme kousek viděli ... co se Bohdalky týče je pro mě v tomto směru přeBohdalováno a tak jsem ráda, že nabídku nepřijala žádnou :P

(03. 01. 2011 19:11)

amalka15:ona má pravdu nic tam nebylo,jinak by mluvila, kdyby v nějakém tom bblbém seriálu byla obsazená, tam je neprodrala.
Ono to její teelevarieté také stálo za houno, jediný byl bezvadný Menšík, ale také se to nedá stále dokola.Za komančů tam nic nebylo a dnes také né, stačil by jeden pěkný neobehraný film, každý se nechce dívat na Václavák já jsem se tam ani nepodívala a věřím o nic nepřišla. Spousta herců jsou jen vyžírkové a příživníci, konečně by se mělo oddělit zrno od plev.Ať si svá divadla financují sami, nepůjde to mate smůlu jako třeba sklárny.

(03. 01. 2011 15:21)

gogo:Co se týče humoru, tak nemáte pravdu. Škála humoru a jeho úrovně za "komančů" a dnes je zcela nesrovnatelná. A to jak v TV, v rozhlase, tak i filmová produkce. Z toho humoru "za komančů" všechna média dodnes (přes jednadvacet let !) žijí. Jinak by byl již naprostý konec humoru v Čechách.... Je to smutné, ale je tomu bohužel tak.

(05. 01. 2011 07:28)

mathony:Nevím zaco platíme každý naší veřejnoprávní televizi povinně peníze, když se nic nového kromě budov­,zaří­zení,­dobře placeného ředitele,který rozežraností neví co si koupit ale pro občany nic nového nedělají letošní konec roku to dokázal co se dějě během roku více procent vysílání z archívu a to bylo i na silvestra

(03. 01. 2011 15:17)

quonex:Každý si myslí, že se svalí k televizi a bude na silvestra dosyta pobaven. To je ovšem stejný omyl, jako se domnívat, že nám politici zajistí spokojený život. O obojí se musíme postarat sami.

(03. 01. 2011 14:18)

mujboze:

PS.
Výjimky přeci jen sou - co sou móc spokojeni -
a co sou zodpovědní za ty hovadiny :
- převlečenej komouš janeček z Palcátu a jeho partička
- říďa singer z prymy a jeho akcionáři
- říďa, ten novej z novy a jeho akcionáři

...ti se jen řechtaj, vysmátí s nohama na stůlech
...a si vzájemně na mobil gratulujou:
"......voe kámo, ty naše ovce bečej, bečej jak každej rok-
ale, kámo,
čuměj, čuměj, čuměj, jak každej rok........."

(03. 01. 2011 14:29)

greywolfmira:tak to je dobrý a trefný

(03. 01. 2011 16:59)

bobou:Poraďte jak? Já by jsem se rád postaral o spokojený život, ale ač jsem nikdy nikomu nic neukradl, nikoho nezabil, poctivě pracuji, snažím se i pomáhat a chovat se slušně Vždy jsem na to jenom spíše doplatil. Ani nevíte jak rád by jsem vypráskal všechny ty nepoctivé, podplacené, arogantní lidi jejichž sebestřed je jenom do výše jejich postavy. Co byli a hlavně odkud se vynořili všechny tyto obludy? Které se tak rádi ohání, jak byly za totality nešťastní, jak se jim chudákům" zadarmo" těžce studovalo. A jak to bude nyní vše lehčí, když si naše děti budou moci za peníze vybrat kde, jak a v kterém státě studovat. Nemyslíte si, že se vrací 1. republlika i totalitní doba? Budeme mít doma sice chytré děti, ale studovat nebudou moci, protože na to buď nebude mít rodina peníze, nebo nebude mít známé na tom správném místě. Tak prosím, poraďte.

(03. 01. 2011 14:57)

mujboze:1) vzdělání + jazyky*
2) vzdělání + jazyky*
3) vzdělání + jazyky*

alternativy:

1) mafie ala SPZ 22222
2) známosti, vyčuranost, brácha na bráchu, systém Masryk S.Florida
3) VVCSSDODSKSČ

(03. 01. 2011 18:47)

anka:

(03. 01. 2011 15:06)

petpa266:Pak nechápu, proč platím zaveřejnoprávní televizi, perverzní vtipy před půlnocí na čt 1, to jen vypovídá o naší společnosti. Nedivím se paní Veronice F., že reagovala tak jak reagovala: bože, kde jsem se to octla?

(03. 01. 2011 15:08)

jarka7:Taky jsme přepínali. Novu a Primu jsme vynechali úplně. Tam už několik roků není na Silvestra o co stát. Nechápu jak si pořád můžou na Nově myslet, že Ulice a Ordinace jsou něco extra. Dívali jsme se střídavě na ČT a ČT24 a pak na slovenské programy. Paní Bohdalová má pravdu. Když opravdová zábava v televizi tak jen v ta z archivu. Jinak to nestojí za nic.

(03. 01. 2011 13:49)

ivoadler:Ve svém článku Všechnopárty na výše uvedeném blogu taky píšu, že televizní humor a silvestrovský zvláště nestojí za moc. Nakonec největší sranda jsou opilecké historky herců z dob totality. Ale ruku na srdce. Kde ten humor dneska brát? Utahovat si z dnešní doby se jaksi nehodí a trefovat se do komunistů je už notně vyčpělé.

(03. 01. 2011 13:47)

sharka:jak se sejřila té paní do pečení TŘÍKRÁLOVÉHO VĚNCE, TO BYLA SÍLA...

(03. 01. 2011 13:47)

matyldamatylda:sharka, to jste nebyla sama, komu to vadilo
Ta pani měla svatou trpělivost, nevím, zda bych to ustála v klidu, být na jejím místě.

(03. 01. 2011 14:06)

mujboze:milá matyldo,,
nebyla ta paní co se se do ní baba bohdalka sejřila
naše hanička se šampáňkem?

Kdysi,
když sem měl sklony k masochismu
a byl nehybnej na ARO,
sem si eště navíc dobrovolně ubližoval
- jak s tou kuchtou babiznou z balkonu v Beleku,
tak haničkou rudý nehty šampáňo,
jak s němi mňagala těstíčko...

ty bláho, vobdivuji maminy samy doma